Jump to content
Thomson

Kõhulihas ,

Recommended Posts

Tere , on siis selline problem, et väike õllekas, ette tulnd, ja tahaks kodus hakkata treenima seda,

Kaal on normaalne olen , 15, 164cm pikk ja 51 kilo ,

Kas aitaks kui ma teeks igapäev 3x50 kõhulihase seerijaid?

Hetkel teen 3x50 igapäev ja 3x25 kätekõverdusi , Kaalus pole mul mingeid muresid, aga tahaks selle õlleka eest ära saada, hetkel suvi , poleks aega jõusaalis ka käia, et äkki soovitate, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalset rasvapõletust pole, see et kõhust lahti saada tuleb hakata korrektselt toituma ja trenni tegema, selleks sobib aeroobne treening(Jookse, sõida rattaga, uju mis iganes...) Kõhulihaste tegemine teeb sul kõhtu tugevamaks ainult :) Kui rahakott lubab, saad tellida toitumiskava ning kiirest ei saavuta midagi, kõik võtab aega...mis kergelt tulnud see kergelt läinud!

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah nagu eelnevalt on ära märgitud, siis üldfüüsiline treening on siin kõige parem. Keha on tervik, mitte nii, et kõht elab oma elu, jalg ja taguots oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , on siis selline problem, et väike õllekas, ette tulnd, ja tahaks kodus hakkata treenima seda,

Kaal on normaalne olen , 15, 164cm pikk ja 51 kilo ,

Kas aitaks kui ma teeks igapäev 3x50 kõhulihase seerijaid?

Hetkel teen 3x50 igapäev ja 3x25 kätekõverdusi , Kaalus pole mul mingeid muresid, aga tahaks selle õlleka eest ära saada, hetkel suvi , poleks aega jõusaalis ka käia, et äkki soovitate, :)

Viieteist aastaselt õllekas ette tulnud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma teen igapäevaselt kõhulihaseid ja jooksen, sõidan rattaga, jalgpall, võrkpall, aga ikka on kõht ees..aga all on lihased olemas..

ma saan aru, et lahti saab vast nii, et trenn+õige toitumine, aga noh ma söön suht kõike.ehk ei jälgi üldse

ma mingit toitumiskava päris ei raatsi tellida, aga mis toiduaineid peaks vältima igapäevasest söögist?

kas mingit lihtsat reeglit pole? või mingi lihtne kava?

pmts tahaks üritada siis paremini toituda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma teen igapäevaselt kõhulihaseid ja jooksen, sõidan rattaga, jalgpall, võrkpall, aga ikka on kõht ees..aga all on lihased olemas..

ma saan aru, et lahti saab vast nii, et trenn+õige toitumine, aga noh ma söön suht kõike.ehk ei jälgi üldse

ma mingit toitumiskava päris ei raatsi tellida, aga mis toiduaineid peaks vältima igapäevasest söögist?

kas mingit lihtsat reeglit pole? või mingi lihtne kava?

pmts tahaks üritada siis paremini toituda

No mul on ka all lihas, ma lapsest saati jalgpalli mänginud, aga siis juhtus talvel lumelauaga õnnetus ja jäi 1 aasta vahele, nüüd mängin suht oma lõbuks jalkat enam trennis ei käi, , aga noh lihas on all täitsa olemas, lihtsalt endale ei meeldi , see kõht

Ja keegi eespool ütles, et õllekas, et selles suhtes see pole nagu õllekas ka vaid, noh ma ei oskagi nii öelda, lihtsalt veits vaja liigutada ennast, :)

Muudetud kasutaja Thomson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja keegi eespool ütles, et õllekas, et selles suhtes see pole nagu õllekas ka vaid, noh ma ei oskagi nii öelda, lihtsalt veits vaja liigutada ennast, :)

Siis liiguta ennast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õllekas tuleb ikka rasvast. ja ainult kõhulihaseid pole mõtet treenida. nagu varem öeldi, treeni mitmekesiselt. võta ette saalitreeningud ja aeroobsed, vähenda üldist rasvaprotsenti kehas ja kui just kõhu väljanägemine häirib, tee neid lihaseid lihtsalt veidi intensiivsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen saavutanud korralikud kõhulihased, tehes neid harjutusi:

Kindlasti soovitan sul jooksmas hakata käia ning kõige kasulikum oleks sul minna sauna ja rasv lihtsalt välja higistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen saavutanud korralikud kõhulihased, tehes neid harjutusi:

Kindlasti soovitan sul jooksmas hakata käia ning kõige kasulikum oleks sul minna sauna ja rasv lihtsalt välja higistada.

Saunas higistad sa vett välja :D

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen saavutanud korralikud kõhulihased, tehes neid harjutusi:

Kindlasti soovitan sul jooksmas hakata käia ning kõige kasulikum oleks sul minna sauna ja rasv lihtsalt välja higistada.

siis ei oleks seda foorumit üldse maailma vaja, kui rasvast lahti saamine nii kergesti käiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
´

Oo, see on midagi uut! Äkki ei pea siis enam üldse aeroobset tegema?

see oleksgi lihtne :D ma oleks 2 korda päevas saunas :P

vist peab töesti ikka sellest rasvast lahti saama ennem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käi palju saunas, higistad peki kõik ära. kooke ära ka söö. mängi jalkat ja jookse mäkke.

aga kindlasti pead soetama ka selle

, ma sain endale 8packi sellega 1 kuuga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käi palju saunas, higistad peki kõik ära. kooke ära ka söö. mängi jalkat ja jookse mäkke.

aga kindlasti pead soetama ka selle

, ma sain endale 8packi sellega 1 kuuga :D

Mis ajast saunas pekki ära saab higistada?

Karta on et sellega sa 8 packi ei saa kui sul pole dieeti.

Siin teemas juba mainiti, et saunas käiguga ei saa rasva vähemaks...

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ajast saunas pekki ära saab higistada?

Karta on et sellega sa 8 packi ei saa kui sul pole dieeti.

Siin teemas juba mainiti, et saunas käiguga ei saa rasva vähemaks...

saunas käies tuleb higi lihtsald mis on keha jahutav vedelik ja sellega ei kaota kilosid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saunas käies tuleb higi lihtsald mis on keha jahutav vedelik ja sellega ei kaota kilosid :D

Kilosid kaotab küll aga mitte rasva arvelt, enne taipoksi võistlusi sai ikka kõvasti saunas higistatud, et madalamsse kaalu saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilosid kaotab küll aga mitte rasva arvelt, enne taipoksi võistlusi sai ikka kõvasti saunas higistatud, et madalamsse kaalu saada.

saunas, kaotad üleliigse vee kehast ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilosid kaotab küll aga mitte rasva arvelt, enne taipoksi võistlusi sai ikka kõvasti saunas higistatud, et madalamsse kaalu saada.

Mis suured tähtsad võistlused need siis nimelt olid, et nõnda vaeva nägid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ei peagi tähtis võistlus olema ju.

igal võistlusel püüad ikka õigesse kaalu saada, kui ntx. võistluskaal on 1kg

vähem taipoksis, siis raskemate vendadega on juba raskem, selleks võtadki 1kg saunas

higistades vee arvelt maha ja konkureerid ntx. poodiumi kohtadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteeriks natukene.

Minul vähemalt see toimis.

Selle nö õlleka saab eest ära kui süüa nagu peab.

Nimelt sul ei pruugigi nö rasva palju olla võib olla lihtsalt on magu suureks kasvanud.

Enesel oli varem söömine väge paigast ära.

Sõin sis sõin suures koguses ja korraga.See aga paisutab magu.

Süües aga hommikul ja lõunal nagu peab sis õhtul polegi erilist isu.

Järgin yhte reeglit.Söön sis mitte kiirelt.Aeglasemalt süües tunnetab paremini millal hakkab kõht täis saama.Ja too het kui tunnen et natukene võiks veel(kõht nagu täis aga tahaks veel) see hetk lõpetan söömise.

Alguses oli raske sest olin harjunud palju ja korraga sööma.

Aga rahulikult syyes tunnetab selle hetke paremini ära.

Aga ma siiski ei õpeta.Olen ise alles algaja otsustamise jätan sinu teha.

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×