Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Kokku olen kaalus kaotanud 15kilo. Alustasin 122-lt, esimene pilt oli 120kilo. Hetkel siis 107kilo.

Enesetunne on muidugi mõnus!

Olen juba mõned korrad jooksmas ka käinud. Muidu polnud 5 aastat seda teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti, võrrelda esimest ja viimast pilti.

Nagu oleksid paar aastat nooremaks jäänud.

Ootame huviga ka mõõdupilte ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokku olen kaalus kaotanud 15kilo. Alustasin 122-lt, esimene pilt oli 120kilo. Hetkel siis 107kilo.

Enesetunne on muidugi mõnus!

Olen juba mõned korrad jooksmas ka käinud. Muidu polnud 5 aastat seda teinud.

Jooksmine ei ole küll hea mõte, ennem ujumine või jalgratas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine ei ole küll hea mõte, ennem ujumine või jalgratas.

Tahtsin lihtsalt taaskord noor olla:)

122 kilosena sain ainult vaadata kuidas teised jooksevad.

Aga nõus - ega ta hea mõte perspektiivis ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et eelnev rasva % on liiga suur olnud. Et silmaga olulist vahet näha, siis pakun, et oleks veel vaja mingi 10% vähendada. Võrdluseks oleks pilt parem olnud, kui keha oleks lihtsalt vabalt eest seistes olnud, ilma pingutamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu!

Väga kõva kaalumuutus - 100kg peaks olema nüüd maksimaalselt 2 kuu kaugusel. Ilmselt jõuad sinna varemgi.

Vaadates neid pilte, siis nooremaks oled kindlasti muutnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see nooruslik nägu on sellest,et kaal on alla läinud ja mehel on hea meel selle üle :D

alla 100 tuleb kindlasti ära. väljanägemine on võimsamaks läinud võrreldes varasemasega. (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andmete muutus:

1.nädal (kehakaal 122kg): rind140cm, reis73cm, kõht116cm, puusad114cm, biitseps51cm

3.nädal (kehakaal 120kg): rind138cm, reis72cm, kõht114cm, puusad112cm, biitseps50+cm

7.nädal (kehakaal 115kg): rind138cm, reis70cm, kõht111cm, puusad109cm, biitseps49cm

11.nädal (kehakaal 111,5): rind135cm, reis69cm, kõht108cm, puusad105cm, biitseps48+cm

15.nädal (kehakaal 107,0): rind135cm, reis68cm, kõht106cm, puusad 105cm, biitseps 47+cm

Treeninud olen 6xnädalas (neist 2 aeroobset trenni). Igal õhtul õhtul teen kerge aeroobse trenni (käimine 25-35min.).

Söön 4-5xnädalas.

Toidulisadest võtan: Beta alanine, Glutamine peptide (või Universal Lava), dieetkombo (fat burner tabletid, Omega3, green Tea), B-vitamiini kompleksi, liigeste tugevdajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×