Jump to content
NatalieKelly

Kondid paistavad?

Recommended Posts

Tere jälle.

Mul selline mure, et mul seljal jubedasti kondid paistavad ja käed hästi piits peened, kuid kõtu ikka sipa ees. mIda teha??? Ma nagu mingi skelett kõtuga???

Ma olen 18 aastane pikkust on 161 vm ja kaal viimati 46 kg.

Ja väsimust on mul iga päev??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle.

Mul selline mure, et mul seljal jubedasti kondid paistavad ja käed hästi piits peened, kuid kõtu ikka sipa ees. mIda teha??? Ma nagu mingi skelett kõtuga???

Ma olen 18 aastane pikkust on 161 vm ja kaal viimati 46 kg.

Ja väsimust on mul iga päev??

Söögist saad energiat, kehakaalu tõusuga ei paista ka kondid, kuigi inimesel konte ei ole. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle.

Mul selline mure, et mul seljal jubedasti kondid paistavad ja käed hästi piits peened, kuid kõtu ikka sipa ees. mIda teha??? Ma nagu mingi skelett kõtuga???

Ma olen 18 aastane pikkust on 161 vm ja kaal viimati 46 kg.

Ja väsimust on mul iga päev??

äkki paned oma kehast ühe pildi, arvan et asi pole üldse ni hull

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söögist saad energiat, kehakaalu tõusuga ei paista ka kondid, kuigi inimesel konte ei ole. :D

Selge..

kui kõtu on ees, on tulnud sellest, et organism säästab toitu ja see ladestub rasvaks. kas ma väikestest kogustest võiks süüa makarone,kartulit, riisi, et kaalu juurte saada, aga kõtu läheks väiksemaks?? Või mismoodi see käib?

..Kui mul praegu taignakala järgi isu on sellel kellaajal, kas see mõjutab midagi või ei??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me koosneme sellest, mis me sisse sööme. Energiapuudus rahulda korraliku toiduga ning väike tervislik liikumine treenib vastupidavust. Kõht näitab, et sa oled pidevalt näljas ja rahuldad nälja ühe suure söögikorraga ning keha leiab, et on vaja varuda. Üleliigne energia võib ka kasutamata jääda ning muutuda rasvaks.

Toitumist reguleerides on võimalik hoida enda energiataset täieliku kontrolli all.

Soovitan sulle anda ülevaade oma toitumisest, siis on kohe selgepilt.

niisiis: 5-6 söögikorda(ning mitte näljutada ennast), tervislik toit(mitte krõpsud, šokolaad(nälja kustutamiseks), saiakesed vms), regulaarne liikumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta poest näiteks jäätatud juurvilju, ma söön neid iga päev peaaegu kana filee kõrvale. Pannile törts oliiviõli ja pakk peale, küpsetad läbi, mõned minutid, kõrvale kana näiteks, peale hapukoor ja korralik söök olemas. Makaronid unusta küll ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kardan, et sul on mingi kõhufoobia. Ausalt. :D

Nii ei saa ju ometigi olla, et ise oled kui koonduslaagrist tulnud, aga kõht rasvas ees. Pole ju loogiline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osta poest näiteks jäätatud juurvilju, ma söön neid iga päev peaaegu kana filee kõrvale. Pannile törts oliiviõli ja pakk peale, küpsetad läbi, mõned minutid, kõrvale kana näiteks, peale hapukoor ja korralik söök olemas. Makaronid unusta küll ära.

Oliiviõli ära küll kuumuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×