Jump to content
FFF

Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

Recommended Posts

Kui lõpuks uuesti jälle kokku saime, hakkas asi ainult ülesmäge minema, nüüdseks oleme 6 aastat lahutamatud ja minuarust läheb see armastus iga päevaga ainult suuremaks, seda näevad ka teised kõrvalt ja muudkui imestavad, et meil selline suhe. Oleme üksteist päris põhjalikult tundma õppinud, koos läbi käinud igasugusest pasast ja kõige raske kiuste ikka koos õnnelikud olnud. Räägime kõigest nagu parimad sõbrad, kui kakleme siis mitte üle ühe päeva ja mitte kunagi nii tõsiselt, et peaks minema jooksma. Armunud oleme ka muide ikka veel. Ei usu neid, kes ütlevad, et ajaga läheb asi lahjaks- järelikult pole need inimesed kokku loodud või lihtsalt ei oska koos elada.

Mina usun ka, et armastus on nagu vein, mis läheb seistes paremaks. Tuleb anda aega selle valmimiseks.

Tikust tõmmatud säde on vaid eeldus hiljem lahvatava lõkkeleegi kõrval...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paracelsus ytles

Inimene, kes ei tea midagi, ei armasta midagi. Inimene, kes ei oska midagi, ei m6ista midagi. Inimene, kes midagi ei m6ista, ei ole midagi v22rt. Aga see, kes m6istab, see ka armastab, m2rkab, n2eb... Mida rohkem on sisemist tarkust, seda suurem on armastus ... Need, kes kujutavad ette, et k6ik viljad saavad kypseks maasikatega yhel ajal, ei tea viinamarjadest midagi.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naised oma armastusega :lol:

See oli nyyd kyll n8 memmepojalik lause...ah need naised las armastavad...veel parem, kui nad armastavad mind. Kuid mina olen lihtsalt vahest nii v6rratult armastusv22rne olevus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naised oma armastusega :D

Jep, mehed ju ongi sündinud selleks, et neid armastataks, nad muidu ei eksisteerikski. Naised oma armastusega.... mehed oma totra varju taga, jätta mulje nagu armastus on nõrgema sugupoole teema. Kõigile selge, et mehed ei suudaks hingata ilma armastuseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep, mehed ju ongi sündinud selleks, et neid armastataks, nad muidu ei eksisteerikski. Naised oma armastusega.... mehed oma totra varju taga, jätta mulje nagu armastus on nõrgema sugupoole teema. Kõigile selge, et mehed ei suudaks hingata ilma armastuseta.

Ma ei öelnud seda, ning ei ole tarvis üldistada ja arvustada mind kui inimest keda sa ei tea :D ma ei ole öelnud, et pole kogenud armumist ja ei väida, et see mingi jama on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli nyyd kyll n8 memmepojalik lause...ah need naised las armastavad...veel parem, kui nad armastavad mind. Kuid mina olen lihtsalt vahest nii v6rratult armastusv22rne olevus :D

Viimane asi mis ma siin ilmas olen on Egotsentriline inimene kelle ümber maailm tiirleb :lol: ma ei tahtnud kedagi solvata selle lausega, aga noh vabandan kui se juhtus :P

Edit: Memmepoeg ma ka pole :D

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep, mehed ju ongi sündinud selleks, et neid armastataks, nad muidu ei eksisteerikski. Naised oma armastusega.... mehed oma totra varju taga, jätta mulje nagu armastus on nõrgema sugupoole teema. Kõigile selge, et mehed ei suudaks hingata ilma armastuseta.

...lapsed teavadki ainult seda, et emme neid armastab...tingimusteta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei öelnud seda, ning ei ole tarvis üldistada ja arvustada mind kui inimest keda sa ei tea :D ma ei ole öelnud, et pole kogenud armumist ja ei väida, et see mingi jama on :lol:

Ma ainult üldistasin siiski ega arvustanud Sind kui inimest, keda ma tõesti ei tea:). Hea, et nii arvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimane asi mis ma siin ilmas olen on Egotsentriline inimene kelle ümber maailm tiirleb :D ma ei tahtnud kedagi solvata selle lausega, aga noh vabandan kui se juhtus :lol:

Edit: Memmepoeg ma ka pole :P

Ega seda vanust ka vist eriti ei ole.

Kuid naise ja mehe vaheline armastus ei ole kaugeltki mitte see, mis on ema ja poja vahel.

Yks ei ole halvem ega parem ja neil m6lemil on omi perversseid variante.

Armastama 6pitakse...elu k2igus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, mis see armastus üldse on? Pigem eksiteerivad lihtsalt ühised huvid, hea omavaheline keemia jne

Igal ühel oma arvamus sellest, jep;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, armumine on meeletu tunne. Tunned lihtsalt ühel hetkel kuidas sind valdab mõnus soojus, ning ühel hetkel ei suuda sa enam mõelda mitte millestki peale Tema. Tema, kes tundub sulle sel hetkel täiuse kehastusena, ilma ühegi veata. Sel hetkel pole sul vaja muud,kui olla Temaga koos, ununevad söömine,joomine ja magamine, need tunduvad sel hetkel tähtsusetuna. Tunne on tugev ja äärmiselt meeldiv, selle kõrval kahvatub ka parima kvaliteediga ecstasy. Edasi on on kaks stsenaariumi: esimese korral teed sa selle otsustava sammu ning lähened temale ja teist võib saada paar.

Teisel juhul aga, jätad sa kaotuse vms. hirmu tõttu selle sammu tegemata ning kaotad võimaluse leida võib-olla parim kaaslane kogu eluks. Armumine läheb mööda ning sa naased taaskord tavapärase meeleseisundi juurde, kuni järgmise armumiseni, mis kahjuks lõppeb taaaskord samamoodi. Pikapeale tekib masendus, hakkad mõtlema, miks küll on teistel olemas kaaslane, minul aga mitte. Langeb enesehinnang , sa ei tunne end enam täisväärtusliku inimesena. Sagenevad masendushood, oled pidevalt nõutu. Olukord tundub sulle välaspääsmatu, kuni ühel hetkel, mingi juhtumi tõtt, taipad sa, mis on kõik need aastad olnud sinu probleeem. Sa tunned meeletut kergendust, tulevik tundub sulle kuldsena, sa tunned kuidas hakkab toimuma paranemine. See ei juhtu päeva ega ka nädalaga, kuid sa tunned, lõpuks ometi hakkab sinu elu ülesmäge minema. Lisaks suhetele vastassoost isikutega, parandevad ka elu teised tahud, progress on silmaga nähtav.

Mina usun armumisse esimesest silmapilgust, ühel hetkel käib peast lihtsalt väike klõps läbi ja hakkab pihta eespool kirjeldatud protsess. Samas on võimalik armuda ka inimesse,keda sa tunned juba 10+ aastat, sa tunned teda läbi ja lõhki, kuid siis, mingi pimeda juhuse tõttu käib peas taaskord klõps ja oledki armunud.

Armastus ei ole üksnes naiste pärusmaa, armastus on iga hingega inimolendi pärusmaa. Milleks end niivõrd ülendavast tundest ilma jätta? :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, armumine on meeletu tunne. Tunned lihtsalt ühel hetkel kuidas sind valdab mõnus soojus, ning ühel hetkel ei suuda sa enam mõelda mitte millestki peale Tema. Tema, kes tundub sulle sel hetkel täiuse kehastusena, ilma ühegi veata. Sel hetkel pole sul vaja muud,kui olla Temaga koos, ununevad söömine,joomine ja magamine, need tunduvad sel hetkel tähtsusetuna. Tunne on tugev ja äärmiselt meeldiv, selle kõrval kahvatub ka parima kvaliteediga ecstasy. Edasi on on kaks stsenaariumi: esimese korral teed sa selle otsustava sammu ning lähened temale ja teist võib saada paar.

Teisel juhul aga, jätad sa kaotuse vms. hirmu tõttu selle sammu tegemata ning kaotad võimaluse leida võib-olla parim kaaslane kogu eluks. Armumine läheb mööda ning sa naased taaskord tavapärase meeleseisundi juurde, kuni järgmise armumiseni, mis kahjuks lõppeb taaaskord samamoodi. Pikapeale tekib masendus, hakkad mõtlema, miks küll on teistel olemas kaaslane, minul aga mitte. Langeb enesehinnang , sa ei tunne end enam täisväärtusliku inimesena. Sagenevad masendushood, oled pidevalt nõutu. Olukord tundub sulle välaspääsmatu, kuni ühel hetkel, mingi juhtumi tõtt, taipad sa, mis on kõik need aastad olnud sinu probleeem. Sa tunned meeletut kergendust, tulevik tundub sulle kuldsena, sa tunned kuidas hakkab toimuma paranemine. See ei juhtu päeva ega ka nädalaga, kuid sa tunned, lõpuks ometi hakkab sinu elu ülesmäge minema. Lisaks suhetele vastassoost isikutega, parandevad ka elu teised tahud, progress on silmaga nähtav.

Mina usun armumisse esimesest silmapilgust, ühel hetkel käib peast lihtsalt väike klõps läbi ja hakkab pihta eespool kirjeldatud protsess. Samas on võimalik armuda ka inimesse,keda sa tunned juba 10+ aastat, sa tunned teda läbi ja lõhki, kuid siis, mingi pimeda juhuse tõttu käib peas taaskord klõps ja oledki armunud.

Armastus ei ole üksnes naiste pärusmaa, armastus on iga hingega inimolendi pärusmaa. Milleks end niivõrd ülendavast tundest ilma jätta? :D

Aga kui sa tehtud vale otsus, asjata..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, armumine on meeletu tunne. Tunned lihtsalt ühel hetkel kuidas sind valdab mõnus soojus, ning ühel hetkel ei suuda sa enam mõelda mitte millestki peale Tema. Tema, kes tundub sulle sel hetkel täiuse kehastusena, ilma ühegi veata. Sel hetkel pole sul vaja muud,kui olla Temaga koos, ununevad söömine,joomine ja magamine, need tunduvad sel hetkel tähtsusetuna. Tunne on tugev ja äärmiselt meeldiv, selle kõrval kahvatub ka parima kvaliteediga ecstasy. Edasi on on kaks stsenaariumi: esimese korral teed sa selle otsustava sammu ning lähened temale ja teist võib saada paar.

Teisel juhul aga, jätad sa kaotuse vms. hirmu tõttu selle sammu tegemata ning kaotad võimaluse leida võib-olla parim kaaslane kogu eluks. Armumine läheb mööda ning sa naased taaskord tavapärase meeleseisundi juurde, kuni järgmise armumiseni, mis kahjuks lõppeb taaaskord samamoodi. Pikapeale tekib masendus, hakkad mõtlema, miks küll on teistel olemas kaaslane, minul aga mitte. Langeb enesehinnang , sa ei tunne end enam täisväärtusliku inimesena. Sagenevad masendushood, oled pidevalt nõutu. Olukord tundub sulle välaspääsmatu, kuni ühel hetkel, mingi juhtumi tõtt, taipad sa, mis on kõik need aastad olnud sinu probleeem. Sa tunned meeletut kergendust, tulevik tundub sulle kuldsena, sa tunned kuidas hakkab toimuma paranemine. See ei juhtu päeva ega ka nädalaga, kuid sa tunned, lõpuks ometi hakkab sinu elu ülesmäge minema. Lisaks suhetele vastassoost isikutega, parandevad ka elu teised tahud, progress on silmaga nähtav.

Mina usun armumisse esimesest silmapilgust, ühel hetkel käib peast lihtsalt väike klõps läbi ja hakkab pihta eespool kirjeldatud protsess. Samas on võimalik armuda ka inimesse,keda sa tunned juba 10+ aastat, sa tunned teda läbi ja lõhki, kuid siis, mingi pimeda juhuse tõttu käib peas taaskord klõps ja oledki armunud.

Armastus ei ole üksnes naiste pärusmaa, armastus on iga hingega inimolendi pärusmaa. Milleks end niivõrd ülendavast tundest ilma jätta? :D

Suured t2nud kirjutamast!

Yks vanem naisterahvas ytles, et naised armastavad armastust enda vastu :lol:

Mhm...Mis te arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured t2nud kirjutamast!

Yks vanem naisterahvas ytles, et naised armastavad armastust enda vastu :lol:

Mhm...Mis te arvate?

Ma arvan,et seda ei armasta üksnes naised, ka meestele meeldib kui neid armastatakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured t2nud kirjutamast!

Yks vanem naisterahvas ytles, et naised armastavad armastust enda vastu :lol:

Mhm...Mis te arvate?

:D kindel see, kuigi seda saab võtta mitmes mõttes..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüdseks oleme 6 aastat lahutamatud ja minuarust läheb see armastus iga päevaga ainult suuremaks, seda näevad ka teised kõrvalt ja muudkui imestavad, et meil selline suhe. Oleme üksteist päris põhjalikult tundma õppinud, koos läbi käinud igasugusest pasast ja kõige raske kiuste ikka koos õnnelikud olnud. Räägime kõigest nagu parimad sõbrad, kui kakleme siis mitte üle ühe päeva ja mitte kunagi nii tõsiselt, et peaks minema jooksma. Armunud oleme ka muide ikka veel. Ei usu neid, kes ütlevad, et ajaga läheb asi lahjaks- järelikult pole need inimesed kokku loodud või lihtsalt ei oska koos elada, kahjuks pooled meie sõpradest lahku läinud omavahel, kõrvalt päris kurb vaadata, mis nad üksteisele teevad.

Kui Kaklemine välja jätta(sellele me aega ei raiska, pole kunagi raisanud), siis muule paneks oma allkirja! :D Viies kooseluaasta läheb ja ikka on igas päevas väikene hetk, mil mõtled, kui

õnnelikud me oleme!! Ja see tunne vaid kasvab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Kaklemine välja jätta(sellele me aega ei raiska, pole kunagi raisanud), siis muule paneks oma allkirja! :D Viies kooseluaasta läheb ja ikka on igas päevas väikene hetk, mil mõtled, kui

õnnelikud me oleme!! Ja see tunne vaid kasvab!

Ükski suhe ei saa päris normaalselt toimida ilma väikeste eriarvamuste ja pisikeste ütlemisteta ja nagu mu mees ütleb, siis lisavad need just elule väheke vürtsi- leppimine on ju eriti magus... Ja ütleme nii, et ega need meie riiud pole ka tegelikult mingid õiged riiud- päris karjunud oleme üksteise peale vist ainult paar korda selle aja jooksul, taldrikuid ja taignarulle pole ka lennanud... Teine asi on näägutamine ja iga asja kallal vingumine, mis on küll kindel suhtetapja- sellest oleme küll õnneks vabad. Kui midagi ei meeldi, tuleb välja öelda ja rahulikult selgeks rääkida, muidu jääb midagi kuskil kripeldama ja vinduma ja lõpuks võib asi inetuks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükski suhe ei saa päris normaalselt toimida ilma väikeste eriarvamuste ja pisikeste ütlemisteta ja nagu mu mees ütleb, siis lisavad need just elule väheke vürtsi- leppimine on ju eriti magus... Ja ütleme nii, et ega need meie riiud pole ka tegelikult mingid õiged riiud- päris karjunud oleme üksteise peale vist ainult paar korda selle aja jooksul, taldrikuid ja taignarulle pole ka lennanud... Teine asi on näägutamine ja iga asja kallal vingumine, mis on küll kindel suhtetapja- sellest oleme küll õnneks vabad. Kui midagi ei meeldi, tuleb välja öelda ja rahulikult selgeks rääkida, muidu jääb midagi kuskil kripeldama ja vinduma ja lõpuks võib asi inetuks minna.

Me oleme ise ka seda mõelnud, et me oleme vist mingi hälbega. Paar korda oleme proovinud ikka tüli üles vedada. See on lõppenud haleda läbikukkumisega - me lihtsalt ei oska. Samas see ei tähenda, et meil eriarvamusi poleks ja nende üle vaidlemise käigus hääletoon veidi ei tõuseks. Aga riiust on asi ikka väga kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armastus on väga ilus seda ei saa sõnadega väljendada, aga armastus võib olla ka väga valus.

Ilma valuta inimene ei 6pi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×