Jump to content
PT London

Ei tahaks halvasti oelda, aga wtf!!!

Recommended Posts

Ma saan aru, et igasuguses olukorras inimene tahab elada täisverelist elu. Küll aga ei saa ma aru, kes tahab võistelda ilma käteta ja jalgadeta mehega. Võidu korral saab siis ennast täisverelise võitjana tunda? Kahtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii palju kui ma neid videosid vaatasin jooksis ta eest ära rohkem.....aga väga tubli mees et suudab siukse asjaga tegeleda kuigi tal puuduvad käed ja jalad.RESPECTTTT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakata mõtlema ,siis mis sina teeksid?Peksaksid selle orbiku lihtsalt kasti?Ta ei saa isegi korralikult püsti olla.Ma saan aru et ta tahab elada jne aga poksiringis ei ole tal mingit võimalust.See on natuke tobe ikka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siinkohal tahaks rõhutada, et palun olla väga tolerantne ja kaaluda tõsiselt mida siia kirjutada selle teema koha pealt, kuna antud teema on väga sensitiivne.

isiklikult arvan, et tubli et püüab ja proovib ja müttab aga kahtlen tema edus antud valdkonnas. Maadluses oleks tal võimalik saada paremaid tulemusi, kui MMA-s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siinkohal tahaks rõhutada, et palun olla väga tolerantne ja kaaluda tõsiselt mida siia kirjutada selle teema koha pealt, kuna antud teema on väga sensitiivne.

isiklikult arvan, et tubli et püüab ja proovib ja müttab aga kahtlen tema edus antud valdkonnas. Maadluses oleks tal võimalik saada paremaid tulemusi, kui MMA-s.

Videos ise ütles, et on olnud enne maadleja ka, tegelnud sellega edasi siis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Videos ise ütles, et on olnud enne maadleja ka, tegelnud sellega edasi siis :D

jep, sellele ma viitasingi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ta sündis ilma käte-jalgadeta, siis ta ei pruugi üldse mitte kehv maadleja olla, kuna ta ei tea, mida tähendab käte-jalgadega maadlemine ja on oma köntidega elamise ja maadlemise piisavalt hästi ära õppinud. Kõva sõna igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imetlen selle tüüpi agarust ja pühendumust.

Vihake mind, aga ma ei saa seda mainimata jätta. Tasub vastasel aint 1 kick anda ja ta oleks audis ju.

ma arvan, et seal kohalduvad need reeglid, et teda käsitletakse kui "põlvili olevat" ja MMA reeglitest üks on, et põlvili olejale näkku lüüa ei tohi (jalaga või põlvega siis). Kehasse aga küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurige asja enne kui sõna võtate. Mis reeglid ja kuidas võistles jne. Igatahes sai ta oma kogemuse (kaotus otsusega) kätte ning vaevalt ta enam MMA's võistleb. Täiskasvanud inimene vastutab ise enda tegude eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid ühe jalaga vendi juba omajagu, et osa neist tahab juba tavasportlastega koos joosta. Et aeg neil väga hea veel pole, aga ei imesta kui need proteesid hoopis võimaldavad imeaegu teha jooksus ja mujalgi võistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×