Jump to content

Recommended Posts

Tere,

Info:

kaal - 83 kg

pikkus - 190 cm

vanus - 16 aastat

sugu - mees

Olen nüüd juba pool aastat dieedil olnud. Kui ma dieediga alustasin kaalusin ma ~ 105. Nüüd 6 kuud hiljem kaalun 83.

Käin ujumas ka.

Tahaks teada:

Mis on minu keha normaalkaal? Kui kiiresti tohiks ma kaalu langetada? Hetkel mul sellist probleemi pole, et nahk lopendaks või välja venind oleks aga, et seda ei juhtuks mis ma peaks tegema?

Üleüldiselt kaalulangetamine ei ole minujoaks probleem. Teada tahaks mis on riskid kui liiga palju korraga seda langetada.

Tänud.

Tsitaadid:

Dieet ei ole ohtlik, kui seda korralikult ja tervislikult sooritada, enamus kahjuks seda ei tee. Ehk seletad lähemalt oma dieedipõhimõtetest? Mida sööd, kui palju sööd, mitu korda päevas sööd? Kõige lihtsam oleks, kui tooksid ehk välja näidiseks oma päevase toitumiskava.

Dieedipõhimõtted:

Pärast kella 18.00 MA EI SÖÖ, äärmisel juhul pool klaasi vett ja pool kurki.

Toitumiskava:

Hommikul söön ma ilusti kõhu täis. Tavaliselt praen midagi , näiteks praetud: muna, viinereid, grillvorsti, makarone, riisi jne.

Praen neid võiga, maitseb paremini.

Keset päeva söön vähem. Eiteagi tavalist, lisan hiljem.

Veel kaks küsimust:

Kui peale 1.5 h ujumist tulen koju kell 20.00 ja kõht on vastikult tühi, kas peaks siis nälgima ja magama minema või tavaliselt ma söön kurki, joon vett ja kui see ka ei aita siis joon klaasi jogurtit.

Kui kahjulik on tervisele kaotada nädalaga 4 kg? Kas 75kg kaaluda oleks liiga vähe? Mis siis kui teeks seda poole kuuga?

Muudetud kasutaja DieediSõltlane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Info:

kaal - 83 kg

pikkus - 190 cm

vanus - 16 aastat

sugu - mees

Olen nüüd juba pool aastat dieedil olnud. Kui ma dieediga alustasin kaalusin ma ~ 105. Nüüd 6 kuud hiljem kaalun 83.

Käin ujumas ka.

Tahaks teada:

Mis on minu keha normaalkaal? Kui kiiresti tohiks ma kaalu langetada? Hetkel mul sellist probleemi pole, et nahk lopendaks või välja venind oleks aga, et seda ei juhtuks mis ma peaks tegema?

Üleüldiselt kaalulangetamine ei ole minujoaks probleem. Teada tahaks mis on riskid kui liiga palju korraga seda langetada.

Tänud.

Minuarust oled sa juba vägagi normaalkaalus oma 190cm pikkuse juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieet ei ole ohtlik, kui seda korralikult ja tervislikult sooritada, enamus kahjuks seda ei tee. Ehk seletad lähemalt oma dieedipõhimõtetest? Mida sööd, kui palju sööd, mitu korda päevas sööd? Kõige lihtsam oleks, kui tooksid ehk välja näidiseks oma päevase toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitaks sul hetkel oma dieedi l6petada, liiga riskantseks hakkab see tervisele minema .

1-2 kuu p2rast v6id uuesti alustada .

yleyldse soovitatakse korraga langetada ainult 10% oma kehakaalust .

aga mis k2ib sinu dieedi kohta, siis pole paha, langetad kaalu ysna rytmiliselt . :) 1kg n2dalas .

ma arvan et sul on juba ypris normaalne kaal, poleks vist enam m6tet langetada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkuse järgi sinu kehakaal on ju igati ok, 190-90kg

nt mina olen 170/72 ja näen hea välja, võiks isegi rohkem olla natuke

sa tahad 75 peale saada kaalu? miks on sul vaja ennast kõrendiks nälgida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×