Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Kas on võimalik, et kui süüa liiga palju valku korraga, siis niiöelda ülejääk tuleb välja suht kiiresti..Näiteks kui teha valgujook, pannes veits rohkem valku, siis mingi 20 min pärast on jooksuga ühte väikesesse ruumi ? Kas keha tarbib kogu vajaliku valgu ära ja ülejääk lasakse välja kehast ?

Aitäh

See ei ole päris niimoodi, et paned 2g rohkem valku ja kohe **** lippab.

Liiga palju korraga pole lihtsalt otstarbekas, pigem jagada see suur kogus valku mitme toidukorra peale.

Kas valk niimoodi seedimisele mõjub, oleneb kindlasti inimesest ja ka kogustest.

Valgupulber võib seedimisele olenevalt inimesest niimoodi rohkem mõjuda. Üldiselt kulutatakse see üleliigne valk pigem energiaks ära või talletatakse lisakalorid kehasse nagu iga toitaine puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhm..ju mul siis mingi jama vahest, ma ei räägi küll 2 g, vaid pigem ikka 10 g...et kui rohkem, siis lippab ja nii peaaegu alati, samas kui aga norm kogus siis pole hullu :D:D

Ju siis keha annab märku, et ole mees ja võta ikka niipalju kui on soovitatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on mõtekas , kui tellin :

http://fitshop.fitne...more/59/Dextro/

http://fitshop.fitne.../Mass2%201,1kg/

ning

http://fitshop.fitne...tine%28300g%29/

ja tarvitan neid koos?

Või tellin ka Hera80 juurde?

Või pole üldse mõtet nii palju asju võtta?

Jõusaalis käinud kuskil pool aastat.

Mis kasu sa nendest lisanditest arvad, et saad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekkis lihtsalt huvi pärast selline küsimus, et kas on see hea mõte teha massilisaja sheik enne valmis(nt kodus) ja siis pärast treeninkut kohe võtta?

Võid ju teha, aga jällegi küsimus mida lisandist ootad? Niisama kaloreid võid igal kella-ajal ja asendis tarbida. Ma ei näe küll mingit mõtet lisandeid saali kaasa tirida. Mõttetu vaev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid ju teha, aga jällegi küsimus mida lisandist ootad? Niisama kaloreid võid igal kella-ajal ja asendis tarbida. Ma ei näe küll mingit mõtet lisandeid saali kaasa tirida. Mõttetu vaev.

eks seal ole valke(25g) ja süsivesikuid ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus - millist lisavalku võiks tarbida toidukordade kõrvale/lisaks või asendajaks kaks-kolma korda päevas, et saada massilisamiseks vajalikku valku rohkem?

Midagi, mis on mõistliku hinnaga, et pidevalt tarbides rahakotti lõhki ei aja - Hera80? Või mõni muu toode ja suurem pakk, mis korraga ostes soodsam?

Hetkel kasutan öövalguna Protein Block'i - shoko ja piparmändi oma on super hea aga parasjagu kallis on üks pakk, et mitu korda päevas tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscle+, 1-2 dl pulbrit, see on siis 6-12 supilusikatäit pulbrit, mis sheikerisse läheb?

Küsin lihtsalt üle, sest seda tundub päris palju ja saab üsna kiiresti otsa.

Ja kui ma kuhjaga panen, siis võin kuskil 3-6 sl panna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscle+, 1-2 dl pulbrit, see on siis 6-12 supilusikatäit pulbrit, mis sheikerisse läheb?

Küsin lihtsalt üle, sest seda tundub päris palju ja saab üsna kiiresti otsa.

Ja kui ma kuhjaga panen, siis võin kuskil 3-6 sl panna?

Mis shakerit kasutad? Kas shakeril siis pole mõõtühikuid peal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fitnessi oma, on küll aga.... jah ma olen rumal :D

kõik õige, lihtsalt jube kiirelt saab see otsa. iga päev 1 sheik pärast trenni ehk siis 10 päevaga saab otsa. jube kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus,

oskab keegi anda soovitusi mida lisada FAST Lean Mass proteiinipulbrijoogile, et 1) parandada selle maitset, 2) suurendada/kiirendada selle mõju?

Oman siis antud toote maasikamaitselist pulbrit.

Mingi meelepärase 100% mahlaga saad hunniku kaloreid veelgi juurde. Miks 100% mahlaga, lihtsalt täidlasem ja parem maitse kui vesistel mahlajookidel. Prismas head odavad soome mahlad;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massi tahad juurde peab kaloraaz plussis olema vaid. Endal poleks probleem kuni 5tuhat kalorit tavatoiduga sisse süüa. Seega minul oleks see raha raiskamine. Kui tunned, et endal ei tule tavatoiduga positiivne kaloraaz t2is siis soovitan tarbida mõnda lisandit. Kuna juues on kergem sisse ajada. Muud plussi neis pole :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõe sain ma teada umbes paar aastat tagasi .... Võin öelda enda kogemusest et Valgupulber on MÕTETU !

Sina oled mõttetu, kui sellist jura toodad. Enda kogemustega võid kuu peale sõita, nende väärtus on avalikus foorumis kiremiseks praktiliselt olematu.

Lõpeta see totaalselt ebaratsionaalse ekstreemsuse propageerimine. Mis selles valgupulbris mõttetut on? Tavaline toit pulbri kujul neile, kes eelistavad seda sellisel kujul. Olgu põhjuseks hind, koostis, maitse, mugavus või mida iganes. Seda tuimalt ja põhjendamatult mõttetuks kutsuda on mõttetu sõnavõtt.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tra ma räägin enda kogemusest , minule need ei mõjunud, kui siis tuli sealt kaalu juurde ainult. Ei ole väitnud et keegi ei peaks seda tarbima, oma asi mida sa endale sisse kallad !

Mida sa targutad siin igalpool , kõik on lollid aga sina oled see kõige targem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×