Jump to content
Ott Kiivikas

THE WORLD GAMES 2009 - selgunud on dop.kontrollide tulemused

Recommended Posts

Järgmisel kuul toimuvad Taiwanil, Kaoshiungis järjekorras 7 maailmamängud. Tegemist siis mitteolümpialade nö Olümpiamängudega, mis toimuvad samuti iga 4 aasta järel. Programmis on 31 erinevat spordiala, kokku osaleb 4500 sportlast rohkem kui 100 riigist.

Osalemiskriteerimuid on erinevatel aladel erinevad. Kulturismis näiteks pääseb lavale järgneva kriteeriumi järgi. Oled kas varsem maailmameister või maailmamängude võitja, eelmise aasta MM -top 6 (juhul kui ei ole kategooriast soovijaid eesotsas, laiendatakse kohti -10 kohani jne.)

Osalesin 2005 a. raskekaalus, tol korral +85kg sain 5 võistleja seas 5 koha (kuna ettepoole jäid mehed, kellel kõigil oli ette näidata kas MM tiitel või lausa absoluutne MM tiitel.) Seega kordaminek on juba sinna pääsemine (sisuliselt ongi laval MM top 5-6).

Esimest korda on mängude kavas ka fitness, Natalya sai samuti osalemiskutse eelmise aasta 5. kohaga MM -l.

Eelinfo põhjal ei ole ka seekord meelakkumine :P

Kategooria - 70 kg

Sazali Abd Samad Маlaisia

Anwar El Amawy Еgiptus

Johannes Hendricks Lõuna - Afrika vabariik

Wiaczesław Makogon Ukraina

Kategooria - 75kg

Igor Kocis Slovakia

Mohammed Osman Еgiptus

Changsoon Boo Коrea

Youseffa Youssry Еgiptus

Kategooria - 80 kg

Sitthi Charoenrith Таi

Luiz Sarmento Brasiilia

Mahmoud El Fadaly Еgiptus

Beila Balog Ukraina

Mariusz Bałaziński Poola

Kategooria - 85 kg

Witalij Greczuchow Ukraina

Jan Kubik Tsehhi

Ibrahim Samy Fahim Egiptus

Kategooria - 90 kg

Kamal Abdul Salam Катаr

Oleksandr Biłous Ukraina

El Shahat Mabruk Еgiptus

Peter Tatarka Slovakia

Ott Kiivikas Eesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kategooria - 90 kg

Kamal Abdul Salam Катаr (3 x maailmameister -85kg)

Oleksandr Biłous Ukraina (maailmameister 2002,euroopameister2002)

El Shahat Mabruk Еgiptus (8x maailmameister, maailmamängude võitja +85kg 2005)

Peter Tatarka Slovakia (Euroopameister -90kg 2009, varem mitmel korral EM medali saanud mees)

Ott Kiivikas Eesti (EM 2. koht 2005, EM 4 2009)

Ennustusvõistlust ei ole mõtet hakata korraldama, vaatame muidugi kuidas sellest satsist nii mõnigi mees dopingukontrollist läbi läheb.

Bilous on korra varem diskfalitseeritud 2002. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole vormi.... :)

Ma arvan ,et mingi pildistamise peaks enne tegema, kuid stuudios ei kannata teha, sest ma olen suht valge ilma grimmita (ja grimmi on ka täpselt niipalju, et ei saa ära raisata, muidu ei jätku võistlusteks), kuid mingid saalipildid peaks enne tegema, kui vorm jälle ära kaob. Kindlasti panen siis ka välja, et konkurente ehmatada.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuendus IFBB hindamissüsteemis, esimest korda kuvatakse tulemused vahetult peale võistlust ekraanile. Seda siis 18-19.07 Maailmamängudel Taiwanil

Ammu oleks pidanud midagi seesugust sisse viima, pikki aastaid oli üks ootamine :P

Vaata uudist siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu kus ta siis ei ole, viimane pilt saalist rääkis küll midagi muud... kahju et Natalia end nii kinni pakkinud oli, oleks teda ka piilunud veidi :)

Natalia peab lõpu veel ka pigistama, naiste värk ise tead, kaal kipub langema ainult juhul kui ekstremaalsusi teed. Kuid ta saab hakkama ja teeb hea vormi päris kindlasti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, Teie püsite peaaegu kogu aasta vältel peaaegu võistlusvormis tavainimese silmale. Hiljuti saalis just imetlesin Teie säärelihaseid. Tunduvad Dorian Yatesi moodi juba olevat. vähesed viitsivad niivõrd palju jalgu teha, kui Teie olete teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, Teie püsite peaaegu kogu aasta vältel peaaegu võistlusvormis tavainimese silmale. Hiljuti saalis just imetlesin Teie säärelihaseid. Tunduvad Dorian Yatesi moodi juba olevat. vähesed viitsivad niivõrd palju jalgu teha, kui Teie olete teinud.

Tänud, mulle meeldib jalgu treenida- seda enam, et viimasel ajal ei ole ma nendega väga rahul olnud, kuid loodan ,et mu pingutused kannavad vilja ja maailmamängudel saan näidata oma heal tasemel jalgu.

Praegu on kaks trenni päevas, hommikul enne tööd ratas 45min - 1 tund, õhtul kangi 1,5 - 2 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal ikka avalikustame siis vormi kaks nädalat enne võistlust, kaal hommikul 88,0 kg (see on kodukaal, mis näitab tegelikult kilo vähem seega kaal on päevane 90,0 tuuris)

Ja pilt on sellline

post-22-1246733549_thumb.jpg

post-22-1246733581_thumb.jpg

post-22-1246733617_thumb.jpg

post-22-1246733651_thumb.jpg

post-22-1246733697_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimeses postituses väljendasin oma shanšse hea kui ühte meest suudakski võita, see on esimene eesmärk, olles realist ja see on muideks mu 20 suurvõistlus, nii et väike juubel (EM,MM ja maailmamängud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad loodetavasti alles hakkavad joonistama kui puhkust saavad enne võistlust, praegu tulb iga päev tund ratast +iga kolme päeva tagant tugev jalatrenn, st. et jalg on kogu aeg selline väsinud, kuid viimased kaks jalatrenni on jäänud, siis saab puhata lasta ja tavaliselt on siis ka õige teravustulnud.

veel mõned pildid

post-22-1246735921_thumb.jpg

post-22-1246735959_thumb.jpg

post-22-1246736031_thumb.jpg

post-22-1246736061_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, peab vahepeal tegema pilte - siis ei ole teil vähemalt foorumis igav :)

Kes tahavad mind oma silmaga näha, siis järgmiel laupäeval tulen Tartusse Fitday üritusele ja seal demonstreerin loodetavasti veel grammike teravamat vormi. Samuti saavad harjutajad aimu, kuidas ma jalgu treenin enne võistlusi. Kõik on teretulnud - jõusaaliks siis Arctic Tartu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×