Jump to content
hhuuggoo

Kreatiin ja Milk Proteiin...

Recommended Posts

Arvan, et otsingusse kreatiin sisestades leiab küsimustele vastused. Mis Milk protekat puudutab, siis kasutan seda juba mingi aja ja mind taastab ära ja ainevahetusele mõjub ka hästi.Eks jah võrreldes No.1-ga on valguvajaduse rahuldamine keerulisem, aga eesmärgid ka inimestel erinevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tarvitan samuti Milk Protein'i, kuid tema vähese valgusisalduse tõttu segan seda Fast'i Soja 97'ga ning paremaks imendumiseks lisan viinamarjasuhkrut.

Joon peale trenni. Minu arvates väga hea kokteil, maitsel pole viga, mõnus magus ning sojaproteiin teeb selle mõnusalt tummiseks. Samas paljud soovitavadki segada loomset valku taimsega.

Viinamarjasuhkrut olen võtnud Selverist, mingi saksa toode, punases pakis ca 10.- pakk ja Soja 97 vaata www.fast.ee ca 200.-

Nende kahe pakiga saan kuu/poolteist lahedalt hakkama.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle MIlk Proteiiniga on minu sõprusringonnas sihuke jama olnud, et tekivad rinnale ja seljale punnid mida enne seal pole nähtud! Aga eks igale inimesele mõjub see erinevalt! Eks proovige ja kui teil tekivad mingid imelikud sõbrad kehale siis teate mita süüdistada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise söön kah seda Milk Proteini ja mulle vähemalt öeldi et seda peaks võtma ca. tund enne ja tund pärast trenni umbes 50 g.

Õnneks mingeid kehaväliseid asju pole tekkind :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×