Jump to content
Ott Kiivikas

THE WORLD GAMES 2009 - selgunud on dop.kontrollide tulemused

Recommended Posts

Operatiivsus on oluline, see on eeskujuks meie teistele aladele, kes ka käivad, aga reportaaz tuleb peale võistlusi. Teil ju ka huvitav vaadata. Õnneks on net tasuta ja suht kiire, see aitab operatiivsusele kaasa. :D

Pilt on alguses natuke paistes jah, praegu on magatud 3,5 tundi ja hommikulauas käidud. Täna peab saama kohaliku rütmi sisse, st. õhtul minema normaalsel ajal magama ja samuti sööma nagu harjunud oleme, esialgu paistab, et kõiktingimused selleks on olemas. ;)

Fännidele rahustuseks osa triipe jääb ikka alles...... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna oma puder on kaasas, siis otsustasime süüa toas, napsasime ainult mõne banaani ja munad - päeva peale ära süüa. Panen õige pea ka pilte, mida õnnestus hommikul teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui meie sööma jõudsime, olid leedukad juba lõpetanud ja Ala Guseva oli nõus üles näitama emaliku hoolt ja Natalia oma põlvele võtta ;)

post-22-1247708148_thumb.jpg

Brasiilastel kõhud täis ja tuju ka kohe parem

post-22-1247708216_thumb.jpg

Hommikune Sudoku - 4 inimest 4 muna, kuidas need küll omavahel ära jagada, vaatame mida mu kalkulaator ütleb.... :D

post-22-1247708293_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie hommikusöögilaud ja traditsiooniline pudrukausike (1,0l), kodus on muidugi palju suurem.... ;)

post-22-1247709870_thumb.jpg

Natalia pudrukest söömas, sai hea oma kiirkaerahelbed - sisse Hera80 (ananass), võtsin õnneks 1 terve paki kaasa, sellega veab kuni pühapäevani ilusasti välja kahe peale. :D

post-22-1247709886_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu relvastus, millega lahingusse minnakse, peenleiva asemel on varsti tulemas uus leib ja ehk ka sepik "Oti Vormi leib" - vormi sõna otses mõttes ja "Oti Sepik" - küsi poest.... coming soon :D Fitness.ee expolerid need ootavad laupäeva ja ehk kui on põhjust finaalis olla, siis ka pühapäeva ;)

post-22-1247710705_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal sai trennis käidud ja lõunal, nüüd siis jälle reportaazi koht. Väljas on hullumaja palvus, niiskus on täpselt nii nagu sauna uks on lahti jäänud, tulime just jala söögikohast hotelli, natuke eksisime ära, mis sest et panime orienteeruja Merike Vanjuki endale teejuhiks - riided oli täiesti läbimärjad kui hotelli jõudsime.... :D Varsti läheme avamistseremooniale, ei tea kuidas selle üle elab seal õues... :)

Hommikul kohtasime poolakaid fuajees- neilt väljas 1 võistleja klassikas EM Imre ette platseerunud mees, huvitav Poolas on kulturism ju tugev....kuid kui kontroll on siis millegipärast tuuakse klassikud kohale... ;)

post-22-1247726089_thumb.jpg

All küsisime nõu, kus trenni saab teha, algul pakuti jõusaali, mille korrakülastus oleks maksnud 200. - krooni, loobusime ja saime teise hotellisaali, sama kus söömas käime, väike saal kuid kõik vajalik olemas.

post-22-1247726190_thumb.jpg

Poolakte sheff ja IFBB kõrgel ametikohal olev Pavel Filleborn koos poolakst võistleja ja Nataliaga

post-22-1247726235_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näete reportaaz jätkub, materiali on ropult just tulime avamiselt, super oli.....!!!! ;) Kuid sellest hiljem, maganud kahe päeva peale 3 tundi, kuid te ju ka ootate infot, ega vist keegi peale minu praegu reportaazi ei teegi meie valdkonnas ma mõtlen, seega olen kohustatud tööd jätkama.

Päevasest trennist veel ja siis muidugi avamisest on tulemas ports häid fotosid. :D

Jääge meiega.... :P

Natalia päeval trennis

post-22-1247761844_thumb.jpg

Trapetsi poissi ka,joonistab nii ,et kui sõber vastu tuleb ,ei pea silmi maha lööma :)

post-22-1247761897_thumb.jpg

Mulle meenus selle trenazööriga vene aeg mängude saalis morskoi-boi ;)

post-22-1247761947_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike venitus

post-22-1247762364_thumb.jpg

Meie orienteeruja Merike Vanjuk - on homme lühirajal võistlustules kohtusime lõunasöögil :D

post-22-1247762381_thumb.jpg

Toit on hea, kõikidel toiduainetel on juurde märgitud 100gr toiteväärtus ;)

post-22-1247762437_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovige nüüd mitte uskuda, et toit ei ole maitsev :D

post-22-1247763045_thumb.jpg

Uskuge või mitte, kuid see väike mees, botaaniku välimusega Kubiku kõrval on 3 või 4 kordne maailmameiter kulturismis, Igor Kocis ;)

post-22-1247763064_thumb.jpg

Söögisaal, kus võisid söömise aeg tellida peamassazi :D

post-22-1247763159_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Värsked lehed näpus ja päev võib edasi minna Merike - muideks koju minekuks lõunalauast, panime oma teejuhiks just Merikese kuna tema on ju orienteeruja :D Orienteerusime selles saunas, muideks kui ma õue lähen mul tõmbab kohe prilliklaasid uduseks nagu talvel tuppa minnes... ;) Krt. hullumaja palavus ei saa ikka ja jälle jätta mainimata, niiskus meeleltu - koju tulime 30 min, seiklesime püksirihm, mis on presendist oli ka läbi märg, võite ette kujutada, mis moodi on siin vee tasakaalu ja vormi hoida, kuid tuleme toime ikkagi 20 suurvõsitlus ärme unustame.. ;)

post-22-1247763933_thumb.jpg

Kas te Sumo bussi olete kunagi näinud? Mina nägin, siin ka jäädvustus bussiklaasilt :D

post-22-1247763985_thumb.jpg

Kubik ja saialett :D

post-22-1247764020_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Akrediteerimiskeskus päeval, päris ilus tänavapilt

post-22-1247764316_thumb.jpg

Natalia, Merike, Tink,Vinki ja Mina :D

post-22-1247764334_thumb.jpg

Natalia nägu ja olek peale poole tunnist orienteerumist 33 kraadises niiskes kliimas

post-22-1247764406_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kosic ja Tatarka (minu konkurent) muheleb peale seda ku fitness.ee märgi kätte sai :D

post-22-1247764605_thumb.jpg

Märgid said ka Tansaania ja Lõuna-Aafrika vabariik

post-22-1247764628_thumb.jpg

Taiwani korraldaja küsib, kas selle saidi pealt tehaksegi otsereoportaaži???

post-22-1247764660_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×