Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Kumba rahvas soovitab, kas Mass2 või Gain Bolic 6000 1kg massilisajat?

Ning kuidas maitsed on, Mass2-te olen proovinud, maasikas oli super.

Hera80 + Trauben Zucker tavapoest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav tähelepanek:

Vilma vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber 150g - 1,35€ , kus 1kg - 9€

100g sisaldab 432 kcal, kus on 25,2g valku; 55,4g süsivesikuid; 11,1g rasvhappeid; kiudaineid 37,4g

Koostis: kakaopulber, vanilliin. Kakaovõi sisaldus 12%. Võib sisaldada vähesel määral nisujahu (gluteeni) ning muna- ja piimatooteid (laktoosi, piimaproteiine).

See peaks imenduma ka aeglasemalt, kuna sisaldab rohkem rasvhappeid.

---

Ja siia võiks võrdluseks välja tuua näiteks Gain Bolic 6000, 1kg - 14,9€

100g sisaldab 384 kcal, kus on 15g valku; 80g süsivesikuid; 0,5g rasvhappeid; kiudaineid 0g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kakao on küll hea (eriti täisrasvane, vähendatud rasvaga on sama mõttetu kui rasvatu piim), aga seda kuulen küll esimest korda, et keegi seda massilisajana kasutaks:D! Aga õnnitlused selle eest!

Olge head ja tehke video ka, kuidas te selle 100g kakaod ära sööte-joote ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seni parim mis kasutanud olen on serious mass. Eks vahet pole milline, oleneb kogusest, mis sisse ajad. Abi on siis, kui pole aega süüa ja korralikult süüa teha endale või osta. Isiklikult kasutasin seni, kuni olin alakaalus ja väheke ka norm kaalust peale, aga peale seda hakkas kõhule pekk ilmnema ja lõpetasin ära. Ehk siis oleneb olukorrast, kui oled kõrsik, siis aitab kindlasti, aga põhirõhk pane jah söögile ja sellele, millist sööki sööd...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiirnuudlid 2x päevas

Kohupiim jogurtiga

omlett 4 muna, pasta, juustu ja singiga

soovitatavalt mitte kõik korraga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas tasuks osta massilisaja või siis eraldi proteiin,kiired ja aeglased süsivesikud.Eesmärk just massi lisada kõvasti. Mõtlesid, kas tuleb ikka sama hea kombinatsioon välja ainete suhtes. Massilisajate maitse on küll üldiselt väga hea.

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas tasuks osta massilisaja või siis eraldi proteiin,kiired ja aeglased süsivesikud.Eesmärk just massi lisada kõvasti. Mõtlesid, kas tuleb ikka sama hea kombinatsioon välja ainete suhtes. Massilisajate maitse on küll üldiselt väga hea.

Tänan!

Eraldi odavam. Võid osta ka mingi multivitamiini lisaks, seda tihti lisatud massilisajatesse.

Ma ei usu nendesse "aeglastesse" süsikatesse, mis pulbrikotist tulevad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kindel kuid:

Massilisajad peaksid olema kombineeritud valgu ja süsivesikutega ja Proteiin on puhas valk.

Suuremad ja targemad parandage mind kui vaja ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kindel kuid:

Massilisajad peaksid olema kombineeritud valgu ja süsivesikutega ja Proteiin on puhas valk.

Suuremad ja targemad parandage mind kui vaja ! :D

Umbes nii ta on. Valk on tavaliselt lihtsalt valk, vahest mõni komponent lisatud, massilisajad on sellised suuremad kompotid, kus kindlasti väga palju süsikaid ja vahest lisaks vitamiine-mineraale jnejne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks võtta kaalust juurde lihasmassi arvelt.

Trenni teen 3 - 4 korda nädalas.

Otsin siis sobivat massilisajat, kuid mitte väga tervist kahjustavat.

Soovitage siis palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ma ei teagi massilisajat ning Eestis müüdavat toidulisandit , mis tervist kahjustaks. Üldjuhul koosnevad need lihtsalt valkudest, süsivesikutest ja kreatiinist.

Kui soovid energia ülejääki tekitada toidulisandi abiga antud juhul massilisaja näol on valik üpris lai. Foorumis on sellekohane teema täiesti olemas

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/23411-massilisajad/

Väga keeruliseks ei ole vaja seda enda jaoks mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks võtta kaalust juurde lihasmassi arvelt.

Trenni teen 3 - 4 korda nädalas.

Otsin siis sobivat massilisajat, kuid mitte väga tervist kahjustavat.

Soovitage siis palun!

Sooviks võtta kaalust juurde lihasmassi arvelt.

Trenni teen 3 - 4 korda nädalas.

Otsin siis sobivat massilisajat, kuid mitte väga tervist kahjustavat.

Soovitage siis palun!

Mass Blast, normaalselt valku 100g kohta mitte nagu mõnel väga odaval massilisajal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Käisin paar päeva tagasi jõusaalis üle mitme-mitme aasta ja olen siin nüüd igasugu toidulisandite kohta uurinud omajagu ja tahaks nõu küsida.

Kehaehituselt olen pigem ektomorf. Hetkel kaalun ~63kg ja vanust 27 ning pikkust umbes 183cm. Nii et üsna vibalik. ;)

Tahaks esialgu mingit sellist toidulisandit, millest võiks e-v kõik vajaliku kätte saada. Eesmärgiks siis lihasmassi ja seega ka kaalu tõsta ning kiirendada/efektiivsemaks muuta treeningust taastumist.

Peaks veel ära mainima, et eelistan võimalikult vähe igasugu loomseid toite süüa, seega peamiseks valgu allikaks peakski siis toidulisand muutuma.

Siiamaani tunduvad Eestist kättesaadavatest toodetest kõige mõistlikumad Muscle+ ning Serious Mass (Muscle+ sisaldab rohkem kreatiini, samas kui Serious Massis on igasugu muid vingeid aineid, mida Muscle+'s pole), aga olen valmis ka mitme erineva toote tarbimiseks, kui sel mingi selge eelis peaks olema.

Oskab ehk keegi midagi tarka öelda selle peale? :)

Aitäh ja jõudu!

being

Muudetud kasutaja being poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgupulbrid on enamuses kõik loomsed toidud.

Kas tõesti on nii raske tava-toitu süüa? Ei kujuta üldse ette, et võiks raskusi olla. Alguses harjutamise asi vbl. Aga jah, võid ju seda Muscle+'i lürpida. Kuid proovi ikka terviklikkuse mõttes ka laias valikus muid tavapäraseid toite tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgupulbrid on enamuses kõik loomsed toidud.

Kas tõesti on nii raske tava-toitu süüa? Ei kujuta üldse ette, et võiks raskusi olla. Alguses harjutamise asi vbl. Aga jah, võid ju seda Muscle+'i lürpida. Kuid proovi ikka terviklikkuse mõttes ka laias valikus muid tavapäraseid toite tarbida.

Piimast pärinevate valgupulbrite vastu pole mul midagi. Pigem hea meelega tarbin neid. Loomse all pidasin silmas igasugu elusatest olenditest valmistatud toitu.

Nö tavatoitu söön muidu piisavalt laias valikus. Võib-olla peaks nüüdsest natuke rohkem kohupiima ja kodujuustu menüüsse lisama siiski. :)

Muudetud kasutaja being poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×