Jump to content
FFF

Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

Recommended Posts

usun armastusse isegi esimest silmapilgust, endal selline juhtus:D

Nüüd 2 aastat koos olnud õnnelikult ütleme niimoodi:D

Saime poe nurga peal kokku:)

Nii lahe :D , mina armusin äkki inimesse, kes oli koguaeg mind igapäeva elus ümbritsenud :P, polnud ennem lihtsalt märganud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armastus on nii ilus, et siin võiks lihtsalt rääkida oma toredatest kogemustest ja armumistest :P

e-ee ...

a kas armastuskirja eest "ühe" saamine on selline tore kogemus,millest rääkida, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

a kas armastuskirja eest "ühe" saamine on selline tore kogemus,millest rääkida, :P

Kellelt sa said ühe, sellelt kellele sa armastuskirja kirjutasid :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellelt sa said ühe, sellelt kellele sa armastuskirja kirjutasid :D;)

Oma vene keele õpetajalt - no praktikandilt täpsemalt - keskkooli lõpuklassis.Oli mingi klassikirjand ,teema "Письмо другу"(Kiri sõbrale - kui keegi vene keelt ei oska).

No ma siis kirjutasin ..., :D

Tütar oli mõned aastad tagasi üles leidnud,tassis kohale,nägin ma kah siis toda vihikut üle 20 aasta - no punane oli jah krt.

Grammatika oli "üks",sisu "viis", :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii lahe :D , mina armusin äkki inimesse, kes oli koguaeg mind igapäeva elus ümbritsenud :P, polnud ennem lihtsalt märganud..

Aga selliseid juhtumeid on palju, hiljem hakkab kahju kui peaksite lahku minema vms..:D

Loodame ,et ei lähe kui olete üldse koos praegu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma vene keele õpetajalt - no praktikandilt täpsemalt - keskkooli lõpuklassis.Oli mingi klassikirjand ,teema "Письмо другу"(Kiri sõbrale - kui keegi vene keelt ei oska).

No ma siis kirjutasin ..., :P

Tütar oli mõned aastad tagasi üles leidnud,tassis kohale,nägin ma kah siis toda vihikut üle 20 aasta - no punane oli jah krt.

Grammatika oli "üks",sisu "viis", :D

Venekeelse armastuskirja sisu eest viit saada on ju k6va s6na...

Mne kazhetsa - ja - eto Anna Frank,

prozra4naja, kak veto4ka v aprelje,

I ja ljublju. I mne nje nado fraz.

Mne nado, 4tob drug druga my

smotrieli.

Kak malo mozhno vidjet, obonjat!

Nelzja nam listjev, i nelzja nam

neba

no mozhno o4enj mnogo - eto nezhno

drug druga v temnoi komnatje

obnjatj.

Jevgeni Jevtushenko

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist, kuhu romantika jääb, ah? Nii külamlt ja kalkuleerivalt kohe...

Heale suhtele on hea algus, kui vastaspool esimesel kohtumisel põlved nõrgaks võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heale suhtele on hea algus, kui vastaspool esimesel kohtumisel põlved nõrgaks võtab.

Eriti kui vähemalt 200kg-ga samal ajal kükki teed :D:P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aktivist, kuhu romantika jääb, ah? Nii külamlt ja kalkuleerivalt kohe...

Heale suhtele on hea algus, kui vastaspool esimesel kohtumisel põlved nõrgaks võtab.

Põlved nõrgaks võtabki keemia ju. Kui oled aastaid koos olnud, mis romantika siis? Jäägu pigem pubekatele ja kunstiinimestele see värk. Esimeses suhtes võibolla jah on jube kift kui on romantika, käest kinni mere ääres vms, aga kesse ikka niiviisi aastaid musutada jõuab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile Tartu Fittest klubi kõrval asuvast ilusalongist astus välja üks neiu. Kuna ma siin kirjutan siis pean ka aus olema. Suu on siiani lahti, rääkimata mingit kohesest tegutsemisest omakasu eesmärgil. Midagi nii erilist pole ma eluski veel näinud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti kui vähemalt 200kg-ga samal ajal kükki teed :D:P:D

Jajah, VÄHEMALT 200kg. Muidugi kui asi päädib sellega, et su ihaldatud subjekt sulle suuhst suhu hingamist teeb, siis..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile Tartu Fittest klubi kõrval asuvast ilusalongist astus välja üks neiu. Kuna ma siin kirjutan siis pean ka aus olema. Suu on siiani lahti, rääkimata mingit kohesest tegutsemisest omakasu eesmärgil. Midagi nii erilist pole ma eluski veel näinud. :D

No pane ikke suu kinni tagasi :P

A mis see eriline oli siis? Välimus jah? Aga pärast vb teeb suu lahti ja siis polegi nii äge enam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult ei ole õige värk, kui "ei jõua" aastaid musutada ja romantikat teha. Megaarmas on vaadata, kuidas promenaadil aastates 60+ abielupaarid käest kinni jalutavad ja säravail silmil teineteisele otsa vaatavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult ei ole õige värk, kui "ei jõua" aastaid musutada ja romantikat teha. Megaarmas on vaadata, kuidas promenaadil aastates 60+ abielupaarid käest kinni jalutavad ja säravail silmil teineteisele otsa vaatavad :D

See on tõesti lahe ja soe:).. mu emagi kes on 40-ndates, on küsinud nö. noorema geneka arvamust, mis ma arvan kui ta isaga käest kinni kudrutades linna peal käib. Olen juba selgeks teind, et väga armas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult ei ole õige värk, kui "ei jõua" aastaid musutada ja romantikat teha. Megaarmas on vaadata, kuidas promenaadil aastates 60+ abielupaarid käest kinni jalutavad ja säravail silmil teineteisele otsa vaatavad :D

Käest kinni kolada muidugi on ok, seda teen isegi mina :P , aga see pole kindlasti seesama mis esimesel päeval. Reaalne elu on midagi muud kui esmane flirt ja see suulahtijäämise tunne. Selleks, et hea oleks, ei pea 24/7 nokkapidi koos olema, igapäev hunnikutes roose kinkima, küünlavalgel veini jooma vms.

Mulle isiklikult meeldib küll palju karmim romantika :D Miski pidev nunnutamine tunduks liiga imal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No pane ikke suu kinni tagasi :D

A mis see eriline oli siis? Välimus jah? Aga pärast vb teeb suu lahti ja siis polegi nii äge enam?

No kõik, mis selle lühikse hetkega silm haarata jõudis. Nagu puuga pähe. :D:P Selline ebareaalne täiuslikkus. Loomulikult ei tea ju mis seal suust seespool toimub aga kuplialnune on kõikidel naistel kergelt soe niikuinii. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käest kinni kolada muidugi on ok, seda teen isegi mina :P , aga see pole kindlasti seesama mis esimesel päeval. Reaalne elu on midagi muud kui esmane flirt ja see suulahtijäämise tunne. Selleks, et hea oleks, ei pea 24/7 nokkapidi koos olema, igapäev hunnikutes roose kinkima, küünlavalgel veini jooma vms.

Mulle isiklikult meeldib küll palju karmim romantika :D Miski pidev nunnutamine tunduks liiga imal.

Tahaksid sa sellest nn karmimast romantikast rääkida? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kõik, mis selle lühikse hetkega silm haarata jõudis. Nagu puuga pähe. :D:P Selline ebareaalne täiuslikkus. Loomulikult ei tea ju mis seal suust seespool toimub aga kuplialnune on kõikidel naistel kergelt soe niikuinii. :D

Noo?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×