Jump to content
taliindrek

Lamades surumine

Recommended Posts

Millest selline järeldus? Tekkis huvi, kuna ise teen rinnalt surumist 6x6 seeriatena, nn. väiksemad kordused. Kuidas ma hetkel lõhun oma õlgu ja küünarliigeseid rohkem, kui näiteks 3x10 seerias?

Ma kunagi tegin kah 6x6. Aga siis hakkasin 5x5 tegema ja see mõikas palju paremini. Ma ei tea kuidas ta sulle sobib aga soovitan proovida jh.

Rõhust seeriates liigestele sulle juba vastati :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed 5x5 või 6x6 sama raskusega siis ei ole see raskus kindlasti sama kui 5KM või 6KM seega tõesti ei lõhu see niipalju kui kasutada 5KM või 6KM raskust.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on viimasel ajal hakanud meeldima 5x5, plaanin seda jätkata nüüd mõni aeg. Kuldne kesktee kulturismi ja jõutõstmiskavade vahel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa arvad et ma suudan k6igele vastata ?

siin on n2iteks artikleid lihaskasvu kohta yle kymne ja teised on samuti tihti korduvad artiklid .

oma vanuse kohta v6iks kyll spec olla . :D

14 aaastaselt on kõik targad, oota veel kuni 16 saad, siis tunned end vapsee maailma targemaina. See on ka ainus periood elus,kui tunned end tõeliselt targana. Hiljem kriitikameel kasvab ja inimene hakkab aru saama,et ta tegelikult mitte midagi ei tea :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle on viimasel ajal hakanud meeldima 5x5, plaanin seda jätkata nüüd mõni aeg. Kuldne kesktee kulturismi ja jõutõstmiskavade vahel :D

Muide m6tlesin et rakendan seda ka oma treeningkavva, kuna plaan oleks nii lihast kasvatada kui ka juurde saada surumisele .

Kas viies kordus peab tulema vaevu ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu siin juba kirjutati, siis arenguks peab mingi progressioon olema. Võid proovida näiteks kasvava raskusega seeriaid sedasi: Oletades, et see 45kg on näiteks su viie korduse max. viimases trennis, siis järgmine trenn tee näiteks 20x5, 30x5, 35x5, 40x5, 47,5X3, 35x8. Järgmine trenn teed esimesed neli seeriat sama, mis eelmine kord ja viienda teed 47,5x5. Edasi järgmine trenn lisad kõikidele seeriatele 2,5kg, ehk siis 22,5x5, 32,5x5, 37,5x5, 42,5x5, 50x3, 37,5x8 jne. Kuigi alguses võib tunduda kerge, siis siiski nädalas rohkem kui 2,5kg ei ole mõtet raskust lisada, jooksed varsti kinni. Tasa ja targu ja küll ta tuleb!

Kui nüüd aus olla, siis aitas mind too, "püramiidi" taktika kõige paremini. Tänud näpunäidete eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×