Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Bodypump'is kasutan suurtele lihastele 25kg. lisaraskust, väiksematele 15kg.

Eks hakkan vaikselt juurde panema, esimesed nädalad tegelesin "ellujäämisega".

Kabet treenin spetsiaalselt võistlusteks. Igapäevaselt ei harjuta ega treeni. Tunnen, et võistlemist napib, see on ikkagi mäng, mis tahab pidevat praktikat...

Mõningad numbrid:

1.nädal (kehakaal 122kg): rind140cm, reis73cm, kõht116cm, puusad114cm, biitseps51cm

3.nädal (kehakaal 120kg): rind138cm, reis72cm, kõht114cm, puusad112cm, biitseps50+cm

7.nädal (kehakaal 115kg): rind138cm, reis70cm, kõht111cm, puusad109cm, biitseps49cm

woov kõhu pealt 5cm, respect Kaido !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tublid tulemused, edu langetamisel.

Omapoolt väikesed soovitused. Määri ennast mingisuguse kehavõi või analoogse möksiga, et nahk tagasi tõmbaks. Võitsin ise analoogse projekti ette 2007. aasta oktoobris, kaaludes algselt 125kg. 2008 veebruariks oli kaal 80kg. Kõhu peal jäi nahk nii aastaks lopendama, praeguseks on enamvähem kokkutõmmand, kuid siiski mitte päris tight fit. Kellegil on midagi soovitada, mis seda probleemi aitab lahedada? Ise kasutasin mingit kookose kehavõid nüüd pool aastat tagasi - töötas, aga mitte mingi miracle-worker. Ott, kas on midagi targemat ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tublid tulemused, edu langetamisel.

Omapoolt väikesed soovitused. Määri ennast mingisuguse kehavõi või analoogse möksiga, et nahk tagasi tõmbaks. Võitsin ise analoogse projekti ette 2007. aasta oktoobris, kaaludes algselt 125kg. 2008 veebruariks oli kaal 80kg. Kõhu peal jäi nahk nii aastaks lopendama, praeguseks on enamvähem kokkutõmmand, kuid siiski mitte päris tight fit. Kellegil on midagi soovitada, mis seda probleemi aitab lahedada? Ise kasutasin mingit kookose kehavõid nüüd pool aastat tagasi - töötas, aga mitte mingi miracle-worker. Ott, kas on midagi targemat ka?

5 kuuga võtsid alla 45kg? Arvata on, et nahk tagasi ei tõmbu siis. Hea kaalu langetamise kiirus on 700 – 1000 g nädalas, mitte 9kg. Mõtle veel, palju lihasmassi hävitasid?

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 kuuga võtsid alla 45kg? Arvata on, et nahk tagasi ei tõmbu siis. Hea kaalu langetamise kiirus on 700 – 1000 g nädalas, mitte 9kg. Mõtle veel, palju lihasmassi hävitasid?

Tempo 700 - 1000 g nädalas ei ole vajalik neile, kes kaaluvad oluliselt üle 100kg ning ei ürita tingimata jõudu/lihast säilitada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, ei ole imerohtu selle jaoks, ma tulin ilusti soovitusliku kiirusega 131->87 (vööümbermõõt vähenes 25-30cm ja piht vähenes 30-35cm) ja aega kulus jaan kuni nov eelmine aasta. Muidu kõik ok, aga nahk istudes voltis kõhul, kuigi juba üle poole aasta kaal suht stabiilne 82-87kg. Kasutanud igasugu kreeme perioodi vältel jne. Niipalju kui mina lugenud olen, siis 1,5-2a ennustatakse naha kokkutõmbamiseks, eks näis siis, pilt paraneb, kuigi aegalselt, 2010 novembris on 2a täis, näis kas loetu peab paika. Igatahes jube ilmelik kui allapoole vööd on veresooned väljas, seistes on normaalne 6pack, aga istudes on selline tühi nahavolt 1-2cm kahekorra, samas omad vitsad peksavad, miks oli vaja ennast pekimäeks süüa.

Samas olen ka lugenud, et kui kaalulangus jääb alla 30% kehakaalust, siis ei tohiks norm kiirusel langetades seda muret tekkida, kaidol ju mõnekümnest protsendist juttu, pakun et ei ole mingit probleemi naha kokkutõmbamisega. Iseasi kas selle 100kg-ga rahul ollakse, teatavasti süües kasvab isu:-P Mul oli ka algne eesmärk 110, siis 100 ja siis juba tahtsin peeglist mõnda lihast ka näha:-)

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 kuuga võtsid alla 45kg? Arvata on, et nahk tagasi ei tõmbu siis. Hea kaalu langetamise kiirus on 700 – 1000 g nädalas, mitte 9kg. Mõtle veel, palju lihasmassi hävitasid?

Hmm, minu arvutuste järgi on teine arv, aga ikkagi rohkem kui 1000g nädalas. 45/5= 9 kg kuus e. 9/4= 2,25 kg nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tempo 700 - 1000 g nädalas ei ole vajalik neile, kes kaaluvad oluliselt üle 100kg ning ei ürita tingimata jõudu/lihast säilitada

Ma ei olegi vastupidist väitnud. Selge aga see, et Kaido üritab jõudu/lihast säilitada ja kasutaja xzburnoutzx mainis, et ta võttis analoogse projekti kätte. Kuidas mõista eksole? Kas analoogne, et tahtis lihtsalt alla võtta, või siis alla võtta võimalikult palju vaid rasva pealt? Ehk siis võimalikult nn. õigesti ja korralikult. :D

Xunnar, tegin siin arvutusega tõesti vea, tänan, et parandasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei olegi vastupidist väitnud. Selge aga see, et Kaido üritab jõudu/lihast säilitada ja kasutaja xzburnoutzx mainis, et ta võttis analoogse projekti kätte. Kuidas mõista eksole? Kas analoogne, et tahtis lihtsalt alla võtta, või siis alla võtta võimalikult palju vaid rasva pealt? Ehk siis võimalikult nn. õigesti ja korralikult. :rolleyes:

Xunnar, tegin siin arvutusega tõesti vea, tänan, et parandasid.

Väljusin enda allavõtmisest tunduvalt tugevamana kui alustasin. Ma ei tegin 7x nädalas jõusaali + 3-4x nädalas aeroobset treeningut. Muidu ma ei soovitanudki tal seda sama tempoga teha, vaid siis hoolitseda naha eest, et tagajärgedeta pääseda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Kaido, on uusi pilte ka tulemas juba?

Ott jõuab maailmamängudelt lähipäevil tagasi, siis kindlasti midagi tuleb nagu lubatud iga kuu lõpus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas selle nädala lõpus või uue alguses teeme pildid.

Olen graafikus, kaal langeb. Olen ära jätnud bodypumpi (tekkis kerge ületreening), treenin kordustega 6-8.

Kirjutan lähemalt, kui pildid tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuksed on lühemad :)

Muidugi ka biitseps on paremini välja joonistunud minu arvates.

+ näha on, et rasva arvelt kaotatud, maru suur ja lihases näed välja :)

Muidug alguses olid ka väga suur, aga nüüd nagu näed suur ja rohkem lihases

Muudetud kasutaja oks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene jõutäitajatest: Seoses bodypumpiga ja tavalise jõutreeninguga tekkis väike ületreening. Kerged vigastused segasid.

Eelmine nädal tegin 160kg 10 kordust, oli reserve. See nädal alustasin 5x5 kavaga, algraskuseks võtsin 165. 5x5 probleeme ei tekitanud. Eks näeb mis järgmised nädalad näitavad.

Täna proovisin üle 1,5 aasta lõuga tõmmata (murrab kätt ja ei ole seda sellepärast teinud). 13kordust, 1,5 aastat tagasi oli 15.

Tekkis ka väike mõte ennast proovile panna Masters Bench Press EM-il. Seda siis kehakaalus kuni 100kg. Oleks huvitav olla nii väike ja suruda, aga selleks tuleb veel pikk maa käia...

Toidulisadest võtan võtan ikka figuurikombot: hommikul Omega 3-e (1-2kapslit) koos Fat Burneriga (2 kapslit). Lõunal 3-4 kapslit Fat Burnerit. Õhtul Green Tea'd (2 kapslit).

Trennis on ikka särk märg pidevalt, eriti kui pärast põletama lähen. Teen 2xnädalas aeroobset (30min-1h). Lisaks käin õhtuti pärast õhtusööki 20-25 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu on enesetunne hea. Mingeid kõrvalnähtusi ei esine. Samas ei ole see kaalunumber midagi müstilist, sest olin siin alles 2aastat tagasi.

2 aastat tagasi MM-il kaalusin 109 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×