Jump to content
Bert

Protein No.1

Recommended Posts

Küsimus selline, et millega ma peaks segama Protein No.1'i? Öeldakse, et apelsini mahlaga, kuna seal suhteliselt palju süsivesikuid (11g keskmiselt). Aga mul on maasikamaitseline valk ja see kohe mitte ei sobi apelsini mahlaga.. süda tahtis pahaks minna... et võib-olla oskab keegi siinkohal midagi kommenteerida ja nõu anda?! Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Veega on päris norm.

Võid ka viinamarjamahlaga proovida.

Üleüldse ise esimest korda kuulen, et soovitatakse apelsini mahlaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea ka, et oleksin kellegile soovitanud apelsini mahlaga seda juua, pigem vastupidi, see võiks olla kas mõni segu mahl , või arctic spordijook. Viinamarjamahlas on rohkem süsivesikuid kui teistes mahlades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vees ikka napilt ei ole süsivesikuid. Kui veega teed, siis pead midagi veel sisse panema. Dektroosi näiteks, hea odav. Puhta suhkruga ei soovitata panna ja glükoos on kallis. Või sööd midagi süsivesikurikast juurde. Banaani näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuidas nii saab : ) Tee endale natukenegi asi selgeks mis mida sisaldab, hetkel tõenäoliselt ei ole sul sellest No 1 ka suurt kasu. Ennem kui mina üldse trenni tegema hakkasin olin lugenud hunniku erialast kirjandust läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh.. ega lihaste kasvatamiseks ei piisa ainult lisavalgu söömisest! Esiteks peab põhitoitumine väga hästi paigas olema, siis tuleb trenn ja sisi alles lisavalk. Et saavutada midagi, tuleb teha kõvasti trenni ja õieti toituda!

Igastahes EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean seda isegi,et trenni tuleb teha.Ja süüa ikka ei saa kui isu pole ja kui ka söön sis väga vähe(kui isu pole),üldiselt söön 2 korda päevas,mingeid võileibu jms näost sisse ei aja.Üle päeva käin ujumas ja see päev kui ujumas ei käi teen trenni,kõhulihastele,biitsepsile hetkel kahjuks veel(8 se hantliga ja pikkemad seeriad tuleb varsti palgapäev sis sab osta korralikkud hantlid),sest sellest (8)hantlist jääb väheseks.Kõhulihaseid teen 3 korda päevas see sama 8 hantel rinnal,et oleks raskem ja neid seeriaid 4 umbes,et sis päeval umbes 12 aeg 4 seeriat iga seeria 25 tõmmet (spets laual)hantel rinnal,iga seeria vahel on umbes 1 minut pausi.Kas seeriaid peaks olema rohkem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärgiks on ikka keha ilu.Ma ei plaani end suuresti üles pumbata aga kõhulihased tahan hetkel välja saada ja tugevalt,biitsepsit ka natta juurde,rinnalihased.Aga kõhulihased on nagu kinnisidee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×