Jump to content
Bonsuna

MEES or NAINE?

Recommended Posts

Selline teema siis mis on muidugi jura:

http://www.elu24.ee/?id=128796

Aga seda lugedes tekkis küsimus, et kui paljud teist teavad, kuidas saab lihtsalt selgeks teha kas on tegemist mehe või naisega kui püksi vaadata ei õnnestu?

Vihjeks KÄED! Midagi on meeste ja naiste kätes niipalju erinevat, et eksida siin ei saa. Mis see on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1130873160Q4aWS7.jpg

Peale gabariidi suurt erinevust ei oska kätel näha.

Siiski on peale gabariitide erinevus olemas, selge ja kindel erinevus.

/oleks mehe käed ka näha pildil siis ehk saaksite pihta./

Pealegi on nn gabariidid vägagi eksitavad selles osas. On naisi kes tegelevad raske füüsilise tööga ja käed nagu leivalabidad, samuti mehi kellel käed peened ja naiselikud aga see erinevus mida mina silmas pean jääb alati.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ütleks, et pildil näha olev riietusese, mis tal seljas, on tugevamast materjalist ning võib kõndimisel volte põhjustada ning selline volt juhtumis paiknes lihtsalt kõneall olevas piirkonnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meenus reality Miriami saladus

Pilti vaadates ei ütleks, et tegu on mehega.

Ometi oli sellel MIRIAMIL abs kindlasti see eristus olemas. Kui vaesed suguvennad oleks seda osanud vaadata oleks neile kohe asi selge olnud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pöidla pikkus?

Pöidla pikkus pidi näitama inimese andekust mingis valdkonnas. Ehk siis mida pikem see on seda suurem potensiaal pidavat olema milleski. Aga see on suht jabur väide.

Aga ütleme nii, et sina oled siiani kõige lähemal "saladusele". :P

/NII PALJUKEST TE SIIS NAISI TUNNETEGI???/

ÜTLEN VEELKORD, ET SEE ERINEVUS ON 100% KINDEL KUI INIMESEL EI OLE OLNUD TRAUMAT VÕI LIHTSALT VÄÄRARENGUT.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just jõudsin googeldades ka samale tulemusele:D

väga huvitav igatahes

huvitav jah, tundub korrektne olema küll.

Naistel on tavaliselt sõrmusesõrm nimetissõrmest lühem või siis sellega ühepikkune, meestel aga on sõrmusesõrm tavaliselt pikem.

http://www.tarbija24.ee/290906/esileht/olu...rvis/220598.php

Sõrmedest:

http://www.handresearch.com/hand/Evolutie/sekseEngels.htm

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pöidla pikkus pidi näitama inimese andekust mingis valdkonnas. Ehk siis mida pikem see on seda suurem potensiaal pidavat olema milleski. Aga see on suht jabur väide.

Aga ütleme nii, et sina oled siiani kõige lähemal "saladusele". :P

/NII PALJUKEST TE SIIS NAISI TUNNETEGI???/

ÜTLEN VEELKORD, ET SEE ERINEVUS ON 100% KINDEL KUI INIMESEL EI OLE OLNUD TRAUMAT VÕI LIHTSALT VÄÄRARENGUT.

Selle järgi ei ole see sõrmede pikkus, millele Bonsuna vihjab, kuna mul tundub olevat nimetissõrm pikem.

Kuid mis nurga alla neid sõrmi jällegi hoidma peab, et õige tulemus saada.

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meestel on "sõrmusesõrm" pikem kui nimetissõrm ning naistel vastupidi. As simple as that.

Tundub et see 100% jutt ei pea ka paika. Aga valdavalt see nii on, niipalju kui mina naiste käsi olen selle pilguga uurinud siis siiani pole mehelikke eristusi naise kätel leidnud. Üldsielt vägagi kindel tundus siiani see. Siit aga selgub , et on siiski erandeid. :P

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle seal ei saa ju muud olla kui ühel on käed karvasemad, suuremad, mingi vildakad :P:) ja ehk krobelisemad ja naistel on väiksemad käed, üldjuhul siiski loodan et ilma karvkatteta :D ning pehmemad koos pikemate ja puhtamate küüntega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×