Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Seoses kaalukaotusega ka mõned numbrid:

1.nädal (kehakaal 122kg): rind140cm, reis73cm, kõht116cm, puusad114cm, biitseps51cm

3.nädal (kehakaal 120kg): rind138cm, reis72cm, kõht114cm, puusad112cm, biitseps50+cm

7.nädal (kehakaal 115kg): rind138cm, reis70cm, kõht111cm, puusad109cm, biitseps49cm

11.nädal (kehakaal 111,5): rind135cm, reis69cm, kõht108cm, puusad105cm, biitseps48+cm

Olen omadega tagasi aastates 2005sügis-2007kevad.

Mõned püksid vajuvad meeldivalt üle puusade juba, samas on asju, mis ikka veel kasutamata kapis seisavad ja selga ei mahu.

Viimased 2 nädalat olen igal õhtul teinud väikese jalutuskäigu 18-30 min.

Augusti keskel proovin surumissärki ja vaatan, mida suuremad raskused teevad. Samas lõhkuma ennast kindlasti enam ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen surunud erinevates treeningtsüklites: 125x24, 150x16, 170x10, 1x230

3-seid ja 5-seid ei ole eriti teinud, sest suurte raskustega tehes lööb valu õlgadesse.

Tavaliselt tegin oma viimase katse enne särgi selga panemist 205-220kg.-ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike ennustus, mis küll ei pruugi 100% täkkesse minna aga:

Kuna ilma särgita surutud kg d on suhteliselt samad mis minul ( umbes sama kehakaalu juures) siis pakuks oma kogemuste põhjal, et suurem jõunäitajate langus tekib kuskil kehakaalu 105 ja allapoole juues. Kõik oleneb muidugi palju sul selle kaalu juures rasva% veel on. Minu hakkas rasv siis otsa saama aga kaal oli vaja ikka allapoole viia kui klassikas osalesin. 2007 sügis Hispaanias MM il kaalumisel olin 98.7kg :rolleyes: Enne seda veel viimased nädalad kodus treenides olid just suurte lihasgruppide jõunäitajad ikka väga nutused. Meeledetuletuseks, et klassikasse pikkade katti mahtuda võisin kaaluda max 102kg. Kuna aga eelnevalt kusagil olin diiediga natuke puusse pannud siis 102 kg enam seda teravust ei andnud mis vaja oleks olnud. Nii ma tol 2007 sügisel siis küpsetasin ennast edasi. Teravus tuligi kusagil 100kg juures alles. Tagantjärgi pean ütlema, et klassika +180 ei olnud minu koht ikka mitte kohe. Oleks kat +190cm, või vähemalt +185cm-gi, siis vaevalt ma praegu eluaegse "tiitlit" omaks. Nendesse kattidesse oleks minu pikkuse juures saanud teha v hea vormi lubatud vahenditega. B)

Aga Kaidole jätkuvat tahet! Huvitav experiment saab sul see kindlasti olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohtusime täna Kaidoga ja arutasime. Plaan on proovida siis juba oktoobri lõpuks -100kg kätte saada, mis on kaks kuud enne plaanitust! Ega see probleem ei ole, lihtsalt eesmärk oli maksimaalselt jõudu säilitada. Paneme sisse kreatiini, ca 5 gr. ja lisaks ka beta-alaniini (mis minu varasemate praktiliste kogemuste põhjal on just dieedi aeg aidanud jõunäitajad säilitada). Kaido proovib särgiga surumise ära, siis saab pildi mis jõunäitajatest me räägime.

Praegu on minu poolt vaadatuna olukord kontrolli all. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike ennustus, mis küll ei pruugi 100% täkkesse minna aga:

Kuna ilma särgita surutud kg d on suhteliselt samad mis minul ( umbes sama kehakaalu juures) siis pakuks oma kogemuste põhjal, et suurem jõunäitajate langus tekib kuskil kehakaalu 105 ja allapoole juues. Kõik oleneb muidugi palju sul selle kaalu juures rasva% veel on. Minu hakkas rasv siis otsa saama aga kaal oli vaja ikka allapoole viia kui klassikas osalesin. 2007 sügis Hispaanias MM il kaalumisel olin 98.7kg Enne seda veel viimased nädalad kodus treenides olid just suurte lihasgruppide jõunäitajad ikka väga nutused. Meeledetuletuseks, et klassikasse pikkade katti mahtuda võisin kaaluda max 102kg. Kuna aga eelnevalt kusagil olin diiediga natuke puusse pannud siis 102 kg enam seda teravust ei andnud mis vaja oleks olnud. Nii ma tol 2007 sügisel siis küpsetasin ennast edasi. Teravus tuligi kusagil 100kg juures alles. Tagantjärgi pean ütlema, et klassika +180 ei olnud minu koht ikka mitte kohe. Oleks kat +190cm, või vähemalt +185cm-gi, siis vaevalt ma praegu eluaegse "tiitlit" omaks. Nendesse kattidesse oleks minu pikkuse juures saanud teha v hea vormi lubatud vahenditega.

Aga Kaidole jätkuvat tahet! Huvitav experiment saab sul see kindlasti olema

Marek - Kus sa olid jõunäitajates siis, kui kaalusid 105kg? 100kg?

Kui pikk oli see periood, kui hakkasid 120-lt alla tulema 100-ni? Palju sul rasva% liikus?

Ma arvan, et ükski kulturist ei põe eriti jõunäitajate languse pärast nii nagu jõutõstja. Kulturistidele on head jõunäitajad boonuseks, nende põhiala on ikkagi kulturism ju. Meil ei ole kahjuks peale nende näitajate mitte midagi.

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek - Kus sa olid jõunäitajates siis, kui kaalusid 105kg? 100kg?

Kui pikk oli see periood, kui hakkasid 120-lt alla tulema 100-ni? Palju sul rasva% liikus?

120 olin veel 2007 jaanuaris, märtsis oli kaal 118 kui surusin Elvas kohalikul võistlusel ILMA SÄRGITA , nö uute reeglite järgi, alt peatuselt käskluse peale surumine, 210kg, 215 ei läinud napilt.

Veel märtsis tegin trennis 180kg 5-6x, 200ga 2-3x. Suvel, juulis 2007 oli kehakaal juba 111, siis suutsin 180ga teha 4x. 200ga 1x väga napilt, mustalt. Sealt edasi kuni septembrini 2007 kui kaal oli 103-4 suutsin 180kg teha heal päeval 2x. Vahetult enne võistlusi suutsin 100kilosena väga mustalt veel 180kg ülesse saada, 160kg tegin 5-6x. Kuna ma ennast ikka liiga ära piinasin tol korral dieediga siis olid enamus trennid puhtalt tahtejõu varal. Nii kui vähekenegi rohkem sõin oli ka kohe trennis tunne parem, isegi mingi pumbatus tekkis aga ka kaal viiskas kohe ülesse kui näiteks 2 päeva natuke inimese moodi süüa üritasin. Seda ma aga endale lubada ei võinud. Kusagil dieedi ajal, pakun august september sai tehtud liiga kiire kaalulangus, seda põhjusel, et võistelda põhjamaade MV-l, esilagu seda plaanis polnud, see kiirutamine maksis mitu head kilo lihast mida pärast loomulikult enam tagasi saada ei õnnestunud enne MM-i. MM oli novembri keskel. Põhjamaade MV kui ei eksi siis okt alguses suht.

Rasva %-te ei oska sulle öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

120 olin veel 2007 jaanuaris, märtsis oli kaal 118 kui surusin Elvas kohalikul võistlusel ILMA SÄRGITA , nö uute reeglite järgi, alt peatuselt käskluse peale surumine, 210kg, 215 ei läinud napilt.

Veel märtsis tegin trennis 180kg 5-6x, 200ga 2-3x. Suvel, juulis 2007 oli kehakaal juba 111, siis suutsin 180ga teha 4x. 200ga 1x väga napilt, mustalt. Sealt edasi kuni septembrini 2007 kui kaal oli 103-4 suutsin 180kg teha heal päeval 2x. Vahetult enne võistlusi suutsin 100kilosena väga mustalt veel 180kg ülesse saada, 160kg tegin 5-6x. Kuna ma ennast ikka liiga ära piinasin tol korral dieediga siis olid enamus trennid puhtalt tahtejõu varal. Nii kui vähekenegi rohkem sõin oli ka kohe trennis tunne parem, isegi mingi pumbatus tekkis aga ka kaal viiskas kohe ülesse kui näiteks 2 päeva natuke inimese moodi süüa üritasin. Seda ma aga endale lubada ei võinud. Kusagil dieedi ajal, pakun august september sai tehtud liiga kiire kaalulangus, seda põhjusel, et võistelda põhjamaade MV-l, esilagu seda plaanis polnud, see kiirutamine maksis mitu head kilo lihast mida pärast loomulikult enam tagasi saada ei õnnestunud enne MM-i. MM oli novembri keskel. Põhjamaade MV kui ei eksi siis okt alguses suht.

Rasva %-te ei oska sulle öelda.

Jah, paneb mõtlema.

Igal juhul tänud, et viitsisid lahti kirjutada oma numbrid. Ma usun, et see annab hea pildi kõigile, kes viitsivad teemasse süveneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvatavasti on Kalmusel lihasmassi veidi rohkem, kuna ta tegeleb kulturismiga ja ka 120 kilosena on üsna reljeefne. Seega, kui Kalmus näljutas end alla 100 kilo, siis suure tõenäosusega läks tal sellega ka rohkem lihast, kui Kaidol võib minna. Mulle tundub, et Kaidol ei tohiks nii palju lihast kaduda ja ka tulemused ei tohiks nii palju langeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvatavasti on Kalmusel lihasmassi veidi rohkem, kuna ta tegeleb kulturismiga ja ka 120 kilosena on üsna reljeefne. Seega, kui Kalmus näljutas end alla 100 kilo, siis suure tõenäosusega läks tal sellega ka rohkem lihast, kui Kaidol võib minna. Mulle tundub, et Kaidol ei tohiks nii palju lihast kaduda ja ka tulemused ei tohiks nii palju langeda.

Loogika on olemas. Samuti lisaks siia, et Kaido saaks edukalt rinnaltsurumis jõunäitajad praktiliseklt samaks jätta, kui ta üldse ei treeniks jalgu, selga ntx, selle kaalulangetus perioodil. Sellisel juhul võiks keha lihasmassi jaotus natuke muutuda, rinna, õla ja triitsa kasuks. Teoorias on asi lihtne, aga praktika on enamsti natuke teine teema. Elame näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal kukub planeeritud languse graafikus.

28.aug tuleb järjekordne pildistamine ja mõõtmine.

Homme teen särgitenni, näeb mis kilod kangil ütlevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal kukub planeeritud languse graafikus.

28.aug tuleb järjekordne pildistamine ja mõõtmine.

Homme teen särgitenni, näeb mis kilod kangil ütlevad...

no ja mis nad ütlesid siis? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ja mis nad ütlesid siis?

Päris hea tunne oli. Läksin välja 255-ni...

Surusin uue särgiga (nr.48 Katana).

Reedel surun uuesti ja annan teada kilodest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ega esialgu tihedamini ei ole vist mõtet raporteerida, hiljem kui hakkame lõppresultaadile lähemale jõudma, siis võib ka tihemini näiteks 2 nädala tagant raporteerida. Kaido sõidab vahepeal Eestist ära, seega peaks saama järgmise nädala jooksul ära kaluda ja pildistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ega esialgu tihedamini ei ole vist mõtet raporteerida, hiljem kui hakkame lõppresultaadile lähemale jõudma, siis võib ka tihemini näiteks 2 nädala tagant raporteerida. Kaido sõidab vahepeal Eestist ära, seega peaks saama järgmise nädala jooksul ära kaluda ja pildistada.

no jah eks kui ta Eestist on eemal võtab selle saunabelt`i vöö kaasa paneb ümber ja mõnuleb edasi. saab reisuga mitu head asja korraga - trimmis kõhulihased jne. ja võib minult saada nr. 46 särgi ka mis mulle väikseks jäänud. ei kujuta ette et Hr. Kaido Leesmann ja -100 kg. see nati ajab mind naerma aga inimesel on iseloomu siis on kõik võimalik. siis võiks temaga koos kaalule astuda ja teda narrida nagu tema tegi seda aasta tagasi, et mis kaalust hakab meeste kaal, kui koos kuskil võistlesime.

aga edu salenemisel ja kui kokku saame ja ma sind ära ei tunne siis ole hea ja tule ja ütle et oled ikka BIG.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no jah eks kui ta Eestist on eemal võtab selle saunabelt`i vöö kaasa paneb ümber ja mõnuleb edasi. saab reisuga mitu head asja korraga - trimmis kõhulihased jne. ja võib minult saada nr. 46 särgi ka mis mulle väikseks jäänud. ei kujuta ette et Hr. Kaido Leesmann ja -100 kg. see nati ajab mind naerma aga inimesel on iseloomu siis on kõik võimalik. siis võiks temaga koos kaalule astuda ja teda narrida nagu tema tegi seda aasta tagasi, et mis kaalust hakab meeste kaal, kui koos kuskil võistlesime.

aga edu salenemisel ja kui kokku saame ja ma sind ära ei tunne siis ole hea ja tule ja ütle et oled ikka BIG.

Eks me varsti suht sarnased ole. Sul on ju istuv töö:D

Kas sul 46 särk on vaba põhimõtteliselt. Mul ühele poisile oleks hädasti vaja?

Anna teada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hetkel 107 kilo, Arnoldil läks vähe sassi vist.

Aga kaal kukub ja jõud koos sellega.

Hetkel on väike ületreening. Treenin 6xnädalas enamasti 2xpäevas (teine trenn on aeroobne, õhtune käimine).

Panen päeva jooksul ülesse ka mõõtude muutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen hetkel 107 kilo, Arnoldil läks vähe sassi vist.

Aga kaal kukub ja jõud koos sellega.

Hetkel on väike ületreening. Treenin 6xnädalas enamasti 2xpäevas (teine trenn on aeroobne, õhtune käimine).

Panen päeva jooksul ülesse ka mõõtude muutused.

ikkagi tubli töö Kaido, 3kuuga -13kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×