Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Eks lähemad 2 nädalat näitavad mis jõunäitajad teevad.

Olen vahepeal USA-s 2 nädalat, treenin kergemalt. Loodan, et puhkuse arvelt kaob ületreening, mida praegu tunnen.

12.09 on järgmine raske trenn, siis saab midagi öelda juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, päris pikalt vaikus siin olnud nüüd? Mis saanud on, Kaido? Väga tublid saavutused juba seni ning jõudu ja jaksu edasiseks! :P

Saanud on see, et Kaidot ei tunne enam ära. Tuli saali, siis ma ei saanudki aru, kes see kõhna poiss on spordikotiga. Ainult jäljed särgitrennist triitsepsi peal reetsid teda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildistamine on 28.septembril.

Olen väikeselt puhkuselt tagasi (olin 12 päeva Shotimaal ja USA-s).

Olen ikka jube väike. Head sõbrad ütlevad, et pean kõvemini rääkima, et oma seisukohad selgeks teha:)

Arm kõhu peal?

Mul lõhkes pimesool 2004. Nädal aega valutas, siis lõhkes.

Arstid ei saanud pärast lõhkemist 16h aru mis toimub, lõpuks kui mineku äärel olin lõigati kõht lõhki ja puhastati ära.

Nüüd siis väike mälestus sellest perioodist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen meie kangelase kaalu langusest palju kuulnud, sai siis täna lõpuks kogu teema läbi loetud.

Konstateerisin, et kutil iseloomu rohkem, kui meil kamba peale kokku.

Kogu selle jutu peale peangi jalutama minema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes on palju alla võtnud, teab kuidas kaal kaob, esmalt lähebki kõhnemaks märgatavalt nägu, siis sõrmed, siis käsivars ja säär, siis reis ja biits ja siis alles märgatavas koguses kõhult ja puusadelt. Sinna kuhu kõige ennem tuleb, sealt ka viimasena läheb. Ise 35% kaalu kaotanuna enda peal nähtud ja see pisikese poisi jutt kaob umbes aastaga, kui ikka omal hea kerge olla, see on põhiline. Edu sinu projektis ja põhiline ongi püsivus, mida sul puudu ei tundu olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase kuuga on läinud 0,5kg? Kas kaalulanguse kõva aeglustumine on taotluslik olnud, et lihasmassi säilitada või võtsid puhkusel olles veidi vabamalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.08 all on vale info, olin siis 107,5. Loodame, et parandatakse ära.

Praegu 103,5 kilo. Viimane kuu on tulnud 4 kilo alla.

Kirjutan varsti lähemalt numbritest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×