Jump to content
nomam

südame tugevdamine

Recommended Posts

Rasv on trennijärgselt hea, aitab taastuda.

Ja liigne põletik võib viia lihase armistumiseni. See on küll rohkem vanema ea probleem ja peaks olema GH või IGF-1-ga korrigeeritav.

Kas rasv trennijärgselt tõepoolest taastuda aitab? Saad mõne lingi leida mulle lugemiseks selle kohta?

Olen aru saanud, et rasv on trennijärgselt ainult olukorda raskendav asi. Süsivesik on see, mis taastuda aitab, mitte aga rasv. Loogiline see ju ka on et rasv taastuda ei aita, kuna seda juba statistiline pilt näitab, et after-sheigid ei sisalda kunagi rasva. Ei aita taastuda ka selle tõttu veel, et see ju seedib kaua, seda aga trennijärgselt vaja pole. Ma ei näe loogikat, et rasv trennijärgselt hea võiks olla.

Aga nendest treeningjärgse insuliini-artiklitest ma sain aru, et pole kuigi kõrgele vaja insuliini tast ajada, et piisab kui juba natuke kõrgemale ta ajada, et tänapäeva massilisajad, ilmselt ajavad liiga kõrgeks selle taseme, et sellest liig-kõrgest tasemest miskit kasu nagu polevat. Ja äägitakse neis artiklites ka, et oomega pole seejuures üldse hea, ala miskit sellist, et treeningjärgselt niigi on lihas ribadeks, ja nüüd oomega veel kiirendab seal katkises lihases miskit liiklust, mis asja veel hullemaks teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesik on see, mis taastuda aitab, mitte aga rasv.

Süsivesik JA rasv. Ntx rasvane piim taastas paremini kui kasvõi sama kaloraazhiga suurem kogus rasvata piima. Kahjuks jäi see link salvestamata, aga rasva tarbimist enne ja pärast treeningut on põhjalikult uuritud.

Loogiline see ju ka on et rasv taastuda ei aita, kuna seda juba statistiline pilt näitab, et after-sheigid ei sisalda kunagi rasva.

Mis loogika see on :D

See statistika näitab domineerivaid arvamusi siis, kui neid sheike välja töötati.

Ja äägitakse neis artiklites ka, et oomega pole seejuures üldse hea, ala miskit sellist, et treeningjärgselt niigi on lihas ribadeks, ja nüüd oomega veel kiirendab seal katkises lihases miskit liiklust, mis asja veel hullemaks teeb.

Väga valesti said aru. Oomega-miinus-kolm VÄHENDAB põletikulisi protsesse, aga lihase ületaastumises on põletikul oluline roll.

Aga põletik võib ka armistada, eriti vanas lihases, vanemas eas tasub GH-d panna või põletikke vältida.

Ja südamele pole põletikud üldse head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hakata aeroobsega regulaarselt tegelema ja saaks kaalu alla ning toituks mitmekylgselt kas aastaga peaks pulsi madalamale saama ja sydame tugevamaks,eeldades et ennem pole rõhku pandud sydame hoolitsusse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga valesti said aru. Oomega-miinus-kolm VÄHENDAB põletikulisi protsesse, aga lihase ületaastumises on põletikul oluline roll.

Aga põletik võib ka armistada, eriti vanas lihases, vanemas eas tasub GH-d panna või põletikke vältida.

Ja südamele pole põletikud üldse head.

Vabandan teemakaaperduse pärast, aga lähtudes eelnenud märkusest, mida head oskad öelda arahhidoonhappe kohta? S.t. kas annab mingi märgatava efekti lihaskasvu seisukohast või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan teemakaaperduse pärast, aga lähtudes eelnenud märkusest, mida head oskad öelda arahhidoonhappe kohta? S.t. kas annab mingi märgatava efekti lihaskasvu seisukohast või ei?

Paljud kiidavad. Aga mõni on maohaavad saanud ja arvab et selles asi.

Enne tee kindlasti vähemalt Helicobacteriumi test ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma niisamagi perearsti 2 aastat näinud ei ole siis vaevalt ma sellepärast nüüd jalad kõhu alt välja võtan. :lol:

Kas saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma niisamagi perearsti 2 aastat näinud ei ole siis vaevalt ma sellepärast nüüd jalad kõhu alt välja võtan. :D

Ja ega nad nii lahkelt ei tee ka sulle ühtegi testi. Ütle et magu valutab. Väljahingatavast õhust tehtav test peaks suht odav olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ega nad nii lahkelt ei tee ka sulle ühtegi testi. Ütle et magu valutab. Väljahingatavast õhust tehtav test peaks suht odav olema.

Pigem siis midagi muud valida, eks seda vaatab.

Küsimusi on mul Sulle aga veel niiet ole valmis küberrünnakuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust-missuguse ostsite?

Soovitan seda: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-High-Absorption-CoQ10-100-mg-120-Veggie-Caps/15658

Iseasi kuidas selle kätte saad. Ma ise tõin tuttava kaudu läbi soome, tolli ei usalda. Hetkel on hind vist paar dollarit kõrgem kui viimati, aga ikka oma 6-7x odavam kui apteekites ma pakun. Ostsin korraga terve aasta varud. Eestis oleks sama raha eest saanud heal juhul 1-2 kuu hulga.

Vbl saab kohapealt ka kuskilt odavamalt aga ma ei ole tähele pannud.

Mugavam oleks muidugi küll, kui oleks kuskil toidulisandipoes ka müügil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan seda: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-High-Absorption-CoQ10-100-mg-120-Veggie-Caps/15658

Iseasi kuidas selle kätte saad. Ma ise tõin tuttava kaudu läbi soome, tolli ei usalda. Hetkel on hind vist paar dollarit kõrgem kui viimati, aga ikka oma 6-7x odavam kui apteekites ma pakun. Ostsin korraga terve aasta varud. Eestis oleks sama raha eest saanud heal juhul 1-2 kuu hulga.

Vbl saab kohapealt ka kuskilt odavamalt aga ma ei ole tähele pannud.

Mugavam oleks muidugi küll, kui oleks kuskil toidulisandipoes ka müügil.

aitab see tõesti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitab see tõesti ?

Aitab millega? Q10-l on mitu kasulikku mõju aga vaevalt, et sa otseselt tunned, et "oh raisk, nüüd mõjub midagi". Enamike lisanditega ei tunneta sa suurt muhvigi, isegi kui nad töötavad. Selletõttu peabki uurima teaduslikke välja-andeid, kus on katsetatud suurte testgruppide peal pikema perioodi jooksul.

Põhimõtteliselt aitab ta vereringet, südame tööd jms parandada küll teatud olukordades. Tervete inimeste puhul mitte niiväga, aga neil kellel on südamega probleeme, peaks Q10 küll abiks olema. Võib vähendada väsimustunnet ja tõsta üldist elukvaliteeti jms. Ta pole eriti "võimas" lisand üheski asjas, aga aidata võib ta lugematute tervisenäitajate puhul - seega on selline hea asi mida regulaarselt võtta. Eestis on hinnad debiilsed aga USA'st tellides tuleb päevane doos mõned sendid ning kindlasti on ta seda väärt.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni väidab et saab tuntava energiasutsu 200mg-st. Vanast peast peaks parandama ka lihaskiudude kiiruslikke omadusi suuremates annustes.

Idebenoon oleks ilmselt muidu veidi parem vorm kui tavaline Q10.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×