Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Soovitaks www.mass.fi

Kaup jõuab kohale kolme päevaga ja hinnad väga soodsad.Seal massilisajate valik täitsa normaalne.Muidugi kui oodata viitsid võid inglismaalt tellida, kuna nael euro suhtes nõrk ja kaup seetõttu väga soodne.Ise olen näiteks http://www.bulkpowders.co.uk/ tellinud.Kaup tuli kohale kahe nädalaga ja seda veel jõulude ajal.Neil küll masslisajat ei ole aga saad kõik eraldi tellida(valk,süsikad,kreatiin jms) ja ise kokku segada :D

Eesti firmadest olen eelistanud fitshop.ee ja sportlab.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas see 1 annus on 350g pulbrit ka mida sa ilmselgelt ei hakka peale trenni sisse tuupima.

Ise ei näe eriti mõtet massilisajatel, kui just väga intensiivselt ei treni päevas mitu korda või pole just "extreme hardgainer". Pigem võiks süsivesikuid rohkem oma tavatoidu kogustele juurde lisada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ei näe eriti mõtet massilisajatel, kui just väga intensiivselt ei treni päevas mitu korda või pole just "extreme hardgainer". Pigem võiks süsivesikuid rohkem oma tavatoidu kogustele juurde lisada .

Täpselt. Kas sa ei jõua süüa, et juurde võtta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt. Kas sa ei jõua süüa, et juurde võtta ?

Oleneb päevast , vahel jõuan varem koju siis söön korralikult , vahepeal pikemad päevad ja jõuan õhtul hilja alles koju .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sea sööt(100g):

- 1000 Kcal, 50 g rasva, 5 g valgud, 45 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Kaloreid kokku: 1000 Kcal

Rasva: 50 g.

Valke: 5 g.

Süsivesikuid: 45 g.

Kiudaineid: 0 g.

No miks muidu notsud nii põkid on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sea sööt(100g):

- 1000 Kcal, 50 g rasva, 5 g valgud, 45 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Kaloreid kokku: 1000 Kcal

Rasva: 50 g.

Valke: 5 g.

Süsivesikuid: 45 g.

Kiudaineid: 0 g.

No miks muidu notsud nii põkid on ;)

100g on võimalik max saada 900kcal, seda ka 100% rasv, selles on 450+200kcal =650kcal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andge nõu millist massi lisajat võiks osta, millist toodet? et ka kasu oleks...

Ja kui keegi on kasutanud siis mida ja kui palju olete juurde võtnud ja kui kaua olete tarbinud.

Inimesed muutuvad iga päevaga aina laisemaks. Palun kirjutage märksõna otsingusse ja saate kohe vastuse oma küsimusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andge nõu millist massi lisajat võiks osta, millist toodet? et ka kasu oleks...

Ja kui keegi on kasutanud siis mida ja kui palju olete juurde võtnud ja kui kaua olete tarbinud.

Parimad massilisajad:

Kanaliha

Sealiha

Veiseliha

Lambaliha

Munad

Makaronid

Riis

Tatar

Kartulid

Kohupiim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennipäevadel võtan 2 korda päevas massilisajat, pärast hommikusööki ja pärast trenni.

Kas trennivabadel päevadel peaksin ka 2 korda päevas võtma ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennipäevadel võtan 2 korda päevas massilisajat, pärast hommikusööki ja pärast trenni.

Kas trennivabadel päevadel peaksin ka 2 korda päevas võtma ?

Sama hästi sa võiksid küsida mis päevadel sa peaksid singivõileiba sööma või midagi taolist.

Massilisaja pole mingi imeaine, ta on toit nagu kõik muu lihtsalt veidi kontsentreeritumal kujul. See kuidas sa seda võtad ei tee mitte mingit vahet sest loeb sinu üldine kaloraaž ja toitainete kogused. Ära selliste asjade pärast muretse, eelkõige sea oma toitumine korda ning vastavusse eesmärkidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, hiljuti ostsin endale toidulisandit muscle+'i ning tekkis küsimus selle kohta.

Kui olen 18 aastane noormees, kellel kaalu 58 kilo ja pikkust 171 cm, siis kas ma peaksin võtma 100g või 200g pulbrit ühe "kokteili" jaoks? (Saalis olen käinud umbes 2 aastat, millest pool aastat tihedalt ja kindla kavaga, kuid nüüd tekkis kahjuks ka pooleaastane paus ja novembrist on plaan hakata taas saalis käima!)

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Sooviks nõu,kas mul on mõtet ja tervisele hea juua Muscle+ valgujooki ja kui ei,siis mis oled parimad joogid , mida juua pärast trenningut et lihasmass suureneks ja tuleks ka jõudu juurde?

Olen 16aastane,kaal u78kg ja pikkus 188cm.

tegelen ujumisega juba pikemalt ,käin ujumas 4-5x (E,T,K,N,R) nädalas kella 5-7 ja jõusaali teen enne ujumist 4-5 T,N,R(vahel ka laupäeviti kerge üldfüüsiline trenn)

Et kas oleks siis tarvis juua mingit kõrget proteiini sisaldusega jooki ja milline oleks sobivam variant?

Äitah!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sooviks nõu,kas mul on mõtet ja tervisele hea juua Muscle+ valgujooki ja kui ei,siis mis oled parimad joogid , mida juua pärast trenningut et lihasmass suureneks ja tuleks ka jõudu juurde?

Olen 16aastane,kaal u78kg ja pikkus 188cm.

tegelen ujumisega juba pikemalt ,käin ujumas 4-5x (E,T,K,N,R) nädalas kella 5-7 ja jõusaali teen enne ujumist 4-5 T,N,R(vahel ka laupäeviti kerge üldfüüsiline trenn)

Et kas oleks siis tarvis juua mingit kõrget proteiini sisaldusega jooki ja milline oleks sobivam variant?

Äitah!

Muscle+ on hea taastusjook

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×