Jump to content
Arnold

Reklaamiklassika

Recommended Posts

Ahjaa: ja vähemalt mingi aeg tagasi toksisin veel minagi sisse amazon.ee.

;) ma teen seda siiamaani

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kodus bookmarkides on amazon ja muidugi irc kanal on #amazon, muuseas seal jookseb ka statistika 2003a septembrist:-) Minuarust kõik kes ennem 27 aug 2004 regasid on selle kuupäevaga, sest mina regasin raudselt kuskil 2003 aastal. Siis vist koliti see kasutajatebaas uue mootori peale vms ja seoses sellega jäi kuupäev selline...

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka mina ei viitsi endiselt fitness.ee kirjutada.. tuleb ikka amazon.... ei tea kas mehed lootsid omal ajal ka domeeni pealt rikastuda - sarnanedes amazon.com`ile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust kõik kes ennem 27 aug 2004 regasid on selle kuupäevaga, sest mina regasin raudselt kuskil 2003 aastal. Siis vist koliti see kasutajatebaas uue mootori peale vms ja seoses sellega jäi kuupäev selline...

Sellel hallil ammusel ajal kui Amazon.ee koodi kirjutati, ei pööratut sellise tühise asja peale nagu millal ennast registreeriti vähimatki tähelepanu. Kui tööle hakkas uus foorum, kantisin kõik kasutajad foorumisse ümber - sellega seoses ka see august 2004 aasta ja kuu - täpselt sellel ajal läks lahti uus foorum. Nii et kahjuks ei saa keegi ennem seda kuupäeva registreerunud kasutajad suure tõenäosusega kunagi teada, millal nad ennast täpselt meie kasutajateks said.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×