Jump to content
Alko

Kasv, lihased.

Recommended Posts

Tere! Mulle räägiti, et pikkadel inimestel on raske lihaseid välja tuua. Et jõudu tuleb, aga lihased ei tule lihtsalt nii hästi välja. Ise olen 16(kohe 17) pikkust on 192 cm.

On see võimalik, et ma pean nägema hullemat vaeva, kui teised, et lihaseid kasvatada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on ainult selle võrra raskem ,et mida pikem inimene seda rohkem peab ta massisaamiseks sööma.Pealegi kui sa sellega hakkama saad ,näed sa palju parem välja võrreldes lühikeste poistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on sama hea, kui kasutada 15cm diameetriga tordi materjale 30cm diameetriga tordi valmistamiseks. Tort tuleb koguseliselt sama, aga sa pead tegema vähem kihte, et materjal ühtlaselt ära jaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et ma pean siis rohkem sööma?

Kas lihtsalt mingeid valke rohkem tarbima vms, või üleüldse koguseliselt kõike rohkem, kui "lühikesed poisid"?

Pead kõiki toitaineid rohkem tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen 190 cm. Ei ütleks, et peaksid rohkem materjali tarbima kui vaja. See viiks rasvaprotsendi kasvamiseni. Ja üldiselt toitaineid tarbitakse kehakaalu kohta. Aga tõepoolest, tulemusi kui lihase ümbermõõtu uurides, on raskem märgata.

Pikkadest tüüpidest on Dolph Lundgren(1.96m) hea näide.

Lisaks veel, et keskkohta on üsna tähtis treenida, et proportsioone säilitada.

Muudetud kasutaja xintoc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigest muust saan aru, aga et proportsioone säilitada? Sellest väga aru ei saanud. Äkki seletad veidi lähemalt või lahtisemalt :D

Keskkohas on üsna palju pinda, mida täita lihasega :D Sa võid 4 kilo juurde võtta ja see on vaevu märgatav. :P

Hea pilt keskkohast.

Muudetud kasutaja xintoc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla eksin, aga minumeelest oli see Poliquin, kes ütles et lühikesed inimesed peaksid tegema rohkem neid põhiharjutusi nagu jõutõmme kükk (compound excersises) ja pikka kasvu inimesed rohkem isoleerivaid harjutusi (isolation excersises)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen 190 cm. Ei ütleks, et peaksid rohkem materjali tarbima kui vaja. See viiks rasvaprotsendi kasvamiseni. Ja üldiselt toitaineid tarbitakse kehakaalu kohta. Aga tõepoolest, tulemusi kui lihase ümbermõõtu uurides, on raskem märgata.

Pikkadest tüüpidest on Dolph Lundgren(1.96m) hea näide.

Lisaks veel, et keskkohta on üsna tähtis treenida, et proportsioone säilitada.

kui tahad kasvada pead sööma, sööma ja veelgord sööma. rasva prodsent ei tõuse mitte selle pärast, et sa sööd palju vaid, et sa vähe kulutad. kui sa silitad seda kangikest trennis ainult, siis võid tulemustest ainult unistada. ega ära arva massi perjoodil on need suured, tugevad ja ilusad kõik parajalt pekkis...

nii kaua, kui sa sellest rasva protsendi hullusest lahti ei saa ära loodagi et sa kasvama hakkad....

ega ma ei tea milline sa oled, aga ma arvan, et ma ei pane palju mööda, kui ütlen, et alakaaluline kondipukett. nii et hakka sööma, sööma ja veelgord sööma tihti ning tugevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tahad kasvada pead sööma, sööma ja veelgord sööma. rasva prodsent ei tõuse mitte selle pärast, et sa sööd palju vaid, et sa vähe kulutad. kui sa silitad seda kangikest trennis ainult, siis võid tulemustest ainult unistada. ega ära arva massi perjoodil on need suured, tugevad ja ilusad kõik parajalt pekkis...

nii kaua, kui sa sellest rasva protsendi hullusest lahti ei saa ära loodagi et sa kasvama hakkad....

ega ma ei tea milline sa oled, aga ma arvan, et ma ei pane palju mööda, kui ütlen, et alakaaluline kondipukett. nii et hakka sööma, sööma ja veelgord sööma tihti ning tugevalt.

Stay in school.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stay in school.

jah, sul ja vägapaljudel su sõpradel pole aimugi mis tähendab trenn ja korralik söömine..

kui oled umbes 15 aastane ja mõtled oh super võtsin trenniga aastas 10kg puhast lihast juurde siis oled juba omadega metsa pannud. sinu puhul on see loomulik pikkuse ja kubatuuri juurde kasv....................

eriti veel kui nälgid, organism kasutab viimasedki varud ära loomulikuks kasvuks, ja ongi paratamatus tõsiasi lihasest võid ainult unistada!!!!!!!!!!!!!!

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahe on pigem selles

et kui on 170 cm mees ja 190 cm kellel on ühepalju lihasmassi siis 170 näeb rohkem kapim välja, sest tema lihased ei ole nii pikad vms.

Ega ikka ei ole küll nii, sa pole vist tõeliseid kappe näinud (selliseid hiiglase tüüpi, kelle kõrval väike lihastes mees näeb punnike välja)!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tahad kasvada pead sööma, sööma ja veelgord sööma. rasva prodsent ei tõuse mitte selle pärast, et sa sööd palju vaid, et sa vähe kulutad. kui sa silitad seda kangikest trennis ainult, siis võid tulemustest ainult unistada. ega ära arva massi perjoodil on need suured, tugevad ja ilusad kõik parajalt pekkis...

nii kaua, kui sa sellest rasva protsendi hullusest lahti ei saa ära loodagi et sa kasvama hakkad....

ega ma ei tea milline sa oled, aga ma arvan, et ma ei pane palju mööda, kui ütlen, et alakaaluline kondipukett. nii et hakka sööma, sööma ja veelgord sööma tihti ning tugevalt.

olen ka selle sööma sööma sööma õnge ühe korra läinud - oluline on siiski ka mida, millal, millistes vahekordades ja kuidas valmistada, tarbida. Pluss toitumine peaks ikka trenni mahuga ka seoses olema - kui tahad meeletult süüa, siis pead meeletult trenni ka tegema ning kui tahad meeletult trenni teha, pead teadma, kuidas treenida, et end mitte üle ja/või katki treenida.

Edu!!

P.S. Uurige foorumi artikkleid, leiate vastused enamikele küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka selle sööma sööma sööma õnge ühe korra läinud - oluline on siiski ka mida, millal, millistes vahekordades ja kuidas valmistada, tarbida. Pluss toitumine peaks ikka trenni mahuga ka seoses olema - kui tahad meeletult süüa, siis pead meeletult trenni ka tegema ning kui tahad meeletult trenni teha, pead teadma, kuidas treenida, et end mitte üle ja/või katki treenida.

mina olen rahul söön, treenin ja kasvan meeletult peki protsendi üle ei kurda

loomulikult peb kõik tasakaalus olema

ma olen ju kogu aeg väitnud sööma peab palju, tihti, tugevalt, mitme külkselt loobuda ei tohi millestki, pahna ja rämpsu minimaalselt või parem kui üldse mitte.

ja trenn loomulikult, kangi silitamisest on vähe tolku. trenni peab tegema tugevalt, raskus peale ja unustad ära, et on raske või ei jõua lihtsalt teed ja kõik......

ja loomulikult puhkus, puhates öösel magades tegelikult lihas kasvabgi ainult

kõik käib enese tunde järgi kui tunned, et oled väsind ei jõua jäta päev paar vahele.

peale ise enda ei saa keegi sulle ideaalset treening ja toitumis kava koostada, saab ainult juhendada ja näpunäiteid anda.

õnneks või kahjuks, aga paraku on see nii.

kui tahad tulemusi peab sul olema omal piisavalt mõistust.

pead õppima oma keha tundma.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui massilisajaga koos lihaseid üles ajada siis ei ole midagi

ainult massilisajast nüüd küll ei aita, see on lihtsalt natuke abistav, aga sellele küll lootma ei saa jääda, et tarbin massilisajat ja muskel kasvab mühinal.

toitumine peav korras olema, see on põhiline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ainult massilisajast nüüd küll ei aita, see on lihtsalt natuke abistav, aga sellele küll lootma ei saa jääda, et tarbin massilisajat ja muskel kasvab mühinal.

toitumine peav korras olema, see on põhiline

ei pea ju kui kont on siis ongi vaja suurust juurde ja trenni peab korralikuld tegema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alguses on ikka natuke rohkem vaja süüa kui kont on:D

Loe postitust uuesti ja püüa sellest aru saada. Korralik toitumine tähendab sinu arvates alakaloraaši ? Ja rohkem süüa ? Ega siis põrsaks pole ka mõtet kohe süüa, korralik toitumine palju tähtsam (õige kaloraaš)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×