Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Minu puhul mõjus see omal ajal ... e-ee ...

üliefektiivselt ..., ;)

Ainult ühest asjast ei saa ma aru - mille krdi pärast on kellelgi massi iga hinna eest vaja elik siis milleks inimesele kilode kaupa lödisevat pekki, :o

No ma ei tea, ma olen 100kg ja rasvaprotsent on 11.

Vist ei ole lödisevat pekki.

Või annab 11% rasva teile juba paksmao staatuse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea, ma olen 100kg ja rasvaprotsent on 11.

Vist ei ole lödisevat pekki.

Või annab 11% rasva teile juba paksmao staatuse?

Minu küsimus oli mille krdi pärast on kellelgi massi iga hinna eest vaja elik siis milleks inimesele kilode kaupa lödisevat pekki.

Siin puudus igasugune väide.

btw,sa unustasid oma pikkuse mainimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et inimene mõtleb ikka lihasmassi ;).

Kui nagu peaksime juba kõik teadma, kaasneb lihaskasvuga ka rasvkoe suurenemine ...kuid sellest on hiljem lihtne vabaneda, eriti kiire ainevahetusega inimestel. Ei teki selle paari kuulise massiperioodiga mingeid "kilode kaupa lödisevat" pekki.

Üks päris hea artikkel siitsamast kõigile neile, kes tulevad siia jutuga "miks ma ei kasva":

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3149

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaapanis elutsevad sumomaadlejad söövad näiteks 2 korda päevas ;)

How sumos get fat:

1. Skip breakfast. By depriving their bodies of food after 8 hours of sleep, their metabolic rates stay low.

2. Exercise on an empty stomach. If their bodies have

no food, their metabolic thermostats are turned down even lower to conserve fuel.

3. Take a nap after eating. The Sumo secret for gaining weight is that, after eating, they sleep for at least four hours.

4. Eat late in the day. Going to bed with full stomachs means that their bodies must respond to the huge flood of nutrients with a rush of insulin, forcing their bodies to store some of it in the cells as fat instead of in the muscles and organs as nutrients.

5. Always eat with others in a social atmosphere. According to leading researchers, a meal eaten with others can be at least 44 percent larger and with 30 percent more calories and fat.

Esimest kaks on minu kui suhteliselt toitumisalase võhiku jaoks müsteerium. Kas ei peaks just vastupidi olema, et kaal langeb nii?

Muudetud kasutaja MMArtist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
How sumos get fat:

1. Skip breakfast. By depriving their bodies of food after 8 hours of sleep, their metabolic rates stay low.

2. Exercise on an empty stomach. If their bodies have

no food, their metabolic thermostats are turned down even lower to conserve fuel.

3. Take a nap after eating. The Sumo secret for gaining weight is that, after eating, they sleep for at least four hours.

4. Eat late in the day. Going to bed with full stomachs means that their bodies must respond to the huge flood of nutrients with a rush of insulin, forcing their bodies to store some of it in the cells as fat instead of in the muscles and organs as nutrients.

5. Always eat with others in a social atmosphere. According to leading researchers, a meal eaten with others can be at least 44 percent larger and with 30 percent more calories and fat.

Esimest kaks on minu kui suhteliselt toitumisalase võhiku jaoks müsteerium. Kas ei peaks just vastupidi olema, et kaal langeb nii?

Sumomaadlejatest küll vaevalt siin portaalis keegi eeskuju võtab! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sumomaadlejatest küll vaevalt siin portaalis keegi eeskuju võtab! ;)

Mulle meeldib kolmas punkt. Peale sellist söömist ja sellist magamist tuleb selline karutunne. Ja kui peale seda trenni minna, siis saab üüberlaksu :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Word, ma tahaks rasva maha saada koguaeg te tahate lödisevat ikka juurde ;)

Lihasmassi kasvatamiseks tehke aga trenni

No kui mul oleksid samasugused lihased nagu sul avataril siis ma tahaks ka pekist vabaneda, aga seniks tuleb süüa, et selliseid lihaseid jõusaalis saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära tule rääkima, et ainevahetus muutub üleheli kiireks. Sa räägid umbes nagu sellel inimesel ei olekski võimalik kasvama hakata. Loll jutt.

Mul on ka kiire ainevahetus, kaalu ei tahtnud tulla, aga kui hakkasin ikka vägisi sööki suhu toppima iga 2h tagant, siis kaal tõusis.....

No küll on targad väljas :D Oled seda õppinud ja kellegi teise peal ka katsetanud või räägid ainult isiklikust kogemusest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin enda kogemustest ja ka teiste. Peaks siililegi selge olema, et kui tahad kasvada - siis söö!

Või mida sa välja pakud - kui inimene toidu söömisest kasvama ei hakka? :D

edit: loe seda artiklit, mis ennem panin, saad teada siis põhitõed sellest, kuidas inimesed kasvavad.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Öövalk pulbrina on ka suht mõttetu minumeelest:) samahästi võid juua piima v süüa kohupiima

100-s grammis piimas on valku 3,4g,

100-s grammis pulbris on valku 85g.

Isegi mina algajana saan aru, et piim on pulbrist kordi mõtetum öövalguna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui mul oleksid samasugused lihased nagu sul avataril siis ma tahaks ka pekist vabaneda, aga seniks tuleb süüa, et selliseid lihaseid jõusaalis saada.

Rääkisid eelnevalt et su rasvaprotsent on 100kg juures ~10-11.Eeldaks,et su lihased on suurusjärgu võrra võimsamad kui ülalmainitud avataril ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
100-s grammis piimas on valku 3,4g,

100-s grammis pulbris on valku 85g.

Isegi mina algajana saan aru, et piim on pulbrist kordi mõtetum öövalguna.

miks siis üldse midagi peale valgupulbri süüa:D?

point oli selles et miks süüa kallist valgupulbrit, kui saaksid oma mõnikümmend grammi valku ka palju odavamalt päristoidust kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkisid eelnevalt et su rasvaprotsent on 100kg juures ~10-11.Eeldaks,et su lihased on suurusjärgu võrra võimsamad kui ülalmainitud avataril ..., :D

Kalamehejutud :D Keegi vist mõõtis värisevi käsi kaliipriga...

Kui te ei anna oma kehale trennis signaali, et ta peab ehk siis on sunnitud muutuma tugevamaks (st lihasmassi kasvu)... siis sööge või kulda, juurde tuleb ainult pekki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkisid eelnevalt et su rasvaprotsent on 100kg juures ~10-11.Eeldaks,et su lihased on suurusjärgu võrra võimsamad kui ülalmainitud avataril ..., :D

Nojah, kui ma oleks 175cm siis küll, aga ma olen 195 cm. Seega olen suhteliselt kiitsakas, enda arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25 vastust ja mitte ühestki ei ole olnud abi, aina suuremaks targutamiseks läheb.

Preili Aktivist, oma esimeses postituses ütlesid, et soovitad pulbreid algajaile kes ei oska ise endale jooke kokku segada.

Aga su postitusest oleksin saanud rohkem abi kui oleksid konkreetsem, mitte ei keerutaks.

Milline pulber, või ise kokku segatud jook, oleks siis parim?

Gmaster - kui mul jääb piisavalt raha üle kalli valgupulbri ostmiseks siis miks mitte seda süüa?

Ja pulbrist saab vist ühe korraga rohkem valke kui päris toidust.

Harige mind - algajat :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Preili Aktivist, oma esimeses postituses ütlesid, et soovitad pulbreid algajaile kes ei oska ise endale jooke kokku segada.

Aga su postitusest oleksin saanud rohkem abi kui oleksid konkreetsem, mitte ei keerutaks.

Milline pulber, või ise kokku segatud jook, oleks siis parim?

Harige mind - algajat :D

No see juba oleneb su rahakotist ja eesmärkidest (kui tahad minna võistlema, tuleb teha ühed valikud, kui mitte. siis võib veidi vabam süsteem olla). Ma võin sulle öelda, et sega valku ja süsikaid, kuid teadmata su täpset toitumiskava ei pruugi see toimida nii nagu peab.

Puber on pulber, maksab firma nimi. Vaata koostist- mida kõrgeim valgu % porteiinipulbris, seda parem. Rasva võiks olla minimaalselt. Ülejäänud häid asju siin foorumis vist soovitada ei saa, kuna minu eelistused ei kuulu Fitshopis müüdava kauba hulka...

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see juba oleneb su rahakotist ja eesmärkidest (kui tahad minna võistlema, tuleb teha ühed valikud, kui mitte. siis võib veidi vabam süsteem olla). Ma võin sulle öelda, et sega valku ja süsikaid, kuid teadmata su täpset toitumiskava ei pruugi see toimida nii nagu peab.

Puber on pulber, maksab firma nimi. Vaata koostist- mida kõrgeim valgu % porteiinipulbris, seda parem. Rasva võiks olla minimaalselt. Ülejäänud häid asju siin foorumis vist soovitada ei saa, kuna minu eelistused ei kuulu Fitshopis müüdava kauba hulka...

Enam ei kõlba Oti müüdavad lisandid ka? :D Ära häbene, ennegi on siin soovitatud teiste firmade tooteid, ei ole keegi selliseid postitusi ära kustutanud või halvustanud. Huvitav küll, mis lisandeid sa siis algajale tahaks soovitada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
25 vastust ja mitte ühestki ei ole olnud abi, aina suuremaks targutamiseks läheb.

Harige mind - algajat :D

Kui su enda kohta toodud andmeid vaadata - 190cm,100kg,rasva% 10-11 - siis peaks sina meid harima hakkama ..., :D

Too avatari-tegelane peaks olema sinuga võrreldes poisike ja seega ei saa ma kuidagi aru,mille krdi pärast sul seda pekki juurde vaja on.

Aga eks sa ise tea.

Tahad end harida - ega paremat kui Fred Antsoni artiklid oska soovitada.Toksi siinsamas foorumis aga otsingumootorisse ,võta aega,ja loe hoolikalt läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui su enda kohta toodud andmeid vaadata - 190cm,100kg,rasva% 10-11 - siis peaks sina meid harima hakkama ..., :D

Too avatari-tegelane peaks olema sinuga võrreldes poisike ja seega ei saa ma kuidagi aru,mille krdi pärast sul seda pekki juurde vaja on.

Aga eks sa ise tea.

Tahad end harida - ega paremat kui Fred Antsoni artiklid oska soovitada.Toksi siinsamas foorumis aga otsingumootorisse ,võta aega,ja loe hoolikalt läbi.

Kui sa nüüd uuesti loeksid siis ütlesin 195/100/11 mitte 190/100/10-11 :D

Aga eks ma loen sinu soovitatut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enam ei kõlba Oti müüdavad lisandid ka? :D Ära häbene, ennegi on siin soovitatud teiste firmade tooteid, ei ole keegi selliseid postitusi ära kustutanud või halvustanud. Huvitav küll, mis lisandeid sa siis algajale tahaks soovitada..

No mis need Oti omad on ainukesed maailmas või? Tuleb sealt vaadata, kus on hea valik ja hea hind ja saan võimalikult palju asju, mida mul vaja on, ei viitsi seitsmes poes eraldi shoppamas käia :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×