Jump to content
Guest FitStar

MEESTELE-milliseid rühmatreeninguid harrastad?

Recommended Posts

Meie harrastame peale jõusaali sauna. Viskame võidu leili ja libistame õlut koos...

mul ka ainult see sauna-õlle rühmatreening. kuna treener puudub, siis peab ise improviseerima treeningu pikkuse ja õllede raskustega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, väga lahe.

mul veel selline küsimus et kas treenid Tallinnas või mujal?

Tallinnas.

Pilatesega on seesugune lugu, et siin harrastatakse vist üksnes seda matipilatest. Inglimaal olles proovisin ka seda, kus spetsiaalse masina peal tund läbi viiakse. Masin näeb välja nagu maaga paralleelne Total Gym, mida Chuck Norris reklaamis, kuid väääääga kallis versioon sellest. Samas, selle masina peal mulle seda teha ei meeldinud, hoolimata sellest, et väga raske oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastan omavoliliselt oma mehe ja veel mõne sõbra eest :rolleyes: - rühmatrennis veel ei käi

proovinud bodypumpi ja spinni- mõlemad tegelikult väga meeldisid

...lubavad mulle juba 4 kuud, et järgmine trenn tulevad BP-i kaasa ja hakkavad käima seal, aga siiamaani olen neid ainult jõusaalis näinud, ehk ikka võtavad ennast kokku- ilmselt kardavad raskustega mulle alla jääda B)

Igapäevaselt meie BP trennides 1/3 mehi- väga erinevaid, palju on neid, keda ka muidu jõusaalis rauda tõstmas näen, kui ka selliseid, kes ilmselt ainult BP teevad. Mehed- olge julgemad rühmakatesse tulema- teine väga mehine trenn on veel bodycombat. Fatburnerid ja strippaeroobikad jäägu siiski naistele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Vastan omavoliliselt oma mehe ja veel mõne sõbra eest B) - rühmatrennis veel ei käi

proovinud bodypumpi ja spinni- mõlemad tegelikult väga meeldisid

...lubavad mulle juba 4 kuud, et järgmine trenn tulevad BP-i kaasa ja hakkavad käima seal, aga siiamaani olen neid ainult jõusaalis näinud, ehk ikka võtavad ennast kokku- ilmselt kardavad raskustega mulle alla jääda :)

Igapäevaselt meie BP trennides 1/3 mehi- väga erinevaid, palju on neid, keda ka muidu jõusaalis rauda tõstmas näen, kui ka selliseid, kes ilmselt ainult BP teevad. Mehed- olge julgemad rühmakatesse tulema- teine väga mehine trenn on veel bodycombat. Fatburnerid ja strippaeroobikad jäägu siiski naistele :P

Suured tänud :rolleyes:

Muide stepi treeningud sobiksid ka meestele suurepäraselt; Stripaeroobika võib muidugi neile endile kõige rohkem huvi pakkuda ;)

Ma ühinen su üleskutsega- Mehed tulge rühmakatesse! Me ju ei hammusta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Tallinnas.

Pilatesega on seesugune lugu, et siin harrastatakse vist üksnes seda matipilatest. Inglimaal olles proovisin ka seda, kus spetsiaalse masina peal tund läbi viiakse. Masin näeb välja nagu maaga paralleelne Total Gym, mida Chuck Norris reklaamis, kuid väääääga kallis versioon sellest. Samas, selle masina peal mulle seda teha ei meeldinud, hoolimata sellest, et väga raske oli.

Põnev, ma uurin kohe, pole kuulnudki sellest masinast.

Mu sõbranna elas Londonis ja ütles et seal olid pilateses naisi mehi pooleks. Huvitav miks siin rühmakad sama populaarsed meeste hulgas pole. Kas juba reklaamime rühmakaid nii, et suunatud naistele või lihtsalt mehed eelistavad omaette jõusaalis treenida? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud spinni ja bodypumpi, aga kuidagi keeruline on oma trennikavasse mahutada neid... Nimelt spinn näiteks, kui on aeroobne päev, siis meeldib omaette nokitseda ja pulssi hoida õiges vahemikus, näiteks jooks, sõudeergomeeter või ujumine. Ja bodypump pole aeroobne vaid anaeroobne, aga neljaks jaotatud kava puhul ei sobi nagu kuidagi pildile. Seega saan täiesti aru rühmatrennide mõttest (spinn inimesele kes suvel palju ratast sõidab, laob hea põhja talvel, bodypump inimesele, kes 2-3x nädalas trenni jõuab ja tahaks kiirelt ja konkreetselt terve keha läbi treenida ilma ise kava koostamata jne.), kuid oma rutiini neid kahjuks ei mahuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põnev, ma uurin kohe, pole kuulnudki sellest masinast.

Mu sõbranna elas Londonis ja ütles et seal olid pilateses naisi mehi pooleks. Huvitav miks siin rühmakad sama populaarsed meeste hulgas pole. Kas juba reklaamime rühmakaid nii, et suunatud naistele või lihtsalt mehed eelistavad omaette jõusaalis treenida? :rolleyes:

See oleneb kindlasti klubist. See, kus mina käisin, oli pigem selline meeleheitel koduperenaiste pärusmaa, keda kantseldasid nägusad meestreenerid. Muide, Claudia Schiffer käib selles samas klubis ning ma "kogemata" juhtusin temaga samasse klassi, haha. Tol korral oli klass isegi üsna nauditav : )

Ma arvan, et klubid otseselt ei reklaami rühmatreeninguid naistele, vaid seda teevad need naistehordid, kes jõusaalist minnes ning tulles läbi käivad. See maalib meestele suunitlusest pildi ette, ma usun. Või pigem teevad nad seda ise. Üks machomees ei saa ju karja naistega ilma raskusteta kusagile saali hüplema ja kargama minna B)

Ma ütleksin, et minu puhul räägib rühmatreeningute vastu asjaolu, et ma pean enda aega nende järgi planeerima, kui soovin osa võtta. Jõusaali lähen siis, kui endale sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütleksin, et minu puhul räägib rühmatreeningute vastu asjaolu, et ma pean enda aega nende järgi planeerima, kui soovin osa võtta. Jõusaali lähen siis, kui endale sobib.

Sama siin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin vaid jõusaalis, teinekord juhtub, et ka nädalavahetus on aega ja viitsimist klubisse minna ja rühmatreening teha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
See oleneb kindlasti klubist. See, kus mina käisin, oli pigem selline meeleheitel koduperenaiste pärusmaa, keda kantseldasid nägusad meestreenerid. Muide, Claudia Schiffer käib selles samas klubis ning ma "kogemata" juhtusin temaga samasse klassi, haha. Tol korral oli klass isegi üsna nauditav : )

Ma arvan, et klubid otseselt ei reklaami rühmatreeninguid naistele, vaid seda teevad need naistehordid, kes jõusaalist minnes ning tulles läbi käivad. See maalib meestele suunitlusest pildi ette, ma usun. Või pigem teevad nad seda ise. Üks machomees ei saa ju karja naistega ilma raskusteta kusagile saali hüplema ja kargama minna :rolleyes:

Ma ütleksin, et minu puhul räägib rühmatreeningute vastu asjaolu, et ma pean enda aega nende järgi planeerima, kui soovin osa võtta. Jõusaali lähen siis, kui endale sobib.

Kusjuures nii arvab päris suur osa machomeestest et neil ei sobi üksi minna rühmatreeningusse. jummala õige B) ma ka ei tahaks üksi 30 mehe vahel treenida:) aga kui kõik, kes üksi ei julge minna, oma sõbrad kaasa kutsuksid, siis mõne aja pärast polekski võibolla rühmakates nii hirmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Käin vaid jõusaalis, teinekord juhtub, et ka nädalavahetus on aega ja viitsimist klubisse minna ja rühmatreening teha :rolleyes:

Väga hea, et ka rühmatreeninguteks aega leiad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Jah, ajavalik on veel omaette faktor.

Et siis võiks äkki rohkem treeninguid ajakavas olla, mis sobiksid ka meestele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mul tekkis küsimus selle kohta, et kas Rakveres võib leiduda kohta kus pakutakse bodypump treeninguvõimalust?

Ise ma ei leidnud infot selle kohta, võibolla keegi teab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis võiks äkki rohkem treeninguid ajakavas olla, mis sobiksid ka meestele?

Ei, mitte seda, vaid nõustusin eelkirjutajaga, et kui käin jõusaalis/teen muud aeroobset, siis olen ise oma aja peremees, ega sõltu algavast rühmatreeningust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rühmatreeningud ei pea alati olema "naiselikud". Suurt populaarsust kogub järjest rohkem ka näiteks Taipoks :rolleyes: Õigem vist küsida pigem, et palju naisi seda harrastavad siin :)

Näiteks Janika Koch-Mäe jalg välgub küll nagu Bruce Lee´l B)

post-2073-1248986050_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Rühmatreeningud ei pea alati olema "naiselikud". Suurt populaarsust kogub järjest rohkem ka näiteks Taipoks :rolleyes: Õigem vist küsida pigem, et palju naisi seda harrastavad siin :)

Näiteks Janika Koch-Mäe jalg välgub küll nagu Bruce Lee´l B)

post-2073-1248986050_thumb.jpg

Lahe, meestele sobivamaid rühmatreeninguid võiks siis rohkem olla, et mõne latiino ja stripaeroobika asemel näiteks ;)

Janika teeks kindlasti paljudele meestele silmad ette :D Super treener!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siiamaani, kõik need üldsusele mõeldud rühmatreeningud, mis väidavad end sisaldavat "võitluskunsti elemente" (või isegi Jokeri viide Taipoksi populaarsuse rühmatreeningus) siis ma julgen siiralt kahelda kogu selle ürituse tõsiduses.

Kõik need bodycombat jms sellised kahtlased hübriidid ei oma küll võitluskunstide koha pealt mittemingisugust väärtust (veelvähem enesekaitselist). Kuna ma ei tahaks uskuda, et rahvaspordiks võib saada niivõrd .. kuidas öelda.. valurikas ala (või alad). Need, kes vähegi tunnevad kasvõi taipoksi olemust siis selle alaga tegelemiseks on vaja fetišit valu suhtes.

Niisama vehkida nad seal rühmatrennis ju võivad aga sellisel juhul kasutada nime nagu Taipoks or smt oleks tõsine spordi lörtsimine ja tuleks sellistel tegemisel silm peal hoida.

See on minu subjektiivne arvamus, tuginedes minu tagasihoidlikule kogemusele antud valdkonnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siiamaani, kõik need üldsusele mõeldud rühmatreeningud, mis väidavad end sisaldavat "võitluskunsti elemente" (või isegi Jokeri viide Taipoksi populaarsuse rühmatreeningus) siis ma julgen siiralt kahelda kogu selle ürituse tõsiduses.

Kõik need bodycombat jms sellised kahtlased hübriidid ei oma küll võitluskunstide koha pealt mittemingisugust väärtust (veelvähem enesekaitselist). Kuna ma ei tahaks uskuda, et rahvaspordiks võib saada niivõrd .. kuidas öelda.. valurikas ala (või alad). Need, kes vähegi tunnevad kasvõi taipoksi olemust siis selle alaga tegelemiseks on vaja fetišit valu suhtes.

Niisama vehkida nad seal rühmatrennis ju võivad aga sellisel juhul kasutada nime nagu Taipoks or smt oleks tõsine spordi lörtsimine ja tuleks sellistel tegemisel silm peal hoida.

See on minu subjektiivne arvamus, tuginedes minu tagasihoidlikule kogemusele antud valdkonnas.

Vaevalt, et keegi käib BodyCombati trennis selleks, et osata õhtul tänaval, baaris või ööklubis kakelda või võtta osa MMA või K1 võistlustest.

Vaevalt, et keegi käib BodyPumpi trennis selleks, et saada kapiks või kulturismis võistelda (VendVähk on erand, mis kinnitab reegli.)

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

propageeritakse neid rühmatreeninguid ju kui "combat" või misiganes, mis viitab nende võitluslikkusele. Endalgi paar sõbrannat, kes räägivad mulle, et nad treenivad võitluskunstide valdkonnas. Küsimuse peale, et millega siis tegu öeldakse, et mingi ühisõppus jala viskamises a la kankaan ja palju õnne... ja siis ollakse seisukohal, et ega nüüd enam pimedal tänaval käia ei kardagi B):)

Osaliselt on tegu ka tarbija eksitamisega, mis on aga täiesti teine teema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Vaevalt, et keegi käib BodyCombati trennis selleks, et osata õhtul tänaval, baaris või ööklubis kakelda või võtta osa MMA või K1 võistlustest.

Vaevalt, et keegi käib BodyPumpi trennis selleks, et saada kapiks või kulturismis võistelda (VendVähk on erand, mis kinnitab reegli.)

ma olen kord koolitusel sattunud bodyCombati trenni ja mulle tundus,et võiks meestele sobida ülihästi. Mina vaatasin peale 10 minutit abiotsivalt kella poole :rolleyes:

mul muidugi puudub ka igasugune kokkupuude võistluskunstidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×