Jump to content
Arnold

Sex ei müü!

Recommended Posts

Ma ei tea mida te vaatate, ma nägin et tal on ainult 1 sukk jalas :D

Esimestel piltidel on sukk vasakus jalas, hiljem paremas... midagi on pildistamise vaheajal toimunud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis peaks nüüd juhtuma, kui seda toidulisandit tarbida?

post-17-1248070298_thumb.jpg

Loterii, ühele selle toote ostjale naeratab õnn ja ta saab ostule kaasa pildil oleva piiga.

Koledaid rindu, veelvähem iseloomu pole siin kuskil näha ega aru saada. Patsiga poiss vaatas vist ennast peeglist. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loterii, ühele selle toote ostjale naeratab õnn ja ta saab ostule kaasa pildil oleva piiga.

Koledaid rindu, veelvähem iseloomu pole siin kuskil näha ega aru saada. Patsiga poiss vaatas vist ennast peeglist. :D

Viimasel ajal kipun kõigile ja kõigele oma vaateid maailmast ja inimestest peale suruma. Peaksin oma vigadest õppima - oleks viimane aeg. Neiut isiklikult ei tunne ja sellised rinnad pole minu maitse. Vot nii oleks pidanud kirjutama. Kuskilt aga võtsin taaskord õiguse (haarasin lusika) ja panin huupi inimesi kuskile kastidesse...

Siinkohal kutsungi end ise taaskord korrale.

Peale mõningast kaalumist suutsin ka oma eelmise kommentaari kuidagi ära õigustada.

Rinnad on subjektiivne teema - kellele meeldivad suured ja kellele väiksed. Mees kes treenib jõusaalis ei taha omale tingimata selliseid rindu. Naistele ehk müüks, aga mitte nii. Igasugune aluspesu sellisel juhul üleliigne - või mis ?

Iseloom on samuti subjektiivne. Antud näojooned iseloomustavad üleolekut / ükskõiksust kõige paremini. Mulle ei meeldi ülbed inimesed. Toote promos peaks rohkem emotsioone olema - miks peaks mina, kole ja patsiga poiss tahtma seda toodet või mõni neiu/naine/jõusaalijõmm. Kuhu jääb draama ? :D

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loetud. Ok, põhimõtteliselt on õige teha ilusaid ja esteetilisi pilte. Täiele tõele ei pretendeeri, kuid oma arvamusele jään kindlaks. Antud teemal rohkem sõna ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nibu vaatab mujale seepärast, et õlavars surub tissi vastu :D. Võivad olla ka 100% ehtsad rinnad.. aga jah, eks siis kadestage et teil/teie naisel pole selliseid ja petke end, väites kui rõve on pildil olev rinnapartii :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean oma sõna murdma - sest mul on tööl liiga palju vaba aega ja mul siiski on vaja veel oma arvamust täiustada.

Jõudsin järeldusele, et see esimene pilt ei meeldi mulle, sest mul on väikekodanikule omane kompleks - kardan ja vihkan kõike ja kõiki kes on teistsugused. Samas ei oma piisavalt julgust, et ise nii ennast eksponeerida. Ju siis seepärast silikoontissid ei olegi minu maitse - vahtigu need nipplid kuhu tahes. Vabandan seega modelli ees. Reklaamina siiski seda "plakatit" ei kasutaks. Viimane pilt naeratusega oli parem kui esimene, aga mille kuradi pärast neid tisse ikka nõnna eksponeerima peab.

Väike lugu kõikidele Tissisõpradele otse juutuubist -

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eestis palju ilusamaid naisi, ilma silikoonideta?

See nüüd küll teab mis mõjuv argument ei ole. Alati on kuskil keegi, kelle jaoks on mõni naine ilusam kui mistahes kaunitar. Ilu ei ole üheselt seletatav mõiste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea lugu, mulle meeldib.

Seda võib vist nimetada punk'iks eksole, mulle enamasti selline müra ei meeldi, aga see laul oli küll hea rahulik, mulle meeldib.

Maru mahlaselt hästi kõlab lugu, kuidas see lindistatud on üldse?

Teinekord on rafineeritult nii plaadile salvestatud lugu, et tundub eriti kuiv, siin aga hea lopsakas esitus.

Suupill väga mõnusalt kõlab.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×