Jump to content
Indrek Viska

Maailmamängud 2009 ennusta ja võida Fit Massi ning Fat Burnerit (Võitjad on väljakuulutatud)

Recommended Posts

Ott 3

Natalja 9 - ei tea sest naiste teemast küll halligi, aga palju usku ei ole.

Ma saan aru, et sa oledki täiskohaga party pooper, aga kui nüüd esialgne võistlejate nimekiri muutumatuks jääb, siis panna Natalja 8 võistlejaga kategoorias 9ks on küll pessimismi uus tase. :D

No ma ennustaks ka, nii hasardi pärast.

Ott 7

Natalja 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru, et sa oledki täiskohaga party pooper, aga kui nüüd esialgne võistlejate nimekiri muutumatuks jääb, siis panna Natalja 8 võistlejaga kategoorias 9ks on küll pessimismi uus tase. ;)

No ma ennustaks ka, nii hasardi pärast.

Ott 7

Natalja 5

Krt jah... ema ei kallistanud väiksena piisavalt vms... tegelikult ma ei süvenenud üldse teemasse ( suht ilmselge või mis) - lihtsalt panustasin :D kui on 8 võistlejat, siis ma olen sunnitud ümber muutma oma ennustust.

Ott endiselt 3 - vorm on mehel julm ( JULM ), aga miski paneb kahtlema, et esimesed kaks kohta lähevad ikka kellegi vennapojale.

Natalja 4 - kuldne kesktee ja natuke peale. Oma 9 kohaga mõtlesin, et jään umebs samale kohale skaalal.

Põhimõtteliselt saadan end täna õhtul karistuseks valguta magama, et selliseid möödalaskmisi tulevikus vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt jah... ema ei kallistanud väiksena piisavalt vms... tegelikult ma ei süvenenud üldse teemasse ( suht ilmselge või mis) - lihtsalt panustasin :D kui on 8 võistlejat, siis ma olen sunnitud ümber muutma oma ennustust.

Ott endiselt 3 - vorm on mehel julm ( JULM ), aga miski paneb kahtlema, et esimesed kaks kohta lähevad ikka kellegi vennapojale.

Natalja 4 - kuldne kesktee ja natuke peale. Oma 9 kohaga mõtlesin, et jään umebs samale kohale skaalal.

Põhimõtteliselt saadan end täna õhtul karistuseks valguta magama, et selliseid möödalaskmisi tulevikus vältida.

Ära nüüd ennast piitsuta seepärast. Tegijatel juhtub nii mõndagi ju.

Ja ma niisama. No hard feelings... ;)

Eks ma loodan ka meie sportlastele paremaid kohti kui ise ennustasin, aga kuna teada on, et konkurents on kõva, pakkusin nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×