Jump to content
UFC

treenib siuke asi kah?

Recommended Posts

Ma tahaks küsida kas selline asi võib töödata ??? http://fatgripz.com/ Küsin seetõttu, et Poliquin soovitas seda.Mõte ju iseenesest hea, ei pea käsivarsti eraldi treenima, aga mind huvitab just kas see tõesti nii efektiivne on :)

väike edit: küsin seetõttu, et ise pole näinud, aga lugenud netist, et need paksu käepidemega hantlid pidid ikka ulmeraha muidu maksma.

Tahaks ka teada, päris huvitav värk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 40 $ on selliste asjade eest ikka selgelt liiga palju küsitud, olgem siiski realistid :) Paksem varras annab küll pinget juurde käsivartele,aga paksema varda saamiseks on siiski 1001 palju odavamat võimalust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui näpud või käsivars pole eriti tugev siis ei jõua biitsale ja teistele lihasgruppidele, mida tehes saab seda produkti kasutada, samapalju koormust anda kui tavaliselt tehes vist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi igiammu ostsid vanemad minu mangumise peale telepoest eriti uhke köögikombaini- "mama s hand" oli vist nimi, peale paari korda läksid terad puruks ja mul muidugi pill lahti ja vanemate raha tuulde loobitud... Arvata võib, et enamus neid telepoodide asju on kaheldava kvaliteediga, aga ullikesi, kes oma raha nõus välja andma lootuses "imetoodetest" suurt abi saada, leidub alati, niiet edu neile, äri läheb ka edaspidi hästi :)

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ostsin kunagi ABtronicu. Minu arvates täielik crap...

Kuid olen siit-sealt kuulnud, et see pidi vereringele head tegema ja paremad tulemused andma...

Ei tea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1500eeq eest saab endale 2 kuu jõusaali pileti või korraliku raske hantli või kergemat sorti kangi või aeroobika palli + mõnelt korralikult treenerilt tõsise kava, mille tulemuslikkust ei kõlba selle agregaadiga ühte lausessegi panna.

Kindlasti mõikab see seadeldis. Sellel on kenasti viimasel ajal trendiks saanud kõhu süvalihaste aktiveerimiseks vajalik tugi selgroo toestamiseks. Kõhulihaste arendamise teeb samas asja ära aeroobikapall + kokkuteibitud tennispallid + ülejäänud raha eest saad lisaks korraliku hantli (ei ikka saa seda mainimata jätta :):):D ). Hantliga saad teha muud lihaste arendamise harjutused ära, mida see seadledis pakub.

Kokkuteibitud tennispall:

http://davedraper.com/blog/wp-content/uplo...ball-peanut.jpg

Süvalihaste treenimiseks 5+ asi ja lisaks turja piirkonnas lülisamba liikuvuse taastamiseks.

Nendel teleshopi seadeldistel on põhiliseks probleemiks see, et nad ei ole univeraalsed tööriistad, vaid võimaldavad kindla ulatusega ja väga piiratud arvu harjutusi teha. Baastreenimivahendid nagu hantlid, kang, aroobikapall jne võimaldavad sisuliselt suhteliselt lõpmatut arvu harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on rohkem ikka inimestelt raha teenimiseks mõeldud :( tead mõnda kes on omale Rocket AB tellinud vms ei ole küll kuulnud ,et see oleks nüüd mõni ime asi ega ka tõhus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ema ostis ka endale, olen ka paar korda proovinud, midagi ta treenib küll, algajatele on kindlasti abiks! Muid funktsioone ma peale kõhulihaste sellega teinud pole! Kokkuvõttes võiks liigitada asja koduperenaiste trenažööriks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil kodus fännab TOPSHOP-i aastane poisipõnn....seepärast olen praeguste ime viguritega päris tuttav ja täitsa muigama ajab....vot mitte ei usu et mingi Relax & Tone vibraator mulle sixpack-i vibreerib :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on rohkem ikka inimestelt raha teenimiseks mõeldud :lol: tead mõnda kes on omale Rocket AB tellinud vms ei ole küll kuulnud ,et see oleks nüüd mõni ime asi ega ka tõhus !

Olen AB Rocketiga teinud mingi suvest alates, suht hea isegi. Esimese treenisin kuuga pilbasteks, sain garantii korras uue. Nyyd loodan selle kah katki treenida ja ja oma raha tagasi saada. Trenni saab teha kyll sellega, teen iga päev mingi 12-15 mintsa , vahepael tegin mingi 20 mintsa, + harjutused ja nii hantlitega. ja nii 4x nädalas. Lisaks veel jooksen kah kuskil 5-6 kilti 5x nädalas ja toitumine lisaks. Nii saab asja kyll selle Ab Rockeriga. Kui keegi teab mõnda super head kodust kõhu treenimise viisi, siis kuulan muidugi rõõmuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×