Jump to content
taliindrek

Lamades surumine

Recommended Posts

Kas alles siis hingad sisse kui kang on juba all ja alles siis hingad välja kui kang on juba üleval või

hingad üles ja alla laskmise ajal?

Ise ka aru saad, mis sa ütlesid? :D

Hingad sisse ja langedad kangi,

üles lükkamise ajal hingad välja pikalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa jälle oma paari kuu kogemusega tuled soovitusi jagama? Lõpeta ära juba.

Minu puhul on töödanud ja arvan, et töötab ka edasi.

Ja ma siiralt usun, et nii võib minna 10x 150-ni välja.

Mul hea sõbra näol hea näide olemas.

Tema ei teinud mitte kunagi trennis vähem kui 7 kordust (v.a. kui max proovis)

Ja surus 200 enne 20-ndat sünnipäeva. Muidugi tema alustas surumist (kui niisama ajaviidet) 12-aastaselt.

Viimane tulemus oli tal vist 10x160 ja peale seda pole ta enam eriti tegelenud.

Mainin veel ära, et minu teada pole tal olnud kunagi ei õla, küünarnukiga ega randmega probleeme.

Pole kasutanud midagi peale valgupulbri ja kreatiini. (Loomulikult pole kasutanud ka mingeid särke)

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk saaks keegi targem siis vastata:

Kui ma alustasin, läksin ka lihtsalt pingile pikali, võtsin kangi kätte ja surusin nii, et lasin kangi põhimõtteliselt vastu rinda. Siis aga nägin siin foorumis ühte teemat, kus nn. õpetati teistsugust surumistaktikat, teekis huvi ja sellest ajast saadik olen nii surunud - Kogu keha horisontaalpingil võimalikult silda ja kangi olen vaid nii madalale lasknud, et küünarnukid (hoides randmed võimalikult sirged) pingi "horisontaal pinnast" alla poole ei vaju. Ise olen aru saanud, et nõnda töötab kõige rohkem rind, lastes kangi veel allapoole hakkavad tööle juba rohkem õlad ja käed? Loodan, et saite aru mu seletusest. Kas selline surumine on siis vale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lastes kangi veel allapoole hakkavad tööle juba rohkem õlad ja käed?

Hoidku taevas selle eest, et õlad ja käed ka nati lisatrenni saavad?

* Mida raskem ja kompleksem harjutus on ja mida rohkem lihaseid töösse kaasab seda effektiivsem see on (ka üleüldisele lihaskasvule).

* Mida isoleeritum on harjutus seda rohkem mõjub just treenitavale piirkonnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa jälle oma paari kuu kogemusega tuled soovitusi jagama? Lõpeta ära juba.

Aga nende paari kuuga olen ma v2ga palju teada saanud nii trennist kui ka toitumisest nii et teadmisi on mul palju .

Algaja kohta olen ma tark, pealegi olen juba k6ik fitness artiklid l2bilugenud, m6ned isegi 2-3 korda jne,jne,jne .

V2hemalt minuarust ei ole pyramiidimine just k6ige parem taktika, sulle v6ibolla meeldib, aga mina kyll ei kasuta .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest ei saa öelda, et see süsteem on vale ja too teine õigem.

Me kõik oleme erinevad ja meile kõigile toimivad erinevad süsteemid ka erinevalt.

Mõnele sobib püramiid teisele hoopis aga 5x5(mulle näiteks :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest ei saa öelda, et see süsteem on vale ja too teine õigem.

Me kõik oleme erinevad ja meile kõigile toimivad erinevad süsteemid ka erinevalt.

Mõnele sobib püramiid teisele hoopis aga 5x5(mulle näiteks :D )

Ma ei taha öelda et väiksemad kordused ei tööta.

Töötavad väga hästi... eriti kui oma õlgade ja küünarliigese peale vihane oled.

Näiteks 10-ste seeriatega on väga raske või isegi võimatu omale õlavalu tekitada.

koguaeg max-i proovides aga palju lihtsam.

Ja siis ei jõua seda hala ja vingumist kuulata et see ja too valutab jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nende paari kuuga olen ma v2ga palju teada saanud nii trennist kui ka toitumisest nii et teadmisi on mul palju .

Algaja kohta olen ma tark, pealegi olen juba k6ik fitness artiklid l2bilugenud, m6ned isegi 2-3 korda jne,jne,jne .

Taciturnitas stulto homini pro sapientia est, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pyramiid on halb taktika .

Tee pigem kindlate korduste arvuga n2iteks 10 .

Ja raskust pead aegajalt suurendama kah .

Sa räägid, et püramiidi taktiga pole hea, aga ise ütled, et korduste arvuks jäta nt 10 ja suurendad raskust aega-ajalt. See ongi ju praktiliselt sama.. Mida sa räägid?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nende paari kuuga olen ma v2ga palju teada saanud nii trennist kui ka toitumisest nii et teadmisi on mul palju .

Algaja kohta olen ma tark, pealegi olen juba k6ik fitness artiklid l2bilugenud, m6ned isegi 2-3 korda jne,jne,jne .

V2hemalt minuarust ei ole pyramiidimine just k6ige parem taktika, sulle v6ibolla meeldib, aga mina kyll ei kasuta .

Vaevalt sa nii tark oled ja kõik finessi artiklid ka läbi oled lugenud ja takkaotsa mitu korda.. Sinu arvates on neid seal 1 käe peal kokku lugeda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt sa nii tark oled ja kõik finessi artiklid ka läbi oled lugenud ja takkaotsa mitu korda.. Sinu arvates on neid seal 1 käe peal kokku lugeda?

noh umbes 1000 artiklit kokku . :D

aga m6ned asjad j2tsin vahele kuna ei pakkunud huvi v6i on korduva teemaga .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh umbes 1000 artiklit kokku . :D

aga m6ned asjad j2tsin vahele kuna ei pakkunud huvi v6i on korduva teemaga .

No kui mul küsimusi tekib siis pöördun kindlasti sinu poole. Lisaks peaks sind foorumis spetsialistiks nimetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui mul küsimusi tekib siis pöördun kindlasti sinu poole. Lisaks peaks sind foorumis spetsialistiks nimetama.

sa arvad et ma suudan k6igele vastata ?

siin on n2iteks artikleid lihaskasvu kohta yle kymne ja teised on samuti tihti korduvad artiklid .

oma vanuse kohta v6iks kyll spec olla . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha öelda et väiksemad kordused ei tööta.

Töötavad väga hästi... eriti kui oma õlgade ja küünarliigese peale vihane oled.

Näiteks 10-ste seeriatega on väga raske või isegi võimatu omale õlavalu tekitada.

koguaeg max-i proovides aga palju lihtsam.

Ja siis ei jõua seda hala ja vingumist kuulata et see ja too valutab jne.

Ma ei mõelnudki konkreetselt sind, vaid juhtisin tähelepanu, et igalpool õigustatakse teadus tehnikaid ja samas halvustatakse teisis. Tegelikult nad töötavad kõik ju. lihtsalt mõnel paremini- mõnel halvemini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa arvad et ma suudan k6igele vastata ?

siin on n2iteks artikleid lihaskasvu kohta yle kymne ja teised on samuti tihti korduvad artiklid .

oma vanuse kohta v6iks kyll spec olla . :D

Minu arust, see mis "mula" sa siin räägid, võiks parem midagi tarka öelda, mitte et kui hea sa oled. Oma Ego esitle kuskil mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise surun küll sirgete randmetega, minu arust kui suuremate raskstega teha siis teed endale rohkem haiget ja kui suruda sirgete randmetega siis peaks just paremad tulemused olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa arvad et ma suudan k6igele vastata ?

siin on n2iteks artikleid lihaskasvu kohta yle kymne ja teised on samuti tihti korduvad artiklid .

oma vanuse kohta v6iks kyll spec olla . :lol:

Me kõik oleme uhked ja õnnelikud,et keenjus austab meie voorumit oma kohalolekuga, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha öelda et väiksemad kordused ei tööta.

Töötavad väga hästi... eriti kui oma õlgade ja küünarliigese peale vihane oled.

Näiteks 10-ste seeriatega on väga raske või isegi võimatu omale õlavalu tekitada.

koguaeg max-i proovides aga palju lihtsam.

Ja siis ei jõua seda hala ja vingumist kuulata et see ja too valutab jne.

Millest selline järeldus? Tekkis huvi, kuna ise teen rinnalt surumist 6x6 seeriatena, nn. väiksemad kordused. Kuidas ma hetkel lõhun oma õlgu ja küünarliigeseid rohkem, kui näiteks 3x10 seerias?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest selline järeldus? Tekkis huvi, kuna ise teen rinnalt surumist 6x6 seeriatena, nn. väiksemad kordused. Kuidas ma hetkel lõhun oma õlgu ja küünarliigeseid rohkem, kui näiteks 3x10 seerias?

Väiksemad kordused = suurem koguraskus = suurem risk vigastada / suurem rõhk liigestele..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×