Jump to content
krizu

saledaks?

Recommended Posts

Tere,

selline mure, et olen 22- aastane tüdruk, 161 cm pikk ning kaal on tõusnud 74 kg-ni (lihtsalt kohutav). Igatahes plaan normaalkaalu tagasi saada ning nüüd olekski vaja abi. Alustasin 2 nädalat tagasi trenniga ( aeroobika) ning toitumise korrigeerimisega. Äkki oskate nõu anda, kuidas kõige efektiivsemalt vormi saada. Probleemsed kohad just reied, tagumik ja sääred.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm tuleb suure pingutuse, õige trenni ja eelkõige toitumisega!Trenni kohapealt soovitan sul teha aeroobset rasvapõletust kas siis rattal, lindil või stepperil, tähtis on et pulss püsiks stabiilselt 120-140 l/min.Loomulikult ei jookse mööda külgi maha ka aeroobika.

Kuid, kuidas korrigeerisid oma toitumist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varasem toitumine: hommikul tass kohvi, lõunal praad ning vahel õhtul ka praad vms.

Püüan nüüd hommikul midagi süüa, lõuna ajal supp v pool päevapraadi (avastasin, et saan kõhu täis juba poolest praest :) ), õhtupoolikul salat+tükk kala v kana v liha. Trenni päeval (enamasti trenn 20.30) 3 tundi enne trenni ei söö ja peale trenni nagunii ei söö (kell liialt palju). Tean, et normaalne oleks päeva jooksul tihedalt, kuid väikestes kogustes süüa, kuid harjumused on rasked muutuma.

Hea olekski, kui keegi annaks nõu, mida süüa ning kui tihedalt trenni teha.

Tänasest lähen proovin ka spinningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ei taha oma toitumis harjumusi muuta, siis ei näe sa ka tulemusi!Parem söö tihedamini ja väikeste kogustega.Enne trenni peab sööma ja peale trenni samuti!Hommiku söök on väga tähtis, suurem osa päevasest kaloraazist peaks täitma hommik ja lõuna, enne trenni midagi kerget ja vahetult peale trenni natuke süsivesikuid ja kodus lahjat valku lihaste taastamiseks!

Toitumis menüü soovi korral meili lora@amazon.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jälle veregrupp :)) ma pole veel ühtegi inimest kohanud kel veregrupi dieedist kasu oleks kas sina oeld esimene? on sul veregrupidieet aiadanud rasvast vabaneda? veregrupidieet on väljaspool igasugust loogikat minu arusaamist mööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris maha ma ei laidaks veregrupi järgi toitumist.Toimib see siis kui tead milliseid toiduaineid võid süüa ja milliseid mitte, aga kui sa sööd neid ikkagi valel ajal ja palju, siis sellest suurt kasu pole kaalulangetamisel.Veregrupidieet soovitab veel süüa valke hommiku poole ja süsivesikuid õhtu poole, mis minu arvates on täielik jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×