Jump to content
Ott Kiivikas

Vene Ime - Aleksander Fedorov

Recommended Posts

Kas Otil või Janaril on 35cm biitseps? Või siis Argol või Morozovil. Ei tea, et ükski neist keemik oleks.

Alla 50cm jämedust biitsepsit ma ei loegi biitsepsiks- kuid see on ju ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun ,et võin nii ikka väita kuna vahepeal kadus mr olympia võistlus meedia huviorbiidist ,populaarsuse saavutas ta uuesti ,kui lavale astusid uued suure massiga kulturistid : Coleman ,Cutler,Ruhl.Kui sulle meeldib 35 cm biitsepsit vahtida mine Lasnamäele või Maardu järve äärde seal selliseid kõik kohad täis-joovad balloonist õlut ning naudivad särgita päikest.

kuule siis ma v6iksin juba ammu kulturist olla kui 35 cm .

ma usun et kui k6vasti pingutada on v6imalik ka pool meetrit ilma 2ra teha .

v6iks kysida otilt, palju tal see ymberm66t on .

ja siis v6iks v2idetavalt 200 kg sumo juba kh laval olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alla 50cm jämedust biitsepsit ma ei loegi biitsepsiks- kuid see on ju ainult minu arvamus.

kuskil jokeri artiklis oli et janar kasutas/kasutab ka natuke .

PETTUMUS oli see artikkel .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuskil jokeri artiklis oli et janar kasutas/kasutab ka natuke .

PETTUMUS oli see artikkel .

Kui mõtled Janar Rückenberg'i siis sa natukene eksid.... Ise on öelnud ,et kasutab keemiat aeg-ajalt :D

LINK: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5224

Lugege kommentaare ka!

Janar Rückenberg: See kolmas tee on artikli kaasautori enda sügavalt personaalne järeldus, tõlgendus ja väide :)))...

Ehk siis mees ütleb, et pole mingisugust abi kunagi kasutanud. Aga kunagi ei või teada. Mina usun, et ta on puhas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja jälle tuleb kuulata seda lapsikut eneseõigustust keemikutele.

Miks oli see onu selline koll ja kõrgel tasemel "sportlane"? Põhjused tähtsuse järjekorras:

1. Geenid

2. Keemia

3. Trenn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja jälle tuleb kuulata seda lapsikut eneseõigustust keemikutele.

Miks oli see onu selline koll ja kõrgel tasemel "sportlane"? Põhjused tähtsuse järjekorras:

1. Geenid

2. Keemia

3. Trenn

Sinu arusaamatu jutu kokkuvõtteks lisaksin Don Youngbloodi öeldud lause:People that turn me off are stereotype bodybuilders, the people that give bodybuilders a bad name. The little guys in the gym that thinks they are bodybuilders, and they have a bad attitude, and make other bodybuilders look bad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks siin sellest keemia teemast ei saa üle ega ümber, teema püstitasin selleks, et tekkiks mingi arutelu ja oleks inimestel võimalus omi mõtteid vahetada. Lihtsalt kun polnud ka mehest pikka aega midagi kuulnud, arvasin , et see võiks ka teisi selle ala inimesi huvitada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ained ongi leiutatud nende poolt, kes ise on nn. "enesehaletsejad" ja ei viitsi k6vasti vaeva n2ha .

Äkki uuriks enne kasvõi natuke farmakoloogia ajalugu ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ained pole enesehaletsejate rida, nagu eelmine postitaja mõista andis, aga see teemast-välja eraldi teema.

Näiteks kui suhkruhaige end üle süstib, siis arstid kasutavad ravimit, mis selle haigele taas pildi ette toob.

Toda sama ainet süstiti enne võistluspäeva endale ka kõhulihasesse, mis lokaalselt kõhu pealt kõi krasva minema viib paariks päevaks, ja võistlusel hea kuiv kõht ete on näidata. Seda head ravimit ei ole leiutanud enesehaletsejad. Võiks soovitada siinkohal jah, et uurida veidi asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu arusaamatu jutu kokkuvõtteks lisaksin Don Youngbloodi öeldud lause:People that turn me off are stereotype bodybuilders, the people that give bodybuilders a bad name. The little guys in the gym that thinks they are bodybuilders, and they have a bad attitude, and make other bodybuilders look bad.

Oi väga tabav. Ära loobi mõttetut jama, kui tõesti tahad minu öeldut ümber lükata siis try harder. Debiil.

Ja muide ei, ma ei pea ennast bodybuilderiks. Suuruskomplekse ei põe ka.

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2kki suhtleks v2he kultuursemalt ?

ei taha kuulata roppust / :)

V6iks lihtsalt yksteist rohkem respekteerida...

Miski "vana aja" video on siin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev teema. Hämmastav, kuidas ülisuured atleedid küllaltki lühikese ajaga pisikesteks kärbuvad ja siis jälle mingi aja möödudes suureks paisuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×