Jump to content
NO PAIN NO GAIN

Naturalistid SIIA .

Recommended Posts

Küsimus siis nendele kes treenivad ilma ühegi lisandita väljaarvatud mingid vitamiinid ja omega-3 vms .

Kui kaua olete treeninud, kui häid tulemusi saavutanud ?

Ja siis küsimus kõigile: kas ilma lisanditeta on VÕIMALIK saavutada väga häid tulemusi, nii massi kui välimuse poolest .

Mul hetkel toitumine korras treenin tihti ja väga suure mahuga, ainult lisandid on välistatud, kuna soovin ilma nendeta kasvada .

Pakun et valgupulbrit polekski mul vaja kuna saan väga kergelt kätte oma päevast valguvajadust (mõtlen selles osas 2gx oma kehakaal)

Ja veel üks küsimus otsa .

Ma ei tea kas mu nägemine valetab, või tõesti on mu käed väiksemaks jäänud . Võibolla olen natuke proportsioonidest välja tulnud kuna õlad juba üpris massiivsed . Vähemalt biitsepsi ümbermõõt on suurenenud 1 kuu jooksul vist mingi 1-2 cm, aga täpselt ei tea kuna ükskord mõõtsin peale trenni ja ükskord hommikul ja sain erinevad tulemused .

Vähemalt peeglist vaadates ei ole ma enam oma kätega rahul, aga kuu tagasi olin isegi väga proud of myself . :)

Mida sellises olukorras soovitate ? Kas tuleks midagi natuke muuta ?

Ja üks küsimus tekkis veel . ;):(

Viimati olin ma haige 3 kuud tagasi ja siis sai jõusaalist poolteist nädalat puhata . Nüüd pole ma enam 3 kuud võtnud ühtegi vabat nädalat jõusaalist, treenisin kõik nädalad läbi väga suure mahuga ja regulaarselt . Ei tea kas peaks võtma ühe nädala taastumiseks ? Vähemalt keha ei anna alla mul, ja ma suudan vabalt käia iga päev, aga see on minu tunnetuse järgi . Vot ei tea nüüd kas ma taastun piisavalt ? (toitun hästi valgud saan kätte, vitamiine on tegelt vähe, magan 9-11 tundi ööpäevas, aga vahest võin ka vähem .

Ma ei tea mul selline probleem et isegi 1 päev kohustuslikult jõusaalist eemal ei anna mulle rahu, tahaks nagu seal elada . ;)

Nii et ühesõnaga vastake kõigile küsimustele ja jõudu trennis ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

J6usaalitreeningutega alustasin 1988.

V6istlusteks ettevalmistamisega 1997.

1999 ja 2000 Eesti Meister

Mind v6ib naturaaliks lugeda kyll... :)

Maksimaalselt surusin 60 kg-sena 70 kg ja t2iskykkisin 6 kordust 96 kg- ga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
J6usaalitreeningutega alustasin 1988.

V6istlusteks ettevalmistamisega 1997.

1999 ja 2000 Eesti Meister

Mind v6ib naturaaliks lugeda kyll... :)

Maksimaalselt surusin 60 kg-sena 70 kg ja t2iskykkisin 6 kordust 96 kg- ga

Pole paha, eriti veel naise kohta . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saad oma päevase valguvajaduse sheikiga või ilma - vahet pole, tulemus on sama..

BCAA/Glutamiin & kreatiin jms muidugi parandavad sooritusvõimet ning sellega siis ka mõnevõrra paremad tulemused - vahe küll on aga hallist massist ei eralda kes on lisandeid tarbinud ja kes mitte..

Ei taha tarbida, ära tarbi - sööd lihtsalt sellevõrra rohkem ja kogumoos..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kes treenivad ilma ühegi lisandita väljaarvatud mingid vitamiinid ja omega-3 vms...

Kui valku ja süsivesikuid toidulisandina tarbida, siis ei ole enam naturalist? Või kreatiini, beeta-alaniini, methoxy-t...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii minu hingel on kreatiini (3x olen proovinud aga kasu pole olnud), tribulust, ja neid tilku mis weebipoes vahel müügis on...

Lisaks võtan veel valku ka.... regulaarselt...

Seega ei hakka sõna võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes kuhu naturaalsuse mõõdupuu paneb. Whey Goldis BCAA, mingi glutamiinikogus olemas, kreatiin monohüdraat juurde ja ei ole rohkem väga midagi vaja. Ülejäänud toidulisandid on nii ehk naa paras keemia, olgugi, et siis lubatud. Laiemas mõistes kõike lubatut tarbides oled naturaal, aga igaühe enda asi kustmaalt see naturaalsus nende jaoks läheb. Purkide viisi igasugu kama sisse süües ikka päris võrdväärne sellega ei ole, kes tavatoidu peal treenib, seega jah kõik on suhteline. Valk, kreatiin, vitamiinid, omega ja võibolla ka beta-alaniin, see on enamvähem minu maksimaalne piir, kes rohkem asju sisse ajab, see nüüd päris naturaalselt neid lihaseid saanud ei ole, kuigi keegi ei keela neid legaalseid abivahendeid tarbimast. Nitrixid ja ma ei tea mis muud asjad on ikka paras ulmekeemia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Majandusliku olukorra pärast olen umbes 6 kuud selle teema järgi puhas poiss! :) Arengu üle ei kurda väga. Tõusud ja mõõnad on nii toidulisanditega, kui ka ilma. Oma parimad tulemused olengi teinud nüüd ilma lisanditeta. Aga eks see ole lihtsalt tavaline edasiminek, mitte, et toidulisandid kedagi halvemaks teeksid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui oled tavaline lihtne jõusaalis, trennis käia mingeid suuri põhjapanevaid eesmärke pole siis soovitaks võtta süsivesikute rikast kiiresti imenduvat valgu zheiki alati kohe peale trenni.selle mitte võtmine on kahjulik organismile eriti veel siis kui teed intentsiivset tugevat trenni tihti.... rohkem pole vaja kui saad päevas 2,5*kehakaal grammi valku tavatoiduga....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui oled tavaline lihtne jõusaalis, trennis käia mingeid suuri põhjapanevaid eesmärke pole siis soovitaks võtta süsivesikute rikast kiiresti imenduvat valgu zheiki alati kohe peale trenni.selle mitte võtmine on kahjulik organismile eriti veel siis kui teed intentsiivset tugevat trenni tihti.... rohkem pole vaja kui saad päevas 2,5*kehakaal grammi valku tavatoiduga....

Ma ei ole yldse lisandite mees .

Ja kysimus j2llegi k6igile .

Kas ilma lisanditeta kaotan ma midagi trennis v6i lihasmassis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole yldse lisandite mees .

Ja kysimus j2llegi k6igile .

Kas ilma lisanditeta kaotan ma midagi trennis v6i lihasmassis ?

Ei kaota. Aga lisanditega on palju lihtsam ja kergem lihasmassi saada, kui just toitumine megahea pole. Siin oleks sobiv võrdlus Tallinnast Tartu minek. Võid minna otse, võid minna ka läbi Rakvere, kohale jõuad ikka, aga ajakulu on suurem ja otse minnes on mugavam. Kui sul on väga hea auto (toitumine), siis võid jõuda ka ringiga sihtkohta kiiremini, kui teine otse minnes (lisandeid tarvitades).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kaota. Aga lisanditega on palju lihtsam ja kergem lihasmassi saada, kui just toitumine megahea pole. Siin oleks sobiv võrdlus Tallinnast Tartu minek. Võid minna otse, võid minna ka läbi Rakvere, kohale jõuad ikka, aga ajakulu on suurem ja otse minnes on mugavam. Kui sul on väga hea auto (toitumine), siis võid jõuda ka ringiga sihtkohta kiiremini, kui teine otse minnes (lisandeid tarvitades).

Ja mida peab silmas pidama kui tahad megatoitumist ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis nendele kes treenivad ilma ühegi lisandita väljaarvatud mingid vitamiinid ja omega-3 vms .

Kui kaua olete treeninud, kui häid tulemusi saavutanud ?

Ja siis küsimus kõigile: kas ilma lisanditeta on VÕIMALIK saavutada väga häid tulemusi, nii massi kui välimuse poolest .

Mul hetkel toitumine korras treenin tihti ja väga suure mahuga, ainult lisandid on välistatud, kuna soovin ilma nendeta kasvada .

Pakun et valgupulbrit polekski mul vaja kuna saan väga kergelt kätte oma päevast valguvajadust (mõtlen selles osas 2gx oma kehakaal)

Ja veel üks küsimus otsa .

Ma ei tea kas mu nägemine valetab, või tõesti on mu käed väiksemaks jäänud . Võibolla olen natuke proportsioonidest välja tulnud kuna õlad juba üpris massiivsed . Vähemalt biitsepsi ümbermõõt on suurenenud 1 kuu jooksul vist mingi 1-2 cm, aga täpselt ei tea kuna ükskord mõõtsin peale trenni ja ükskord hommikul ja sain erinevad tulemused .

Vähemalt peeglist vaadates ei ole ma enam oma kätega rahul, aga kuu tagasi olin isegi väga proud of myself . :)

Mida sellises olukorras soovitate ? Kas tuleks midagi natuke muuta ?

Ja üks küsimus tekkis veel . ;):(

Viimati olin ma haige 3 kuud tagasi ja siis sai jõusaalist poolteist nädalat puhata . Nüüd pole ma enam 3 kuud võtnud ühtegi vabat nädalat jõusaalist, treenisin kõik nädalad läbi väga suure mahuga ja regulaarselt . Ei tea kas peaks võtma ühe nädala taastumiseks ? Vähemalt keha ei anna alla mul, ja ma suudan vabalt käia iga päev, aga see on minu tunnetuse järgi . Vot ei tea nüüd kas ma taastun piisavalt ? (toitun hästi valgud saan kätte, vitamiine on tegelt vähe, magan 9-11 tundi ööpäevas, aga vahest võin ka vähem .

Ma ei tea mul selline probleem et isegi 1 päev kohustuslikult jõusaalist eemal ei anna mulle rahu, tahaks nagu seal elada . ;)

Nii et ühesõnaga vastake kõigile küsimustele ja jõudu trennis ! :D

See vana on ka ainult alpides pühvli munandeid söönud ja mägikaru piima joonud... http://2.bp.blogspot.com/_6GlR90bjDLc/R1HX...bell%2Bcurl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mida peab silmas pidama kui tahad megatoitumist ?

Võimatu paari lausega sulle kirja panna. Eks tuleb artikleid siitsamast lehelt uurida, vaadata vanu teemasid, kõik on ilusti kirjas. Kui oled laisem, siis võid tellida mõnelt spetsialistilt kava. Või naturalistid peavad nii naturaalsed olema, et ei tohi lisaks valgujoogile ka toitumiskava tellida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui valgu kokteil ka keemia...???? siis ära poest süüa üldse osta kõik keemia säilitusaineid, kuntslikke, värv lõhna jne täis topitud.

valk valgusüntees inim kehas minuteada kõigesuurem keemia tehas planeet maal...

edu siis uue elukoha otsinguil universum suur ja lai.........................................................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×