Jump to content
Taniila

kõhulihased ja nende treenimine.(oleks vaja abi)

Recommended Posts

Tere.Mure järgmine.Olen teinud aasta algusest peale sis jaanuarist alates iga päev kõhulihaseid algul oli raske kuid nyd teen 3 korda päevas 3x40 kõhulihast.Neid siis selle spets laua peal.Teeni nii pöördega kui ilma poolikuid kui täis tõmbeid päevas tuleb natta yle 360 tõmbe.Kuid tulemusi ple nagu eriti näha mitte et mul suur magu või õllekõht ees oleks.Kui end natta taha kallutan tulevad 2 ylemist lihast mõlemas rivis tugevamalt välja,sirgelt seistes on vasakult pea 2 lihast väljas ja paremalt natta nõrgemalt.Kõht on muidu tugev sitke no,et hinge kinni kergelt ei löö.See oleneb muidugi jälle löögijõust.Aga tahaks tugevalt 2x 4 välja saada olen tykk aega mõtteld,et kas valgupulber näitex aitaks?

Ette tänades Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma küll pole expert aga et saada 2x4 välja tuleb ikka terve elu trenni teha+VÄGA õige toitumine+aeroobne treening+toidulisandid. Kõhu treenimine on alati üks raskemaid osasi kuna sinna koguneb rasvkude. Olen nende kohta väga palju artikleid lugenud ja seal kõik see kirjas.

Edu sulle

P.S! sul on väga õiged eesmärgid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et ilusaid ja puhtaid kõhulihased saada siis esmalt tuleks oma toitumist jälgida, seda mida sööd. Sa tunned küll et kõhu lihased on tugevad, aga sa neid ei näe nii kaua kui toidud õijeti!

Mina teen iga päev kõhulihaseid, kord päevas ja igakord erinevad harjutused täis koormusega!

Pea seda meeles söögist on probleem, et sa ei näe oma kõhulihaseid, võid rabeleda nii palju kui tahad, võid ka teha 3, 5x päevas, aga mõttetu nii kaua kui toidut valesti!

Edu!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole vaja teha iga päev ja veel hullem mitu korda päevas. 2-3 korda nädalas ja 3-4 erinevat harjutust on küll. Kõhulihased vajavad samuti puhkust ja taastumist nagu teised lihasgrupid, kas te teete nt. õlga või jalga ka iga päev - ei tee ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See küsimus on ka vajeldav, kuna inimestega geneetika on erinev, pean ka märkima et nädalavahetusel ma puhkan, see tähendab et kõhulihaseid teen viis korda nädalas ja ka erievad harjutused!

Teised lihased trennin kord nädalas!!!!

Ärge inimeste geneetikad ka unustage, sest on kolm erinevaid tüüpi inimesi.

Üleliigsed kalorid kehas muutuvad rasvaks. Ideaalne rasva sisaldus kehas meestel 13-18%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kuradi geneetika ja mis sa üritad kõhulihaste treenimise abil oma kaloraazi paigas hoida või. Jõudu sullegi ! Jõutõstjate puhul 13-18 % rasva on tõesti normaalne, paistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust ajab vitali igast otsast kahtlast. ja nokib igast vend vähi ja ei tea kelle veel. mingi järjekordne spetsialist kuskilt kivi alt välja pääsend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, aru saadav!!!!

Lahkun Forumist ja enam tagasi ei tule!!!!!!!!!

Paistab, et siin spetsialiste jätkub, ei ole mõttet oma nina siija toppida!!!

Muide ise olen 6a trenni teinud ja väga palju asju oma naha peal proovinud.

Ok hoijan oma suu kinni ja te ei näe mind siin kunagi!!

Kõige paremat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahtsime kõige paremat aga välja tuli nii nagu alati. kulla vitali see et sa 6 aastat trenni oled teinud ei ole mingi näitaja. tean ise kutti kes on teinud 15 aastat trenni ja pole sittagi lihast ega midagi juurde gainind ning lolll veel pealekauba. mõtle 15 aastat käinud lihtsalt kangi silitamas. ma arvan et kellegil pole midagi su isiku vastu. lihtsalt su jutt on veits vaieldav. ja sa tundud seda kuidagi meeletu enesekindlusega ütlevat. ning vend vähi vastu rusika tõstmine polnd ka ilus. aga kas nüüd on kohe vajalik solvuda ja lahkuda. tead ju küll et vaidlustes sünnib tõde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed, tundub et read hakkavad kahanema. Juba teine mees kes lubab jalga siia mitte tõsta. No ei saa ju nii naised ka olla, et iga kommentaari puhul kohe solvuda. Selle asemel võiksite oma seisukohti tõestada ning selleks foorum ju ongi, kasvatage ikka paksu nahka, läheb elus tarvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surun 150kg kükkin 225 kg jõutõmme 250kg. Olen võistelnud ka ja oli ka plaanis kulturismis osa võtta, ma ei ei ütleks et ma olen 6a ilma asjta trenni teinud.

Nii palju kui ma jõutõstmises osa võtsin ei ole kunagi viimane olnud olin koguaeg esikolmikus.

Aga ei ole mõttet rääkida, ma ei ole end spetsialistiks nimetanud avaldasin oma arvamust ja ei olnud plaanis nokkida ka kedagi, aga paistab minust on valesti aru saanud.

Kõige paremat!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irw.... :) no nüüd aitab, ma enam trenni oma jalga ei tõsta... teised kõik arvavad, et ma ei aja nende arust õiget juttu, lähen parem koju ja onaneerin seal üksinda, sest siis ei tule mind keegi õpetama, mis siis, et ma valesti teen, ma ju seda teinud juba 6 a. :) prasjai

tervitusi T'le

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust riiukuked:)

Olen ennem ka siin üritanud rahu sobitada ja vahel on ka õnnestunud...

Keriks selle jutu algusesse tagasi ja mida me näeme - Taniilil oli kysimus ja siis paar nõksu oli soovitusi ja siis läks asi kohe isklikuks, kes, mik, kus ja kuidas? Aga keda see huvitab?

Taniil jäi tegelikult abita, siis vihastati Vitali välja jne. Vähk toodi ka kivi alt jälle välja?!

Kuidagi kujuneb niimoodi, et kui asjalik nõu ammendub, siis on siin kombeks yksteisele näod täis sõimata ja siis laiali joosta, krt ega me eestlased, siis nyyd päris nii hullud ka pole kui maailm arvab?

Üritaks teemas püsida ja isiklikud teemad suunaks mailidele, kellel need yldse on?

Aumeeste mäng?

Soovin kõigile tervist ja ikka laupäeval TTÜ-sse karjuma ka kõik nagu yks mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvatavasti ma siitsuurt abi ei saand tean seda,et tuleb toituda õieti ei aja rasvast toitu päevad läbisisse aga samas ei ole taimetoitlane.Linnuliha söön palju(kana)just liha ja mitte õlisees leotatult.Sibulat söön palju.(vitamiinid)ned nagu kodus kätte saadaval.Magusat nagu üldse ei armasta.Kas suhkur on väga tähtis keha arendamisel?Kas tasub osta valgu-bulbrit?Mis te arvate kas se annab mingil määral tulemust.Ma ei mõttle nyd seda et OHH ostan pulbrit ajan seda näost sisse ja olengi musklis.Aga hea oleks teada kas keegi kasutab ja kas tast sis kasu ka on?Vist on kõige õigem minna jõusaali treenerilt küsima?Või on ka mingi vastus võimalik siit saada?

Ette tänades Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taniila...

ytlseks et need on klassikalised kysimused. ma arvan et kui sa seda foorumit lähemalt vaatad ja lehitsed sis on see suht kindel, et sa ka vastused leidad...

sest sellisedi kysimusi on kysindud paljud-paljud-paljud inimesed ja nad on vastuse saanud - just siin foorumis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa tead, et ma valesti trenni tegin, sa ei ole isegi mind näinud ega tunne mind.

Koju istuma mina küll ei kavatse, sest ei ole selline, kes alla annab!!!

Mõnitada oskab igaüks, seda on näha!

Kui ma solvasin Vend vähki siis väga vabandan!!!

Teen trenni edasi ja mingi vastiku komentaaride pärast ma trenni ometi ei lõppeta. Kuidas inimene saab ülda et tegin valesti kui ta isegi ei tea kuidas ma trenni teen, absurt!!!!

Rohkem ei komenteeri seda!!!!!!!!!!!!!!1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et kõhulihaseid paremini treenida ja ka tulemust näha oleks vaja jälgida järgmisi reegleid; 1) Ära treeni kõhtu iga päev - kõhulihased nagu ka kõik teised lihased tahavad puhkust, puhkuse aeg toimubki muutus mille treeninguga ette valmistad, ise ei treeni ma kõhtu rohkem kui kaks kuni kolm korda nädalas, seda ka enne võistlusi.

2) Ainult kõhulihaste treenimisest ei piisa, et tulemusi näha, sõltuvalt rasvaprotsendist me kas näeme või ei näe kõhulihaseid. Et näha sellist kõhtu nagu inimesed on ajakirjades näinud, peab rasvaprotsent olema hästi madal, ka need inimesed suudavad seda teha vaid lühikeseks ajaks, kuna terve aasta vältel on raske sellist rasvaprotsenti hoida.

3) Ilma toitumises muutusi tegemata, sa tulemuseni ei jõua, eelkõige vaata, et saaksid vähemalt 2gr. kehakilogrammi kohta valku ööpäevas, muid lihased kasvada ei saa ja sa jäädki neid harjutusi lihtsalt tegema.

4) Et alandada rasvaprotsenti suurenda aeroobse töö hulka vähamalt 30 min seanss 5 - 6 korda nädalas, paari nädala tagant tõsta 40min. Hästi sobib teha kas hommikul enne esimest toidukorda või peale jõuharjutusi.

Ehk aitavad need nõuanded sind natuke, pikemalt ei ole lihtsalt aega lahti kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise enda peal märganud, et kui mingeid struktuurseid kõhulihaseid tahad kehal märgata, siis peab rasvaprotsent olema alla 6, praegu endal u. 8-9 rasva% ja kõhulihased kenasti rasva all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×