Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Nali naljaks aga minu puhul aitas liha - lemmiktooteks siiamaani Rakvere Minutipihvid, sea välisfilee siis. Teine hea sõber on lõhefilee :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda 4%jogurtit saab?

Igast korralikust poest. Ei ole tegelikult nii palju vahet, mis jogurti rasvaprotsent on, sest palju kcal sisaldavad nad igal juhul. Minu lemmikuks on kujunenud Tere kirsijogurt, 4% ja kui õigesti mäletan, siis üks kg = 980kcal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igast korralikust poest. Ei ole tegelikult nii palju vahet, mis jogurti rasvaprotsent on, sest palju kcal sisaldavad nad igal juhul. Minu lemmikuks on kujunenud Tere kirsijogurt, 4% ja kui õigesti mäletan, siis üks kg = 980kcal.

Selge :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(Bonsuna @ 22 Feb 2009, 20:50) *

Info selle kohta on siin lehel kõik 100% olemas, viitsige vaid natuke otsida ja lugeda.

Alustage aga kehaehitamise A-st ja O-st, ehk siis õigest toitumisest ja õigest treeningkavast. ( puhkuse koormuse õigest vahekorrast) Kui A on natuke nihu, ei aita ka ideaalne treeningkava teid arengus edasi. Kui O-ga pole asjad paigas siis vähendab see ka A-kasutegurit. Jne, jne. Toidulisandid alles peale seda kui A-ja O-ga on asjad regulaarselt korras. Ükskli toidulisand ei asenda regulaarset tasakaalustatud toitumist, olenemata siis sinu eesmärgist mida tahad saavutada. Toidulisanditest saad kasu ainult siis kui A ja O on ideaalselt paigas. Vastasel juhul jääb toidulisandite kasutamine ainult kaduvväikseks kompendatsiooniks A või O juures tehtud vigade puhul. See kompensatsioon võib aga mõne toidulisandi puhul olla nii väike, et sa seda ei märkagi. ( sealt saavadki alguse legendid, et see või teine toidulisand ei tööta)

Soovitan tungivalt enda harimist sellel teemal alustada selle artikli lugemisega ja mitte ainult, katsuge öeldusse süveneda ja seda siis ka ainutõena võtta. Kes üritab nendest punkitdest kõrvale "hiilida", otsida kergemat-lihtsamat teed, see on juba omadega metsa pannud.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2213

kui tahad tulemusi siis loeläbi, mõtle peaga ja tee omad järeldused ja areng on karanteeritud

100% BONSUNAGA nõus

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millise tootja massilisaja oleks kõige efektiivseim?

Hetkel kasutan Fasti Mass2-te kaks korda päevas söögikordade vahel ja Promixi koos koos kahest munast omletiga enne uinumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisaja on valk, millele on lisatud peamiselt palju süsikaid ja veidike ka muid treeningut toetavaid aineid. Kes tahab, võib seda omale osta, kes tahab, segab oma sheigi ise kokku. Neid nö valmistooteid soovitan algajatele, kes ei oska, ei taha ise omale jooki kokku segada, kuid nenede puhul on alati risk, et seda saadavad süsikakogust ei osata muu menüüga proportsiooni seada ja tulemuseks on see, et "mass" ei ole midagi muud, kui üleliigne keharasv!

Imet nad seega ükski ei tee. Korralik päevamenüü, piisavalt kaloreid, raske trenn- need lisavad massi!

2x päevas massilisajat SÖÖGIKORDADE VAHELE, pluss nn öövalk koos tavatoiduga ei ole kohe kindlasti see mida võiks soovitada. Tavatoitu ikka ka sööd? Miks peaksid söögikordade VAHEL veel valku ja hirmsas koguses süsikaid tarbima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millise tootja massilisaja oleks kõige efektiivseim?

Hetkel kasutan Fasti Mass2-te kaks korda päevas söögikordade vahel ja Promixi koos koos kahest munast omletiga enne uinumist.

Ärge ajage seda asja nii keeruliseks. Kui on tegemist valgu ja süsivesikutega, siis ei ole tähtis mis firmat kasutad vaid pigem kas sa sööd piisavalt kaloreid, et koguda massi. Muretse rohkem, et sul oleks korralik homikusöök ja lõuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massilisaja on valk, millele on lisatud peamiselt palju süsikaid ja veidike ka muid treeningut toetavaid aineid. Kes tahab, võib seda omale osta, kes tahab, segab oma sheigi ise kokku. Neid nö valmistooteid soovitan algajatele, kes ei oska, ei taha ise omale jooki kokku segada, kuid nenede puhul on alati risk, et seda saadavad süsikakogust ei osata muu menüüga proportsiooni seada ja tulemuseks on see, et "mass" ei ole midagi muud, kui üleliigne keharasv!

Imet nad seega ükski ei tee. Korralik päevamenüü, piisavalt kaloreid, raske trenn- need lisavad massi!

2x päevas massilisajat SÖÖGIKORDADE VAHELE, pluss nn öövalk koos tavatoiduga ei ole kohe kindlasti see mida võiks soovitada. Tavatoitu ikka ka sööd? Miks peaksid söögikordade VAHEL veel valku ja hirmsas koguses süsikaid tarbima?

Ikka söön muud toitu ka.

Hommikul tass 3,5%-list piima kaeraputru mee ja pohladega, kaks singi-juustu-munaga teraviljavõileiba ja kohvi

Lõunaks lasanjet/riisi kanaga/seapraadi nii et ägisen, söögi käigus joon ära pool liitrit vett.

Õhtul veel üks praad koos 300-400gr kodujuustuga, pool liitrit õunamahla.

Enne magama minekut omlett ja tass vett.

Nii et söön päris palju.

Sain oma kaalu 90kg pealt 100kg peale, aga nüüd olen hakanud väga rajult saalis rassima ja kaal ei tõuse enam ning enne järgmist söögikorda on kõht jube tühi.

Koos lisapaladega söön kahe tunni tagant.

Seepärast küsingi mida veel süüa, et kaalu juurde saada. Pekki ma ei karda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul kõht ennem järgmis tsöögikorda on tühi, siis pead lihtsalt tihedamini/rohkem sööma. Kui su ainevahetus on nii kiire, et kõht on täis ja sööd ikka ja kaal ei tõuse, siis võta massilisaja appi toidukordade vahele. Sel juhul võiksid ka öösel süüa(juua sheiki) kuid mitte väga palju süsivesikuid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massilisaja on valk, millele on lisatud peamiselt palju süsikaid ja veidike ka muid treeningut toetavaid aineid. Kes tahab, võib seda omale osta, kes tahab, segab oma sheigi ise kokku. Neid nö valmistooteid soovitan algajatele, kes ei oska, ei taha ise omale jooki kokku segada, kuid nenede puhul on alati risk, et seda saadavad süsikakogust ei osata muu menüüga proportsiooni seada ja tulemuseks on see, et "mass" ei ole midagi muud, kui üleliigne keharasv!

Imet nad seega ükski ei tee. Korralik päevamenüü, piisavalt kaloreid, raske trenn- need lisavad massi!

2x päevas massilisajat SÖÖGIKORDADE VAHELE, pluss nn öövalk koos tavatoiduga ei ole kohe kindlasti see mida võiks soovitada. Tavatoitu ikka ka sööd? Miks peaksid söögikordade VAHEL veel valku ja hirmsas koguses süsikaid tarbima?

Word ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...Neid nö valmistooteid soovitan algajatele, kes ei oska, ei taha ise omale jooki kokku segada...

...Miks peaksid söögikordade VAHEL veel valku ja hirmsas koguses süsikaid tarbima?...

Word ;)

Ja ma kuulan teid...

1. Mida te siis soovitate.

2. Selleks et massi juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öövalk pulbrina on ka suht mõttetu minumeelest:) samahästi võid juua piima v süüa kohupiima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul kõht ennem järgmis tsöögikorda on tühi, siis pead lihtsalt tihedamini/rohkem sööma. Kui su ainevahetus on nii kiire, et kõht on täis ja sööd ikka ja kaal ei tõuse, siis võta massilisaja appi toidukordade vahele. Sel juhul võiksid ka öösel süüa(juua sheiki) kuid mitte väga palju süsivesikuid...

Ega ei ole ikka nii et muudkui sööd ja sööd ja sööd. Mida kiirem ainevahetus ja tihedamini sööd, seda kiiremaks see muutub ja massist võid ainult und näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei ole ikka nii et muudkui sööd ja sööd ja sööd. Mida kiirem ainevahetus ja tihedamini sööd, seda kiiremaks see muutub ja massist võid ainult und näha.

Okei.

Aga mida ma siis tegema peaksin, et mass kasvama hakkaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei ole ikka nii et muudkui sööd ja sööd ja sööd. Mida kiirem ainevahetus ja tihedamini sööd, seda kiiremaks see muutub ja massist võid ainult und näha.

Seega, nagu ma aru saan, siis on kõige parem massi kogumiseks süüa suhteliselt harva aga palju korraga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega, nagu ma aru saan, siis on kõige parem massi kogumiseks süüa suhteliselt harva aga palju korraga?

Minu puhul mõjus see omal ajal ... e-ee ...

üliefektiivselt ..., ;)

Ainult ühest asjast ei saa ma aru - mille krdi pärast on kellelgi massi iga hinna eest vaja elik siis milleks inimesele kilode kaupa lödisevat pekki, :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu puhul mõjus see omal ajal ... e-ee ...

üliefektiivselt ..., ;)

Ainult ühest asjast ei saa ma aru - mille krdi pärast on kellelgi massi iga hinna eest vaja elik siis milleks inimesele kilode kaupa lödisevat pekki, :o

Mina ka mitte:) Aga vaat osadel jaotub pekk nii osavalt ära, et näeb välja nagu oleks lihast rohkem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ka mitte:) Aga vaat osadel jaotub pekk nii osavalt ära, et näeb välja nagu oleks lihast rohkem:)

e-ee ...

tea nüüd ...

maiütleks,et ma tollal,kui mu ümbermõõtu tuli kahe mõõdulindiga mõõta,eriti lihaseline oleks välja paistnud, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei ole ikka nii et muudkui sööd ja sööd ja sööd. Mida kiirem ainevahetus ja tihedamini sööd, seda kiiremaks see muutub ja massist võid ainult und näha.

ära tule rääkima, et ainevahetus muutub üleheli kiireks. Sa räägid umbes nagu sellel inimesel ei olekski võimalik kasvama hakata. Loll jutt.

Mul on ka kiire ainevahetus, kaalu ei tahtnud tulla, aga kui hakkasin ikka vägisi sööki suhu toppima iga 2h tagant, siis kaal tõusis.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×