Jump to content
FFF

Ainete kogused?

Recommended Posts

Toitumine on mul täitsa sassis. Kindlasti võib see silmad suureks ajada asjatundjatel. Küll aga eiran ebatervislikku ja magusat.

Päevane menüü tavaliselt:

Kell 8-9: 2-3 võileiba(must leib, võid natuke, sink, juust, kurk), kohvi(piim, suhkur), ~kl vett

Kell 12: Jogurt, kodujuust või toorsalat. ~kl vett

Kell 15: Soe toit, nt. hakkliha kaste ja kartul või supp.. tavaline kodutoit, leib, ~kl vett

Enne 18 veel mõni puuvili või kohupiim, ~kl vett

Vett joon ma väga palju nii, et vahel on toidukorrad hoopis väiksemad, sest vesi täidab.

Sportimise ajad on mul erinevad, peale trenni eelistan pigem vett. Mingi aeg enne trenni teadlikult ei söö.

Tean, et see on siin juba laialt levinud teema, aga tahaksin teada konkreetselt enda koguseid.

Kui palju süsivesikuid, valke, rasvu.. peaksin päevas tarbima, ma arvan, et probleeme ei teki siis ka toidukava kokku panemisega.

Nimelt olen mõnda aega teinud intensiivsemat treeningut kui muidu, ehk:

1.)Iga päev 1-1,5h (jooksu, rattaga sõitu või rullitamist).

2.)Nädalas 5x kergej. kuigi see on rohkem tehnikatrenn ja ei saa nii suurt koormust.(harjutusi erinevatele lihastele)

3.)Iga päev 2x 50 kõhulihased, sääred, käed.(Abivahenditeta, tavaliselt kodus, peale trenni või 1.))

Seega tahaksin, et saaks toitumise ka paika, et treening oleks tõhusam.

Näitajad:

N

Vanus: 17

Pikkus: 177cm

Kaal: 61kg

Mingi aeg kaotasin endateada jooksuga, 6kg. Kas praegu on näitajad normaalsed, ise arvan, et kaalu langetada enam ei saagi, vaid treenida see, mis vormist väljas lihasteks. Seega saab kaal ainult tõusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine on mul täitsa sassis. Kindlasti võib see silmad suureks ajada asjatundjatel. Küll aga eiran ebatervislikku ja magusat.

Päevane menüü tavaliselt:

Kell 8-9: 2-3 võileiba(must leib, võid natuke, sink, juust, kurk), kohvi(piim, suhkur), ~kl vett

Kell 12: Jogurt, kodujuust või toorsalat. ~kl vett

Kell 15: Soe toit, nt. hakkliha kaste ja kartul või supp.. tavaline kodutoit, leib, ~kl vett

Enne 18 veel mõni puuvili või kohupiim, ~kl vett

Vett joon ma väga palju nii, et vahel on toidukorrad hoopis väiksemad, sest vesi täidab.

Sportimise ajad on mul erinevad, peale trenni eelistan pigem vett. Mingi aeg enne trenni teadlikult ei söö.

Tean, et see on siin juba laialt levinud teema, aga tahaksin teada konkreetselt enda koguseid.

Kui palju süsivesikuid, valke, rasvu.. peaksin päevas tarbima, ma arvan, et probleeme ei teki siis ka toidukava kokku panemisega.

Nimelt olen mõnda aega teinud intensiivsemat treeningut kui muidu, ehk:

1.)Iga päev 1-1,5h (jooksu, rattaga sõitu või rullitamist).

2.)Nädalas 5x kergej. kuigi see on rohkem tehnikatrenn ja ei saa nii suurt koormust.(harjutusi erinevatele lihastele)

3.)Iga päev 2x 50 kõhulihased, sääred, käed.(Abivahenditeta, tavaliselt kodus, peale trenni või 1.))

Seega tahaksin, et saaks toitumise ka paika, et treening oleks tõhusam.

Näitajad:

N

Vanus: 17

Pikkus: 177cm

Kaal: 61kg

Mingi aeg kaotasin endateada jooksuga, 6kg. Kas praegu on näitajad normaalsed, ise arvan, et kaalu langetada enam ei saagi, vaid treenida see, mis vormist väljas lihasteks. Seega saab kaal ainult tõusta.

Mis kell sa magama lähed, et peale 18.00 pole ühtegi toidukorda? :D

Ja miks iga päev kõhulihaseid, sääri ja käsi?

Toitainete kogused umbes 100g rasva(toiduõlid, munakollane jne.), valku 1,5-2g keha kilo kohta ja siis ülejäänud süsivesikud vastavalt selle, kas tahad kaalust juurde või alla. Või siis rohkem rasvu ja vähem süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell sa magama lähed, et peale 18.00 pole ühtegi toidukorda? :D

Ja miks iga päev kõhulihaseid, sääri ja käsi?

Toitainete kogused umbes 100g rasva(toiduõlid, munakollane jne.), valku 1,5-2g keha kilo kohta ja siis ülejäänud süsivesikud vastavalt selle, kas tahad kaalust juurde või alla. Või siis rohkem rasvu ja vähem süsivesikuid.

Lähen magama suht hilja ikka 11-12, aga kui tunnen vastupandamatut nälga siis söön nt õuna või joon kodust õunamahla.(suht väikese suhkru sisaldusega)

Aaga lihaseid treenin, kuna ma pole kuigi vormis.

Thanke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell sa magama lähed, et peale 18.00 pole ühtegi toidukorda? :D

Ja miks iga päev kõhulihaseid, sääri ja käsi?

Toitainete kogused umbes 100g rasva(toiduõlid, munakollane jne.), valku 1,5-2g keha kilo kohta ja siis ülejäänud süsivesikud vastavalt selle, kas tahad kaalust juurde või alla. Või siis rohkem rasvu ja vähem süsivesikuid.

Ta on naine kui sa ei m2rganud ja ta ei tegele nii intensiivselt .

V6ib ka 1g valku kehakaalu kohta max 1,5g .

Minuarust on tal plaanis vormi hoida v6i veel rohkem kaalust alla v6tta .

Ei ytleks et sul toitumine v2ga sassis oleks, oleneb su eesm2rgist .

Hea suhe oleks 1:2 (valgud:sysivesikud)

Rasvu v6iks piirata .

Yldiselt kui sul pole plaanis kasvatada lihaseid, siis v6iks su kalorivajadus olla 2000-2500 Kcal .

Sealt siis otsusta 1g valke/sysivesikuid annavad 4 Kcal, 1g rasva aga 9 Kcal .

Minu n2gemuse j2rgi (need targad kes minu kallal norivad lykkavad kindlasti selle ymber aga vahet pole, ma eksin ju alati sest pole teievanune) v6iks su p2evane vajadus olla u. 100g valke, 250g sysivesikuid ja u. 70g rasva (seda pole m6tet nyyd t2pipealt j2rgima hakata sest ma ei ole kindel ja rasvu piirata pole kh eriti m6tet: hoiab naha tervena)

Eks vaata ise, v6ibolla targem oskab paremini 8elda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu n2gemuse j2rgi (need targad kes minu kallal norivad lykkavad kindlasti selle ymber aga vahet pole, ma eksin ju alati sest pole teievanune) v6iks su p2evane vajadus olla u. 100g valke, 250g sysivesikuid ja u. 70g rasva (seda pole m6tet nyyd t2pipealt j2rgima hakata sest ma ei ole kindel ja rasvu piirata pole kh eriti m6tet: hoiab naha tervena)

Eks vaata ise, v6ibolla targem oskab paremini 8elda .

Sa eksid sellepärast,et oled ebakompetente, :D

Kui jämedaks sa kavatsed oma "soovitusega" inimese nuumata taolise süsivesiku-tjeediga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta on naine kui sa ei m2rganud ja ta ei tegele nii intensiivselt .

V6ib ka 1g valku kehakaalu kohta max 1,5g .

Minuarust on tal plaanis vormi hoida v6i veel rohkem kaalust alla v6tta .

Ei ytleks et sul toitumine v2ga sassis oleks, oleneb su eesm2rgist .

Hea suhe oleks 1:2 (valgud:sysivesikud)

Rasvu v6iks piirata .

Yldiselt kui sul pole plaanis kasvatada lihaseid, siis v6iks su kalorivajadus olla 2000-2500 Kcal .

Sealt siis otsusta 1g valke/sysivesikuid annavad 4 Kcal, 1g rasva aga 9 Kcal .

Minu n2gemuse j2rgi (need targad kes minu kallal norivad lykkavad kindlasti selle ymber aga vahet pole, ma eksin ju alati sest pole teievanune) v6iks su p2evane vajadus olla u. 100g valke, 250g sysivesikuid ja u. 70g rasva (seda pole m6tet nyyd t2pipealt j2rgima hakata sest ma ei ole kindel ja rasvu piirata pole kh eriti m6tet: hoiab naha tervena)

Eks vaata ise, v6ibolla targem oskab paremini 8elda .

Aitähh, arvan, et eesmärgiks olekski just lihaste kasvatamine ja kaalu hoidmine. Kas 250g süsivesikuid liiga palju pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle torkas silma, et siinne postituste arvu järgi tiitli omamine (tegija jne) võib halbu tagajärgi tuua.Mõni on siin 80 postitust mingit crappi kirjutanud.Kui kellegile uuele nõu annab, vaatab uus, et vana tegija näiteks ja võtab kohe sõnu puhta kullana.

Panen kõigi arvamused kõrva taha, ausalt öeldes sai siia kategooriasse see postitus suhteliselt lampi lisatud..mõtlesin lihtsalt, et..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea mul on yldse teistsugusem toitumine .

Kaalun 80 ja tarbin v2hemalt 150g valku p2evas ja sysivesikuid 400-500g .

Aga sinu puhul on tegemist vist mingi dieediga, ja selles osas pean ma ise n6u kysima .

Ei dieediga nüüd mitte:D, aga nagu öeldud siis mõttes keha arendamine, süües kasulikku ja vajalikku, eelduseks kaalu oluliselt mitte suurendada:), olen ka uurinud, kaal peaks mul olema normaalne, mitte rasvunud, ega alakaalus.:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei dieediga nüüd mitte:D, aga nagu öeldud siis mõttes keha arendamine, süües kasulikku ja vajalikku, eelduseks kaalu oluliselt mitte suurendada:), olen ka uurinud, kaal peaks mul olema normaalne, mitte rasvunud, ega alakaalus.:D

Peale meie kenjaalse spetsi kenjaalsete soovituste ära kuulamist tutvu la tõelise spetsialisti seisukohtadega siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline on kaalust alla saamise ja rasvakaotuse ajal kodujuustu max kogus päevas?

Kui ma lisan oma toidule 1x 200g kodujuustu ja teisele toidule 150g kodujuustu, siis kas see jääb normaalsuse piiridesse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline on kaalust alla saamise ja rasvakaotuse ajal kodujuustu max kogus päevas?

Kui ma lisan oma toidule 1x 200g kodujuustu ja teisele toidule 150g kodujuustu, siis kas see jääb normaalsuse piiridesse?

No jumal küll - saate aru et te võite kilode kaupa kah mingit toiduainet süüa kui kaloraaž katki ei lähe ja makrod täidetud saavad,

Sellele küsimusele ei ole vastust olemas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline on kaalust alla saamise ja rasvakaotuse ajal kodujuustu max kogus päevas?

Kui ma lisan oma toidule 1x 200g kodujuustu ja teisele toidule 150g kodujuustu, siis kas see jääb normaalsuse piiridesse?

Nu soovitatakse võimalikult mitmekesiselt süüa, aga 2 kodujuustu söömat päevas on igati normaalne. Valk pole kindlasti see asi millega koonerdada, kaalualandamisel pööra tähelepanu süsivesikutele eelkõige :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jumal küll - saate aru et te võite kilode kaupa kah mingit toiduainet süüa kui kaloraaž katki ei lähe ja makrod täidetud saavad,

Sellele küsimusele ei ole vastust olemas..

Eks vastus ole tegelikult igale asjale olemas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma lisan oma toidule 1x 200g kodujuustu ja teisele toidule 150g kodujuustu, siis kas see jääb normaalsuse piiridesse?
Eks vastus ole tegelikult igale asjale olemas...

Vastused on kindlasti olemas, ent küsida tuleb osata! Mille põhjal Sa arvad, et Sulle vastatakse, kui kirjutad lihtsalt üks toit ja teine toit. Kes peab teadma, mida Su toit sisaldab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natukene mõeldes oleksid saanud ise ka oma küsimusele vastuse, mis seal nii erilist siis ära ei ole kui sööd kaks einet järjest kodujuustu ? :D

Asi on ju kogustes. Mõtlesin vastust saada, mitu grammi päeva jooksul jääb normaalsuse piiridesse? Kujutan ette, et kui Kaalusaate suur Andrus sööb ntx 2x 400g kodujuustu, siis see on ilmselgelt liiga palju...jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi on ju kogustes. Mõtlesin vastust saada, mitu grammi päeva jooksul jääb normaalsuse piiridesse? Kujutan ette, et kui Kaalusaate suur Andrus sööb ntx 2x 400g kodujuustu, siis see on ilmselgelt liiga palju...jne.

Millest Sa räägid? Kõik oleneb ju ikkagi kogu päeva menüüst.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest Sa räägid? Kõik oleneb ju ikkagi kogu päeva menüüst.

No muidugi oleneb. Ma ei oska end vist väljendada kuidagi, et minust aru saada.

Päevast normaalset valgukogust ju ei tohiks ka ületada.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No muidugi oleneb. Ma ei oska end vist väljendada kuidagi, et minust aru saada.

Päevast normaalset valgukogust ju ei tohiks ka ületada.

Kui sa tahtsid vastust küsimusele kas 350g kodujuustu päevas jääb normaalsuse piiridesse siis vastan JAH jääb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevast normaalset valgukogust ju ei tohiks ka ületada.

Päevase normaalse valgukoguse moodustavad ju ka muudest toitainetest saadavad valgud, või koosnebki Su menüü vaid 350 grammist kodujuustust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevase normaalse valgukoguse moodustavad ju ka muudest toitainetest saadavad valgud, või koosnebki Su menüü vaid 350 grammist kodujuustust?

Ma arvan, et ta sööb muudki, hommikul võib rohkem süsikaid võtta, kuid õhtul peale nelja jne võiks juba rohkem tähelepanu pöörata

süsikatele.. rohkem valku ja väga vähe süsikaid(minimaalselt) Kanafilee või kodujuust õhtul suurepärane!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×