Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Kui klient küsib minult, et tahaks ka valgupulbrit võtma hakata, et lihast kasvatada. Siis esmalt küsin, et milles probleem, et kas ei jõua nii palju ära süüa kui kirjas? Kas vahepeal kiireks vahepalaks vms? Kui ei ole neid probleeme, siis ma samuti ütlen, et siis ei ole vajadust pulbri järele haarata, sest see on täpselt sama valk, mis ka tavatoidus.

Mina näiteks ilma valgupulbrita ei suudaks päevast valguvajadust ära täita ja see on ka põhjus, miks joon. Kas võtan pärast trenni kohupiima + banaan või siis valk + suhkur - ei ole vahet. Ainult, et nagu Rambo vend ütles, et pärast tunni aja pärast saab juba suurema prae sisse süüa. Ma samuti panusta selle peale, et kui trennist koju jõuan, hakkan süüa tegema, siis ongi kõht veest tühi ja kaloreid saan kergemalt sisse süüa ;).

Aftermath41, palun hari ennast. Ja btw... enamus youtube'i treenereid on tõesti rumalad. :) Kui midagi ei tea, siis tasub parem tasa olla, mitte tühja kommenteerida. "Loll räägib seda mida teab. Tark teab mida räägib."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proprietary blend? GTFO. :D

Sisu on "meh". Selles suhes, et okei on ta jah, kuid mitte midagi, mis oleks mindblowing ja unbelievable. :P

Ega sellist nüüd küll ei ole, aga sellist kooslust vist tõesti ei ole saada, mis tema purgis on. Peab lihtsalt leidma oma "segu", mida keegi veel turule ei ole toonud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata vana tegija ,minul toimub areng suurepäraselt , mul ei ole millegi üle viriseda. Ja ma räägin enda kogemustest, kui mul soovitati mõtetustes kogustes valku sisse ajada ENNE ja PÄRAST tenni. Mis oli täiesti mõtetu !

Sina võid juua shake nii palju kui tahad , mind apsoluutselt ei huvita mida sa teed ! Lollid ja rumalad treenerid :) Minu arvates oled SINA see rumal ja LOLL siin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnista üles, et sa ei tea lihtsalt trennist ja toitumisest mitte muhvigi ning üritad vabandusi otsida. Weak! Sõbral nähtavasti joppas ja komistas sobiva kava ja toitumise otsa või lihtsalt oskab sellega rohkem peale hakata kui sina.

OMG Sa kehatüüpidest oled midagi kuulnud ? Geenidest? Mis sa tõesti arvasid et kõik kehatüübid kasvatavad lihast sama kiirelt ja palju ? Sry aga sinusugust idiooti annab leida ikka :D PS ! Mine mulise kuskil mujal, mai viitsi su ajuvabadust lugeda !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina oled see, kelle sarnast "annab leida". Esiteks sinu suhtumine on ikka väga mööda, nagu mingil 13 aastasel, kes on just lõvi unes näinud. Teiseks su jutt on loll, mis loll. Ise pole selle peale tulnud, et kui sina üksi ajad mingit jonni ja kõik teised räägivad vastupidist, siis äkki ikka sul pole õigus? Aga samas kõik võivad teha, mis tahavad. Seega treeni ja toitu täpselt nii, nagu õigeks pead :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OMG Sa kehatüüpidest oled midagi kuulnud ? Geenidest? Mis sa tõesti arvasid et kõik kehatüübid kasvatavad lihast sama kiirelt ja palju ? Sry aga sinusugust idiooti annab leida ikka :D PS ! Mine mulise kuskil mujal, mai viitsi su ajuvabadust lugeda !

Kui sa veel ei teadnud, siis nn kehatüübid on müüt. :) Varsti ütled, et kaalualandamiseks ei tohi pärast kuute enam süüa ka? :D

Ma arvan, et tegemist on järjekordse trolliga siin foorumis, kes tahab nn ellu äratada foorumit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proprietary blend? GTFO. :D

Sisu on "meh". Selles suhes, et okei on ta jah, kuid mitte midagi, mis oleks mindblowing ja unbelievable. :P

Ja mis sa selle kohta ütled? tundub huvitav?

My pre-workout is called what other than "Kill It"!!!! My main concern in developing this product was the pump!! The pump I get in the gym is everything to me and the better the pump the better the workout and the better the results!! I don't fuck around in the gym I'm there to Kill It!!

Here's the breakdown:

Agmatine Sulfate (750 mgs)

Citrulline Malate (3 grams)

L-Norvalline (100 mgs)

B-3 (Niacin)

Creatinol-O-Phosphate (CopMax)

Beta Alanine (CarnoSyn)

N-Acetyl L-Tyrosine (400 mgs)

Magnesium Creatine Chelate (Creatine MagnaPower)

Coconut Water Concentrate

Caffeine (250 mgs)

You know by the name of this product I have been working on it a long time and did not want to release it until I was 100% satisfied!! My name and only my name is on the bottle so this product represents me!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mis sa selle kohta ütled? tundub huvitav?

My pre-workout is called what other than "Kill It"!!!! My main concern in developing this product was the pump!! The pump I get in the gym is everything to me and the better the pump the better the workout and the better the results!! I don't fuck around in the gym I'm there to Kill It!!

Here's the breakdown:

Agmatine Sulfate (750 mgs)

Citrulline Malate (3 grams)

L-Norvalline (100 mgs)

B-3 (Niacin)

Creatinol-O-Phosphate (CopMax)

Beta Alanine (CarnoSyn)

N-Acetyl L-Tyrosine (400 mgs)

Magnesium Creatine Chelate (Creatine MagnaPower)

Coconut Water Concentrate

Caffeine (250 mgs)

You know by the name of this product I have been working on it a long time and did not want to release it until I was 100% satisfied!! My name and only my name is on the bottle so this product represents me!!!

Arvan, et tema esimene lause ütleb kõik ära. Kui toote tegemise eesmärk on "Pump" tekitada, siis ma ei viitsi väga edasi lugedagi. Pump on ilus ja tore, kuid suhteliselt ebaoluline kõrvalnäht treeningu ajal. :D - Subjektiivne teema muidugi, kuid minu jaoks on pumpil 0 väärtust. Pole kunagi huvitanud kui täis mu lihas läheb ja ei näe põhjust seda ka kunagi teha. Selles suhtes piisab kui normaalselt süüa ja varud piisavalt täis laadida ja küll see pump tekib igal juhul.

Toode ise on muidu okei. Selles suhtes, et oma töö teeb ta ära. 3g tsitrulliini on enamvähem, kofeiini hulk samuti. Muu kraami kohta ma praegu peast koguste efektiivsust ei oska hinnata, kuid mõned asjad on küll sellised "eh, why". Imelik, et pooltel asjadel pole kogust märgitud. Proprietary blendid imevad. Toote efektiivsust ei saa hinnata, kui ei tea täpset sisu. Enamik võib filler olla ning toimeainet nii vähe, et ei piisaks sipelgalegi, kuid pakendile saab märkida. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kedagi kahjuks ei huvita et sulle pump ei meeldi , see kutt pumpas käsi 8 tundi järjest jah 8 TUNDI järjest !! Vaata ta käsi nüüd ja siis võrdle enda käsi, jah seal see vahe ongi sest sinul on väiksed Chiken arms võrreldes temaga ja siis veel peab kuulama su mula kuidas pump ei tööta Lihtsalt hale on vaadata kuidas sa lükkad Piana väited kõik ümber , mul ei ole lihtsalt sõnu. Umbes sama kui kiivikas läheks Ronny colemoni õpetama, või siis väitma mis ta kõik valesti teeb.

Inimesed saavad kordades rohkem infot vaadates videosid ja kuulata mida on tõelised tegijad läbi elanud et saada selline keha nagu neil on.

https://www.youtube.com/channel/UC0ASolYU_Yh3yShLFQC0stg

https://www.youtube.com/channel/UCBDWo0g9N8pL8c9QhE8Lxxw

https://www.youtube.com/channel/UCg_tz2iw7_-gf2xIL-DdM2g

https://www.youtube.com/channel/UCJHroOyfde4rZLTL2Zmk1UQ

https://www.youtube.com/user/fuertepeople

https://www.youtube.com/user/fuertepeople/videos

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kedagi kahjuks ei huvita et sulle pump ei meeldi , see kutt pumpas käsi 8 tundi järjest jah 8 TUNDI järjest !! Vaata ta käsi nüüd ja siis võrdle enda käsi, jah seal see vahe ongi sest sinul on väiksed Chiken arms võrreldes temaga ja siis veel peab kuulama su mula kuidas pump ei tööta Lihtsalt hale on vaadata kuidas sa lükkad Piana väited kõik ümber , mul ei ole lihtsalt sõnu. Umbes sama kui kiivikas läheks Ronny colemoni õpetama, või siis väitma mis ta kõik valesti teeb.

Inimesed saavad kordades rohkem infot vaadates videosid ja kuulata mida on tõelised tegijad läbi elanud et saada selline keha nagu neil on.

https://www.youtube.com/channel/UC0ASolYU_Yh3yShLFQC0stg

https://www.youtube.com/channel/UCBDWo0g9N8pL8c9QhE8Lxxw

https://www.youtube.com/channel/UCg_tz2iw7_-gf2xIL-DdM2g

https://www.youtube.com/channel/UCJHroOyfde4rZLTL2Zmk1UQ

https://www.youtube.com/user/fuertepeople

https://www.youtube.com/user/fuertepeople/videos

Sa ikka keemikutel ja naturaalidel teed vahet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kedagi kahjuks ei huvita et sulle pump ei meeldi , see kutt pumpas käsi 8 tundi järjest jah 8 TUNDI järjest !! Vaata ta käsi nüüd ja siis võrdle enda käsi, jah seal see vahe ongi sest sinul on väiksed Chiken arms võrreldes temaga ja siis veel peab kuulama su mula kuidas pump ei tööta Lihtsalt hale on vaadata kuidas sa lükkad Piana väited kõik ümber , mul ei ole lihtsalt sõnu. Umbes sama kui kiivikas läheks Ronny colemoni õpetama, või siis väitma mis ta kõik valesti teeb.

Olen isegi selle trenni läbi teinud. Ei olnud niiväga parem kui korralik superseeria 6-8 kordusega suutlikuseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sry aga seda ma ei usu ennem kui sa mingi video tõestuse paned, ära hakka üldse kommenteerimagi ennem !

PALUN tutvu nede kuttidega ennam kui sa hakkad mingit kuradi steroidi juttu ajama ..... JAH nad on proovinud steroide aga seda karjääri algus aastates, mai viitsi sulle siin seletada igat väikest asja , mine ja hari ennast ennem kui hakkad kedagi maha tegema ! just another H8ter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PALUN tutvu nede kuttidega ennam kui sa hakkad mingit kuradi steroidi juttu ajama ..... JAH nad on proovinud steroide aga seda karjääri algus aastates, mai viitsi sulle siin seletada igat väikest asja , mine ja hari ennast ennem kui hakkad kedagi maha tegema ! just another H8ter.

Bwahahahahaaa....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sry aga seda ma ei usu ennem kui sa mingi video tõestuse paned, ära hakka üldse kommenteerimagi ennem !

PALUN tutvu nede kuttidega ennam kui sa hakkad mingit kuradi steroidi juttu ajama ..... JAH nad on proovinud steroide aga seda karjääri algus aastates, mai viitsi sulle siin seletada igat väikest asja , mine ja hari ennast ennem kui hakkad kedagi maha tegema ! just another H8ter.

8 tundi, 16 minitrenni. Ära sai söödud 1600g kohupiima ja joodud 3l mahla. Jah video on ka sellest.

kammoon, proovinud. Proovi veel korra. Ja ma austan neid vendasi, kes ennast suureks kasvatavad. Vajab tõsiselt palju pühendumist ja võtab ära korraliku osa elust. Täielik elustiil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kedagi kahjuks ei huvita et sulle pump ei meeldi , see kutt pumpas käsi 8 tundi järjest jah 8 TUNDI järjest !! Vaata ta käsi nüüd ja siis võrdle enda käsi, jah seal see vahe ongi sest sinul on väiksed Chiken arms võrreldes temaga ja siis veel peab kuulama su mula kuidas pump ei tööta Lihtsalt hale on vaadata kuidas sa lükkad Piana väited kõik ümber , mul ei ole lihtsalt sõnu. Umbes sama kui kiivikas läheks Ronny colemoni õpetama, või siis väitma mis ta kõik valesti teeb.

Inimesed saavad kordades rohkem infot vaadates videosid ja kuulata mida on tõelised tegijad läbi elanud et saada selline keha nagu neil on.

Kamoon,Aftermath,sa küll 26 aastat vana pole. :D Mida suurem onu,seda suurem eeskuju.... :D Kui onu natuke väiksem,siis jutt raudselt lollim. :P Võime infot analüüsida absoluutselt puudub....Keelekasutus ka nagu 14 aastasel....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa veel ei teadnud, siis nn kehatüübid on müüt. :) Varsti ütled, et kaalualandamiseks ei tohi pärast kuute enam süüa ka? :D

Kehatüüpide teooriat on pidevalt edasi arendatud. Ei usu, et see müüt on. Millega oma väidet tõestad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarbivad ja väga palju tarbivad. Sest iga mõtlev inimene jagab piisavalt hästi matsu lahti, et mitte igas asjas kolli näha. Valgupulber on odav, mugav, maitsev, pulbri kujul toit. That's it. No magic, no special effects. On põhjuseid seda tavatoidule eelistada ning on põhjuseid seda mitte teha. Iga mõtlev inimene suudab ise otsustada, kas tarbida või mitte.

Sa parem proovi, kas suudad tõestada miks näiteks kohupiim kuidagi parem on kui valgupulber? Arvad, et seda on vähem töödeldud? Koosneb mingitest muudest maagilistest koostisosadest, mis muudab selle "toiduks" aga valgupulbri pahaks ärimeeste tooteks, mida ullikestele müüa?

Väga raske öelda. Paljudes riikides on toit ja lisandid riiklikus mõttes täiesti erinevad kategooriad ehk ühele ja teisele rakenduvad erinevad normid, määrused jms. Täpselt ei tea, aga eeldan, et suhtumine lisanditesse (marginaalia) on leebem kui toitu (seda tarbivad kõik). Lisandite probleem ongi see, et tootjaid on väga palju ja paljude puhul ei tea keegi, mis seal täpselt on (mitte ainult toimeaine, vaid ka kahjulike ühendite jms osas). Eesti oma kohupiima ostes võid ikka üsna kindel küll olla, et saad just täpselt seda, mida saama pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehatüüpide teooriat on pidevalt edasi arendatud. Ei usu, et see müüt on. Millega oma väidet tõestad?

Kõik, kes jõusaaliga alustavad on kas ektomorfid või endomorfid. Mõne aja pärast muutuvad kõik mesomorfideks? Ise olin täielikult nn ektomorf. Kui aga nüüd peaks ette võtma pildid ja iseloomustused, siis kuuluksin mesomorfi kategooriasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehatüüpide teooriat on pidevalt edasi arendatud. Ei usu, et see müüt on. Millega oma väidet tõestad?

Pigem seleta mida "kehatüübi" all silmas pead. :)

Jah, kehad on erinevad, see on selge ning väga laias laastus saab kehasid nö. kategoriseerida, kuid probleemiks on see, et need kategoriseerimised pole ei täpsed ega püsivad. Ka väga kleenukesest tüübist, kes on kogu elu on täielik kõrend ja nõrguke, võib saada väga korraliku massiga kulturist. Ning samamoodi võib saada täielikuks pehmest paksukesest, kes pole elusees kangi näinudki, väga kuiv ja madalakaaluline sportlane. Ehk paari aastase vahega võib inimese keha niipalju muuta, et mitte kuidagi ei saa enam sama kehatüübi kategooriat tema puhul kasutada. Enamasti suudavad need kehatüübid iseloomustada vaid inimese hetke seisundit, mis baseerub minevu/oleviku elustiilile.

Ainuke koht, kus võib suht püsivalt kehatüüpe kategoriseerida on luustiku ülesehitus mida keegi meist muuta ei saa. Kuid luustik ei määra ei lihaskasvu ega ka jõu potentsiaali. Seega ei oma see kategoriseerimine erilist mõtet. On tüüpe, kes on kleenukesed, mis jube, kuid suudavad väga kiiresti meeletu massi peale ehitada. Ning samamoodi on väga laiaõlgseid tüüpe, kes ei suudagi mingit arvestatavat liha endale selga kasvatada.

Mõisted nagu ektomorf jms tulid üldse hoopiski teisest valdkonnast ning nende kasutamine antud kontekstis on kuidagi poolkõvalt üle võetud. Liiatigi olid originaalselt need kategooriad tunduvalt spetsiifilisemad, kus kehatüüp oli enamasti mitme tüübi segu mida muudeti punktidena. Mitte lampi kolm tüüpi ja kõik nagu tänapäeval kiputakse fitnessi foorumites kasutama.

http://en.wikipedia.org/wiki/Somatotype_and_constitutional_psychology

Constitutional psychology is a theory, developed in the 1940s by American psychologist William Herbert Sheldon, associating body types with human temperament types. Sheldon proposed that the human physique be classified according to the relative contribution of three fundamental elements, somatotypes, named after the three germ layers of embryonic development: the endoderm, (develops into the digestive tract), the mesoderm, (becomes muscle, heart and blood vessels), and the ectoderm (forms the skin and nervous system).

In his 1954 book, Atlas of Men, Sheldon categorised all possible body types according to a scale ranging from 1 to 7 for each of the three "somatotypes", where the pure "endomorph" is 7–1–1, the pure "mesomorph" 1–7–1 and the pure "ectomorph" scores 1–1–7. From type number, an individual's mental characteristics could supposedly be predicted.

Ja muidugi see lause on paljudel ununenud:

The three body type descriptions could be modulated by body composition, which can be altered by specific diets and training techniques. In a famine, a person who was once considered an endomorph may begin to instead resemble an ectomorph, while an athletic mesomorph may begin to look more like an endomorph as he or she ages and loses muscle mass

Kokkuvõttes ma ei näe mõtet inimestel end kategoriseerida ja põhjuseta piiridesse suruda. Enda keha on võimalik väga palju muuta ning mida vähem uskuda igasugu fikseeritud kehatüüpidesse ja geenidesse, seda suurema tõenäosusega enda muutmisega ka hakkama saadakse. Oma keha eripärasusi tuleks punkt punkti haaval analüüsida ja oma lähenemisi korrigeerida, mitte võtta niivõrd laiaulatuslik asi nagu kehatüüp ja selle järgi midagi sättima hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehade kategoriseerimine on minu arusaamist mööda vajalik peaasjalikult süsteemi mõttes, mitte vabanduste ja õigustuste loomiseks. See süsteem, milles toimetavad ektod, mesod ja muud tegelased, on pisut vananenud. Kehakuju aspektile on liidendatud hormonaalsuse, metabolismi jms asjad. Eks seegi, et teadlased seda süsteemi pidevalt arendavad, näitab, et mingi väärtus on siiski olemas.

Eks erandeid on alati, aga erandid pididki reeglit kinnitama.

Täpselt ei tea, aga eks mingi vahe ektomorfist kulturistil Sargel ja n-ö klassikalisel mesomorfil ikka on. Sarge kohta võiks siis vast öelda "ülespumbanud ektomorf" :) Erinevus ilmneb ju sellestki, kui kerge on Sargel vormi teha (samas raske massi koguda). Või pole nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt ei tea, aga eks mingi vahe ektomorfist kulturistil Sargel ja n-ö klassikalisel mesomorfil ikka on. Sarge kohta võiks siis vast öelda "ülespumbanud ektomorf" :) Erinevus ilmneb ju sellestki, kui kerge on Sargel vormi teha (samas raske massi koguda). Või pole nii?

No Sarge puhul on teemaks ka see, et mees on ca. 5x aktiivsem kui mina näiteks ja sealjuures ei jaksa ta süüa. :D Ma võin hommikusöögiks rohkem süüa, kui Sarge kogu päevas jõuab ning ma võin seda teha ka siis, kui aktiivsus on täiesti 0. :D

Ja tihti selle taha need kehatüübid jäävadki.

Kõhnad poisid lihtsalt ei jaksa/viitsi süüa ning samas rahmeldavad päev otsa ringi erinevaid asju tehes. Paksud poisid on vastupidi, pool päeva lösutavad ning samas pole probleemi korraga meeletuid toidukoguseid hakkama panna. Ning see nö. kulturisti Meso tüüp on siis see, kes on nii aktiivne, kui ka söögiisuga. Seega ma ei ütleks, et siin mingi kehatüüp otseselt midagi määraks, pigem teised nüanssid mängus ning see mis luustik kellegil siin veel juures on, ei tundu mingit tähtsust omavat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevus ilmneb ju sellestki, kui kerge on Sargel vormi teha (samas raske massi koguda). Või pole nii?

Kõigil on võrdne võimalus vormi teha. Vormi tegemisel on tähtis ainult tugev tahe ja teadmised õigest toitumisest + õige ajastamine. Massi kogumisel ongi minu puhul probleemiks see, et pole harjunud hommikuti sööma ja esimene söök on umbes 13 päeval ja tänu sellele jääbki mul aega väheks oma kaloraaž täis süüa. :) Aga dieedi ajal muidugi ma ärkasin enne äratuskella, sest kõht oli nii tühi ja sõin kohe, kui silmad avasin. :P Aga tuleb lihtsalt kõik ära kannatada. Minul kaalusid alati eesmärgid üle selle ajutise mõnu, mida ma oleks näiteks ühe kommi söömisest saanud vms. Tööl ka pakuti sünnipäeva lauadades head ja paremat, aga ma olin kaasa võtnud oma suhkruasendaja ja jõin ainult kohvi sünnipäeva laudades ja kõik naised imestasid, et kuidas ma suudan. Tahtejõud - ei midagi muud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×