Jump to content
Arnold

Sex ei müü!

Recommended Posts

Nibu vaatab mujale seepärast, et õlavars surub tissi vastu :D. Võivad olla ka 100% ehtsad rinnad.. aga jah, eks siis kadestage et teil/teie naisel pole selliseid ja petke end, väites kui rõve on pildil olev rinnapartii :D

Kui need partiid on eksponeerimisele toodud, siis peabki arvestama, et sattudes suure huvi ja tähelepanu alla leiavad kasutajad kindlasti sealt mõne vea. Mis sest, et oma naisel halvem/parem on. Oma naise pilte vist sedasi konsiiliumis ei uurita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, seepärast olengi nüüd mõnda aega vait..

See on teema, mille arutamisel ei ole võimalik avaldada arvamust ja pääseda puhtalt :D Seepärast hoidun ka mina sõna võtmast, kuid jälgin pingsalt mängu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, ma hakkasin mõtlema ja mind see toode huvitaks rohkem, kui kulturist ikka reklaamiks seda. Pildid on ilusad, aga ma ei seostaks paljast naist selle pakendiga peaaegu üldse. Võibolla kedagi kutsub see reklaam ostma antud toodet, aga ennast pigem hirmutaks :D See sel puhul kui ma tootest midagist ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imelik, ma hakkasin mõtlema ja mind see toode huvitaks rohkem, kui kulturist ikka reklaamiks seda. Pildid on ilusad, aga ma ei seostaks paljast naist selle pakendiga peaaegu üldse. Võibolla kedagi kutsub see reklaam ostma antud toodet, aga ennast pigem hirmutaks :D See sel puhul kui ma tootest midagist ei tea.

oot, siin reklaamiti mingeid tooteid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust te võtate, et need silikonrinnad üldse on ? :D

Tit mass, väga hea kild ikka :D

Liialt ümarad ja suured on sellise rasvaprotsendi juures. Lisaks sellele "hoiavad end liiga hästi üleval". Aga ega ses midagi halba pole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen selline, et mulle reklaamid väga korda ei lähe. Kui mingit teatud toodet reklaamitakse, siis see ei pane mind selle järgi jooksma. Loomulikult, kui antakse teada, et kusagil on megaallahindlus, siis olen küll kohal. Aga need reklaamid, mis selles teemas välja on toodud, absoluutselt ei mõju mulle. Minu jaoks on lihtsalt ilusad naise pildil hoidmas mingit toodet ja kogu moos. Võib-olla olen ainus taoline.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee...Tervis, jõud, ilu - kõik on siin!

Ja nüüd veel lisaks ka erootika...

Mehed, mis te piinate end siin pseudoprobleemidega (tissi suurus ja kuju; esteetiline või mitte)? Nautige parem! :huh: Mulle küll meeldib. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust te võtate, et need silikonrinnad üldse on ? :huh:

Tit mass, väga hea kild ikka :huh:

Minu arust on see naine Miss Eesti Tiss 2006 võitja ja siis kirjutas Õhtulehes, et tal on silikoonid. Kui mu infi õige ikka on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×