Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

tra ma räägin enda kogemusest , minule need ei mõjunud, kui siis tuli sealt kaalu juurde ainult. Ei ole väitnud et keegi ei peaks seda tarbima, oma asi mida sa endale sisse kallad !

Mida sa targutad siin igalpool , kõik on lollid aga sina oled see kõige targem.

Sa ei saa poindilegi ju pihta. Valgupulber on tavaline valk, mida sa saad igast muust toidust. Lihtsalt pulbri kujul on selle tarbimine väga kiire ja lihtne. Valgupulber ei "mõjugi", nagu sa võibolla ette kujutad. Kuidas just täpselt valk sul kaalu tõstis? Pigem oli ikka viga sinu (vales)toitumises, kus kaloraaž oli liiga kõrge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ta midagi " tavaline " valk, ja kahuks ei saa oopis sina aru poindist . Mul olid sheigid tellitud prog sees. Ära hakka mulle ajama siin nagu mai teaks toitumisest midagi, arvatavasti tean sinust rohkem ! Tavatoidust sa ilusti oma valgu vajadused kätte, sa oled lhtsalt tavaline " ohver " lollikene kes maksab mõtetuid summasid pulbri peale !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ta midagi " tavaline " valk, ja kahuks ei saa oopis sina aru poindist . Mul olid sheigid tellitud prog sees. Ära hakka mulle ajama siin nagu mai teaks toitumisest midagi, arvatavasti tean sinust rohkem ! Tavatoidust sa ilusti oma valgu vajadused kätte, sa oled lhtsalt tavaline " ohver " lollikene kes maksab mõtetuid summasid pulbri peale !

Miks sa eeldad, et kõik kes lisandeid kasutavad on ohvrid, lollikesed ja petta saanud? See, et sina end ohvrina ja lollina tunned ei tähenda, et teised endale aru ei anna, mille eest nad maksavad. Selge see, et proteiinipulber pole kõige odavam valguallikas, aga kas peab elama tarbides alati kõike kõige odavamat? Samahästi võiks öelda, et kle rallimehed te olete lollikesed, selle bensuga, mis te siin maha uhate saaks rahulikult maanteel sadu kiloeetreid kulgeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi Indrek kellelt ma kava tellisin tuttavale, ISEGI tema väitis ET EI OLE VAJA neid sheike ! Mis sa üritad nüüd mulle selgeks teha et pulber on parem kui tava toit w ? Olen aastaid sheike sisse kallanud , ja tagasi vaadates oli see raha minema loopimine. ja vaata : mina hangin teadmisi ainult proffidelt kellel on vähemalt 20+ aastat kogemust, olgu see siis youtuubis või päris elus.. Mai lahmi kunagi enda teadmistest ja nüüd sina tuled ja hakkad asju ümber lükkama mis on paika pandud juba kaua aega tagasi.

Said videost aru et see sinu kallis valgupulber oli tavaline prügi kunagi , mida tonnide viisi visati prügi mäele, ennem kui tuli mingi mike changi taoline vennike kes hakkas teisugustele pähe seda määrima .!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi Indrek kellelt ma kava tellisin tuttavale, ISEGI tema väitis ET EI OLE VAJA neid sheike ! Mis sa üritad nüüd mulle selgeks teha et pulber on parem kui tava toit w ? Olen aastaid sheike sisse kallanud , ja tagasi vaadates oli see raha minema loopimine. ja vaata : mina hangin teadmisi ainult proffidelt kellel on vähemalt 20+ aastat kogemust, olgu see siis youtuubis või päris elus.. Mai lahmi kunagi enda teadmistest ja nüüd sina tuled ja hakkad asju ümber lükkama mis on paika pandud juba kaua aega tagasi.

Said videost aru et see sinu kallis valgupulber oli tavaline prügi kunagi , mida tonnide viisi visati prügi mäele, ennem kui tuli mingi mike changi taoline vennike kes hakkas teisugustele pähe seda määrima .!

Ei olegi vaja ju neid šeike kui sa tavatoidust kõik kätte saad. Nende nimetus ongi ju toiduLISANDID - LISANDID, ehk peab olema mingi menüü, kuhu sa neid juurde lisad. Toit ongi kõige tähtsam. Keegi ei sunni sind neid sööma ja ei peagi kui ei ole vaja. Keegi ei ole sulle öelnud, et valgupulber on parem kui tavaline kohupiim. See on variant lihtsalt.

Mida sa siin tõestada üritad, et kõik lisandiärid võiksid oma uksed kinni panna? Palju õnne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi Indrek kellelt ma kava tellisin tuttavale, ISEGI tema väitis ET EI OLE VAJA neid sheike ! Mis sa üritad nüüd mulle selgeks teha et pulber on parem kui tava toit w ?

Kui Indrek sulle ütleb,et topi pea ahju saad suureks,siis sa ilmselt teed ka seda. Valgusheik või kohupiim,vali kumba tahad.Pmt sama asi.Keegi ei ürita sulle selgeks teha,et üks on parem kui teine.Sa isegi ei süvene,mida sulle siin kirjutatakse.Aga no midaiganes,ilmselt tegu trolliga,selliseid pole mõtet toita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ürita midagi tõestad, teie üritate. Arbuusikoore jooja nüüd kirjutab minu jutu oma sõnadega ümber ja nüüd üritad veel mingit vastust saada? :D :D

Saad aru et selles "äris" on 90 protsenti need lollikesed kes ostavad neid pulbreid , need kes asja ikka jagavad need ei tarbi seda. Need kes on sõlminud lepingud vastavate tootjatega , nemad saavad tooteid tasuta ja miks mitte kasutada midagi mida saab tasuta , samal ajal hypides neid tooteid ülesse .

Sa ei saa üldse asjale suuremas pildis pihta,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

, need kes asja ikka jagavad need ei tarbi seda.

Tarbivad ja väga palju tarbivad. Sest iga mõtlev inimene jagab piisavalt hästi matsu lahti, et mitte igas asjas kolli näha. Valgupulber on odav, mugav, maitsev, pulbri kujul toit. That's it. No magic, no special effects. On põhjuseid seda tavatoidule eelistada ning on põhjuseid seda mitte teha. Iga mõtlev inimene suudab ise otsustada, kas tarbida või mitte.

Sa parem proovi, kas suudad tõestada miks näiteks kohupiim kuidagi parem on kui valgupulber? Arvad, et seda on vähem töödeldud? Koosneb mingitest muudest maagilistest koostisosadest, mis muudab selle "toiduks" aga valgupulbri pahaks ärimeeste tooteks, mida ullikestele müüa?

Mõtle ja siis kirjuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan aru, et aftermath on pigem frustreeritud sellest, kuidas toidulisandeid üldiselt turundatakse. Aga selline on äri/müük igas eluvaldkonna. Kui lähed kadaka turule autot ostma ja jääd Volodja juttu uskuma, siis on see sinu enda viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgupulber vs tavatoit, põhiline probleem on see, et väga paljud (eriti nooremad rikkumata ainevahetusega) inimesed ei suuda tahket toitu teatud piirist rohkem süüa. Eriti valgurikast maitsetut toitu. Kui vähe suhkruga maitsestada, siis lähevad kalorid lõhki.

Ma olen isiklikult näinud, kuidas mõned julmalt kasvama hakkavad võrreldes teistega pulbreid tarvitades. Me läksime 16a-selt peale jõusaali poest läbi, võtsime 0,5 liitrised joogijogurtid ja vajutasime sinna 250g hapukoort sisse, teised võtsid valgusheigi. Tulemuseks oli see, et meie ei kasvanud, teised kasvasid. Loomulikult ei olnud põhjus selles imepulbris, vaid selles, et meil oli õhtuläbi kõht sellest hapukoorest kõriauguni täis, valgushake´i joojatel oli tunni pärast tühi ja sõid veel suure prae kodus peale. Võibolla veel üks shake.

Muidugi saab tavatoiduga harjutada ennast vaikselt rohkem sööma, aga kui saab ka lihtsamalt?

Mul on endal kodus kasvamas paar sportlast, täiesti hull koormus on peal trenni mõttes, aga isu ei tule järgi. Kahju vaadata, kuidas kasv aeglane ja trennis jõudu pole. Tõsiselt hakkan juba valgupulbri lisamise peale mõtlema. Ainus piirang hetkel on see, et valgupulber ei ole siiski tavatoit. Iga kord, kui olen ise seda tarvitanud, on erinevad sümptomid ilmnenud, mis tavatoiduga ei ilmne. Nahaprobleemid, kuumalained üle keha, käte sügelemine jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainus piirang hetkel on see, et valgupulber ei ole siiski tavatoit. Iga kord, kui olen ise seda tarvitanud, on erinevad sümptomid ilmnenud, mis tavatoiduga ei ilmne. Nahaprobleemid, kuumalained üle keha, käte sügelemine jne.

Sõltub kindlasti tootest. Tasub hästi tähelepanelikult lugeda sisaldust, nagu ka antud teemas välja toodud videos räägiti. :P

Paljud lisanditootjad laevad oma pulbreid igasugu kraami täis. Kreatiini, erinevaid vitamiine ja mineraale jms. Kõik täitsa okei, aga alati on tõenäosus, et kellegi jaoks on mingi koostisosa liiast või lihtsalt ei sobi kehale allergiate või talumatuste tõttu. Kuna pulbreid toodetakse tihti suurtes tehastes koos paljude teiste toodetega, siis satub sinna väga tihti mitmeid allergeene. Muna, teravilja, pähklite jms koostisosi. Tavaliseim probleem on muidugi laktoosi või piimavalgu talumatused.

Kui mõni pulber vaevusi põhjustab, siis võiks katsetuseks võtta mõni hästi puhas toode. Mõni hüdroliseeritud valk, kus enamasti on valgu sisaldus ülikõrge ning muude toitainete sisaldus minimaalne. Kallimad, kuid võib väärt olla. HydroIso on IMO olnud üks maitsvamaid tooteid mida ma proovinud olen, kuigi hind on ebanormaalselt krõbe.

Kuid jah. Endal on ka mõni valgupulber põhja alt löönud, kuid mõne teise puhul kõik tip-top.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on endal kodus kasvamas paar sportlast, täiesti hull koormus on peal trenni mõttes, aga isu ei tule järgi. Kahju vaadata, kuidas kasv aeglane ja trennis jõudu pole. Tõsiselt hakkan juba valgupulbri lisamise peale mõtlema. Ainus piirang hetkel on see, et valgupulber ei ole siiski tavatoit. Iga kord, kui olen ise seda tarvitanud, on erinevad sümptomid ilmnenud, mis tavatoiduga ei ilmne. Nahaprobleemid, kuumalained üle keha, käte sügelemine jne.

Millist valgupulbrit kasutad? Kuumalained ja käte sügelemine, kõlab beta-alaniini moodi, kas seda on lisatud su valgupulbrisse? Võib ka muidugi olla allergiline reaktsioon lisatud magus- vmt ainetele. Selles mõttes on tavatoit parem et pole lisaaineid sees mis põhjustaks mingeid kehareaktsioone aga igaüks leiaks endale sobiva kui otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed ei saa ikka aru et kõik kehad on erinevad, üks asi mis mõjub teisele ei pruugi mõjuda sulle, pead tundma oma keha ja leidma selle õige ! hapukoor ja jogurt :D mul on sõber kes võib 2he hantliga ennast vabalt viia poole aastaga võistlus vormi , samal ajal mina , tehes pool aastat täie tambiga jõusaali, ma ei näe pooltki välja nagu tema. Siin tulevad juba geenid mängu mitte et tema jõi valgu pulbrit ja temal olid paremad tulemused !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed ei saa ikka aru et kõik kehad on erinevad, üks asi mis mõjub teisele ei pruugi mõjuda sulle, pead tundma oma keha ja leidma selle õige ! hapukoor ja jogurt :D mul on sõber kes võib 2he hantliga ennast vabalt viia poole aastaga võistlus vormi , samal ajal mina , tehes pool aastat täie tambiga jõusaali, ma ei näe pooltki välja nagu tema. Siin tulevad juba geenid mängu mitte et tema jõi valgu pulbrit ja temal olid paremad tulemused !

Kehad ei ole nii erinevad. Kõikide inimeste kehad töötavad samadel põhimõtetel. Termodünaamika seaduste vastu ei saa. Tuua vabanduseks geneetika on laiskade inimeste teema. Variatsioonid ainevahetuses ja hormoonides on, aga ainult väga väheste puhul jäävad tulemused selle taha kinni.

Nii lihtne on kõike geneetika kaela ajada, siis ei pea enda tehtud töö vigu tunnistama.

Vean kihla, et kui sinu jõusaalitreening üksi-pulgi lahti mõtestada, sinu toitumine lahti mõtestada ning sama teha sinu sõbra kohta, siis on selgelt näha, miks tema areneb ja miks sina ei arene. Selle asemel, et seda analüüsi ette võtta, leiad sina, et lihtsam on asi geenide kaela ajada ning kogu moos.

Weak!

Enamik inimesi ei suuda näha leiamat pilti. Ei suudeta suurt puzlet kokku panna, et leida kus on ise vigu tehtud - selle asemel otsitakse must-valgeid põhjuseid mille kaela oma ebaõnnestumised lükata. Geneetika, parem kasvatus, raha, steroidid jne jne.

Mul on ka sõber, kes on 10a trenni teinud ning pole lihaseid ollagi. Tüüp on samas kaalus mis mina, teeb pea iga päev kodus trenni. Hantlid, kangid jms. Areng ümmargune 0. Geneetika? Sittagi. Vedasin ta paar aastat tagasi jõusaali, tegin talle väikse toitumiskava ning näitasin trennis kuidas teha. Paari kuuga oli ta nagu teine inimene. Kõik lihasgrupid tulid nähtavale nagu nalja. Siis sai tal isu otsa ja nüüd on samasugune nagu enne. Lihaseid pole ollagi, kuigi treenib iga päev.

Tüüp lihtsalt ei oska ise. Ta ei tea kuidas treenida, et kasu saada. Ta ei tea mida ja kui palju süüa. Vehib tühja. Asi pole geneetikas, ta lihtsalt ei oska.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll täielik BS !!

Milline lihasmassi juurdekasv on üldse reaalne?

Kui kõik kulgeb ideaalselt, võiks “keskmiselt andekas” mees arvestada 1.treeningaastal 5 kg, 2.aastal 3 kg ja sealt edasi 1-2 kg lihasmassi aastase juurdekasvuga.

Se minu sõber keda mainisin võiks kuuluda " väga " andeka alla, sest ta suudab lihasmassi kasvatada 10 korda kiiremini kui mina, Tegime koos trenni sama toidukava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll täielik BS !!

Milline lihasmassi juurdekasv on üldse reaalne?

Kui kõik kulgeb ideaalselt, võiks “keskmiselt andekas” mees arvestada 1.treeningaastal 5 kg, 2.aastal 3 kg ja sealt edasi 1-2 kg lihasmassi aastase juurdekasvuga.

Se minu sõber keda mainisin võiks kuuluda " väga " andeka alla, sest ta suudab lihasmassi kasvatada 10 korda kiiremini kui mina, Tegime koos trenni sama toidukava.

Hah. Siin viga ongi. "Sama trenn ja sama toitumine" - ega te juhuslikult kloonid ei ole?

Tunnista üles, et sa ei tea lihtsalt trennist ja toitumisest mitte muhvigi ning üritad vabandusi otsida. Weak! Sõbral nähtavasti joppas ja komistas sobiva kava ja toitumise otsa või lihtsalt oskab sellega rohkem peale hakata kui sina.

Ah mis sinuga ikka vaielda. Tahad uskuda, et oled koba ja võimetu, usu edasi. Ei näe just tihti, et keegi avalikult tunnistab, et on koba. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Almost here!! "All Day You May" is an unbelievable product created to be consumed through-out the day and night-whenever!! First thing in the morning, in between meals, during the workout, after the workout, before bed, in the middle of the night, anytime!! Why not feed the body 24hrs a day?? Food is and always and will be #1 this is taken in addition to your meals!! You must eat!! Never replace food with this supplement or any supplement!!

This product contains the best BCAA's for muscle growth and recovery, digestive enzymes to help food to be digested at a faster rate, liver support, joint support, stimulate appetite, immune system support.....

Here is the breakdown:

10:1:1 BCAA Ratio

Luecine 5 grams

L-Glutamine 2.5 grams

HICA

N-Acetyl Cysteine (Liver Support)

Creatinol-O-Phosphate

Beta Alanine

D-Glucosamine Sulfate and Methylsulfonylmethane (Joint Support)

Microdried Blueberry Fruit Powder (Immune System Support)

Bromelain (Digestive Enzymes)

B-12

Vitamin C

Coconut Water Concentrate

Eating and adding All Day U May into the mix there is no better scenerio!! Real Food!!! Protein shakes and Weight gainer shakes are for the people looking for the easy way!! Well there is NO easy way!! Eat!! Don't be a 95er!! Be a 5%er!!! For life!! In everything you do!! Whatever it Takes!!

Tema toodetud/promotud toode siis. Täitsa mõistlikud asjad on seal sees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×