Jump to content
scott89

vähene Vastupidavus..miks? :(

Recommended Posts

mingi jama on tekkind mul..sihuke tunne nagu mul vastupidavus on vähenenud? nt rööpad enne tegin vabalt 3x12 ära, nüüd on langend 3x8-le ja peale seda nagu poleks enam üldse energiat olla :S paar kuud tagasi olin naq duracelli jänes:P

miks see võib nii olla??ja mis võiks olla selle vastu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mingi jama on tekkind mul..sihuke tunne nagu mul vastupidavus on vähenenud? nt rööpad enne tegin vabalt 3x12 ära, nüüd on langend 3x8-le ja peale seda nagu poleks enam üldse energiat olla :S paar kuud tagasi olin naq duracelli jänes:P

miks see võib nii olla??ja mis võiks olla selle vastu?

Ehk jääb viimase toidukorra ja trenni vahele liiga pikk ajaline auk? Minu jõud ja vastupidavus on näiteks vähemalt (pakkudes) 40-50% väiksem, kui ma olen enne trenni olnud söömata kauem kui 1-2h. Inimesed on aga loomulikult erinevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk jääb viimase toidukorra ja trenni vahele liiga pikk ajaline auk? Minu jõud ja vastupidavus on näiteks vähemalt (pakkudes) 40-50% väiksem, kui ma olen enne trenni olnud söömata kauem kui 1-2h. Inimesed on aga loomulikult erinevad!

usun et pean veits rohkem sööma jah..ma söön muidu nii palju et jään nats näljaseks veel aga samas nagu kõht oleks täis..

söömine,korralik soojendus..vb lisa valku enne trenni ja süsikuid..

ja kui see ka ei aita siis ma ei kujuta ette..

insuliiniga mingi teema siis w B)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki said supertoidulisandid otsa või lõpetasid mingi muu kuuri!

No treeni siis vastupidavust.

... üks mõte veel, äkki hakkad vanaks jääma.

kle ma sain just alles 20 ..ei saa olla vanadus veel ei tohi olla B):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle ma sain just alles 20 ..ei saa olla vanadus veel ei tohi olla :P;)

Vanadus saabub meil kõigil eri vanuses ..., B)

----

Tõsisemalt rääkides - vaevalt sulle keegi midagi asjalikumat öelda oskab,kui sa veidi oma menüüst ja trennist ei räägi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanadus saabub meil kõigil eri vanuses ..., B)

----

Tõsisemalt rääkides - vaevalt sulle keegi midagi asjalikumat öelda oskab,kui sa veidi oma menüüst ja trennist ei räägi.

menüü on mul alati proteiini rikas vb süsikuid on vähevõitu ..neid ma eriti ei jälgi sest usun et päeva jooksul tuleb neid mulle piisavalt.muidugi nii ei tohiks aga noh..vahest ei jõua jälgida kõike..kiire teinekord. trenn on mul jaotatud päevade peale üks päev käed ja rind puhkus,siis selg ,puhkus jalad ehk jooks..

kuna rinda saan teha paremini rööbaste peal siis usun et mu käed pole harjund oma keha raskusega.

kriis:D jõusaal on mul kodus hantlite ja kangiga

ning rööpad ja muud asjad õues..

oleks vaid surumispink veel ..siis ma ei mõtlekski pikka aega jõusaali peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid vastupidavustreeningut proovida.

Mina teen praegu sõudmist jõutperioodil, mõnel raskustrennivabal (s.t lähen trenni, sõuan, lähen ära, raskusi ei tõsta) päeval 60 minutit rahulikult u. 14km.

Enda kogemuse järgi julgen soovitada, jõud on praegu paremini arenenud juba pärast paari vastupidavussessiooni.

Minule sobib/mõjub, võid proovida, äkki sulle ka.

Muudetud kasutaja Terviseks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki oled viimaselajal vähe mahtu treeninud?

jah 2 korda ehk kaks nädalat järjest jäi vahele max 4ks päevaks trenn ja nädalas sain 2 x trenni teha pikk vahe

suht aga siiski ..:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa kaalunud võimalust, et oled kaalus juurde võtnud? B)

jah 9 kuud tagasi kaalusin 65 läx kolm kuud mööda ja kaalusin 75 nüüd on see kaal jäänd nii vahest on miinus 2kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid vastupidavustreeningut proovida.

Mina teen praegu sõudmist jõutperioodil, mõnel raskustrennivabal (s.t lähen trenni, sõuan, lähen ära, raskusi ei tõsta) päeval 60 minutit rahulikult u. 14km.

Enda kogemuse järgi julgen soovitada, jõud on praegu paremini arenenud juba pärast paari vastupidavussessiooni.

Minule sobib/mõjub, võid proovida, äkki sulle ka.

usun et tõesti see aitaks ..siis peab jõusaali peale jälle mõtlema muidu mul pms. kõik treeningasjad kodus olemas ainuke miinus et ei saa korralikult rinda treenida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on igatahes nii, et kui vastupidavust tahan juurde, siis teen nt. hantlitega 20 korda nii, et kasvõi kere väriseb. Järgmine kord läheb siis vabalt 30 korda üles. Kõhulihaseid sain u. 10 päevaga 35- lt 80 -neni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×