Jump to content
asdfghjkl

mölleri kõlblikus-aeg, kasutamine

Recommended Posts

Mölleri pudelile on kirjutatud, et mitte hoida üle 7 nädala külmkapis.

Samas on öeldud ka, et säilib 2010 juunini,

ostsin poolteist kuud tagasi.

Kuidas siis toimida nüüd siiani külmkapis olnud pudeliga- kas kallata kraanikausist alla, või tõsta toasooja, või jätta külmkappi alles, või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tõstaks ta igastahes toasooja kuna kehtib 2010 ja öeldud, et üle 7 nädala ei tohi hoida külmkapis.

Loogiline variant oleks, et toasooja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tõstaks ta igastahes toasooja kuna kehtib 2010 ja öeldud, et üle 7 nädala ei tohi hoida külmkapis.

Loogiline variant oleks, et toasooja. :)

:D :D :D Sul on põnev loogika

Kui asja peal on kiri et säilib kuni 2010 siis see tähendab, et säilib sinnamaani SULETUNA.

Ja kui kuures on märge, et säilitada avatuna külmkapis mitte üle 7 nädala siis see tähendab, et 7 nädalaga tuleb ära tarvitada ja hiljem hakkavad toote omadused muutuma. Mitte seda et edasi tuleks aasta aega soojas hoida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et kui sellest seitsmest nädalast aeg pisut üle läheb, midagi drastilist ei juhtu. Määravam on vast see, kus ja kuidas toodet hoitud on enne seda, kui see külmikusse pandi. Sageli on see varem seisnud pikalt apteegis toasoojas valguse käes. Avamata pudeli puhul ei pruugi mõjud olla sedavõrd suured, kui avatu puhul, kuid siiski suuremad, kui külmikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lüsi kalaõli ostsin jsut, hakkan varsti tarvitama.

Mõlleri kalamaksaõli lõpetan homme ilmselt paari suurema lonksuga. Võtnud olen peale hommikusööki ja peale lõunasööki suuri lonkse, mingeid kõrvalnähte pole tekkinud ega tekigi ilmselt.

Nii kalaõli kui ka kalamaksaõli mõlemat avatuna tuleks hoida külmkapis nagu olen aru saanud nüüd. Seejuures tundub, et kui hoidagi natuke kauem külmikus kui 7 nädalat, siis midagi halba sellest ei juhtu. Pudelid on väiksesed niikuinii, seega väga pikka aega neid ei jätkugi hoida külmikus niikuinii, aga teinekord kui ununeb võtta õli vms põhjus, siis võib venida kasutusperiood üle 7me nädala küll, aga ei näe selels probleemi toote kvaliteedi suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×