Jump to content
lifer

tagumik

Recommended Posts

ülejäänud keha on nagu trimmis aga tagumik on selline punnpepu :D, mis ei taha kuidagi ära kaduda kõik muu on nagu trimmis ja proportsioonis, samuti olen tuharat kõvasti treeninud?

teine küsimus, mida olen otsinud, aga liiga lamp niimoodi leida, on rasvad, kui kehal on kerge rasvaprotsent, kas see pidurdab lihase arengut massitreeningul, või on vaja rasva põletada ainult selleks et lihasd paremni esile tuleksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, paljud naised ütlevad et kann on paks, samamoodi nagu mu õde. Kõik on ideaalne, aga ei tema leiab ikka et tagumiks paks, kuigi tal pole seda ollagi.

Kui liiga väike rasvaprotsent on ja sa ei lase sellel tõusta, siis ei saa ka lihas hästi kasvada, kuigi on võimalik minimaalse rasvaprotsendi tõusuga ka lihast kasvatada, kuid madal rasvaprotsent ei takista lihaste vormimist. Aga miks on vaja tavaharrastajal liiga väikes rasvaprotsenti ? Mis see % muidu on kui küsida võib.

PS. Kompleksivabad naised on parimad, seda rõhutasin ma ükskord ka ühes teemas, siit võib järeldada kes mida tahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina arvan, et see on östrogeni tasemest tingitud arvatavasti ja selletõttu selline keha eripära.

kuidas on lood aeroobse trenniga

aeroobset ei ole erititeinud, paar korda olen jooksma käinud, ilmselt see ka kõige parem kalorite kulutamine? östrogeenide kohta ei oska öelda, sams ei usu et neid peaks olema, eks teen vereanalüüsi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
östrogeenide kohta ei oska öelda, sams ei usu et neid peaks olema, eks teen vereanalüüsi

Östrogeen on naissuguhormoon.

Naissuguhormoonid panevad aluse naiselikule kehale, reguleerivad menstruaaltsüklit ja rasedust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ta ei kobruta :P ja naiselik ei ole ta ka kindalsti kohe mitte, võibolla mul mingi kompleks, kui punnpepu naistele meeldib, siis on ok :D

No näed siis- minuteada enamus naisi arvab et punnis tagumik on meeste juures väga seksikas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No näed siis- minuteada enamus naisi arvab et punnis tagumik on meeste juures väga seksikas :D

Meestel lame tagumik on t6esti out. Kindlasti peab olema seal lihaskond aimatav. Ei ole seniajani n2inud mitte yhtegi liialdatud tagumikku (meestel....vahest on m6nel neegrinaisel minu silma jaoks...harjumatult suur) Mida rohkem, seda uhkem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meestel lame tagumik on t6esti out. Kindlasti peab olema seal lihaskond aimatav. Ei ole seniajani n2inud mitte yhtegi liialdatud tagumikku (meestel....vahest on m6nel neegrinaisel minu silma jaoks...harjumatult suur) Mida rohkem, seda uhkem...

Just :D püüdlen isegi Jessica Bieli tagumiku poole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole midagi hullemat kui naine, kel puuduvad naiselikud vormid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×