Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Peab tunnistama, et mul puudub kogemus jõutõstjate sellise kehakaalu muutuse kohta - ja kuidas see väljaendub jõunäitajate säilitamises. Kulturismis on asi teine, mõni mees kukub tühjaks nagu kott ja teine teeb enne võistlusi ligilähedasi tulemusi jõunäitajates. Eks paistab, kuhu klassi Kaido kuulub, ise üritan teda suunata nii kuis oskan - eks kogemusi on ikka kogunenud üksjagu, loodame kõige parimat. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ka väga pabistaks numbrite vähenemise pärast. Ise võtaksin ka alla, kuid raskuste langemine viib mind sellisesse masendusse, et ma ei suuda üldse midagi teha, kui mul vorm langeb. Psühholoogiline barjäär tekib. Enda jaoks otsustasin, et hakkan end "suveks vormi" ajama ainult siis, kui end nii ära vigastada suudan, et jõutõstmisega jätkata ei saa. Loodetavasti ei juhtu see varsti.

Aga Kaido võib seda endale lubada, kuna ta on aastaid olnud Eestis absoluutselt parim.

Seda, et raskused väga palju ei vähene, ma ausalt öeldes ei usu. Mulle tundub, et vähenevad ikka oluliselt. Aga eks seda ole näha. Loodame südamest, et ei lange palju!

Ehk räägid millele sinu nn tundmused tuginevad? On selgemast selgem, et raskused langevad kui mehel on tõstmisega edaspidi ainult nö lõbus suhe. Kui ta aga üritaks õieti toitudes /nagu Ott talle nüüd loodetavasti asja paika pani/ treenida nii nagu vaja siis raskused, eriti veel ühe korra peale ehk max jõud oluliselt alla küll ei lähe. Kui meie noor raskejõustiklane minuga siinkohal nõus ei ole siis ma küll ei tea kus`t oled sina oma teadmised ala kohta omandanud. (ega ei imesta ka eriti, suht tagasihoidlikud on su näitajad siiani olnud).

PS! Ei kruvi mingit tüli aga kui ebakompetentsus "kõneleb" siis tekib alati tahtmine tähelepanu juhtida. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei ole kindel kas meil on varem üldse olnud teemat, mis kogub päevas üle 3000 vaatamise? On siin varem olnud küll p....ga loopimisi, siis ununes statistika vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk räägid millele sinu nn tundmused tuginevad? On selgemast selgem, et raskused langevad kui mehel on tõstmisega edaspidi ainult nö lõbus suhe. Kui ta aga üritaks õieti toitudes /nagu Ott talle nüüd loodetavasti asja paika pani/ treenida nii nagu vaja siis raskused, eriti veel ühe korra peale ehk max jõud oluliselt alla küll ei lähe. Kui meie noor raskejõustiklane minuga siinkohal nõus ei ole siis ma küll ei tea kus`t oled sina oma teadmised ala kohta omandanud. (ega ei imesta ka eriti, suht tagasihoidlikud on su näitajad siiani olnud).

PS! Ei kruvi mingit tüli aga kui ebakompetentsus "kõneleb" siis tekib alati tahtmine tähelepanu juhtida. :P

Marek: ma ei tea, mille peale sa jälle närvi läksid. Mis ma tahtsin öelda, on see, et mulle tundub kahtlane, et on võimalik alla võtta üle 20 kilo ilma, et raskused oluliselt väheneksid. See on minu ebakompetentne arvamus, mida ma väljendan ilma, et ma kedagi selle arvamusega alandaks. Kui see tõepoolest õnnestub, siis olen Kaido üle väga õnnelik.

Ära iga asja peale närvi ka mine ja isiklikke solvanguid ei pea ka igal pool loopima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei ole kindel kas meil on varem üldse olnud teemat, mis kogub päevas üle 3000 vaatamise? On siin varem olnud küll p....ga loopimisi, siis ununes statistika vaadata.

Ole rahulik Ott, kui sa kunagi tippspordiga lõpparve teed ja ennast täielikult telereporteri ametisse ntx pühendad siis selline teema koguks ikka ka omajagu vaatajaid, siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: ma ei tea, mille peale sa jälle närvi läksid. Mis ma tahtsin öelda, on see, et mulle tundub kahtlane, et on võimalik alla võtta üle 20 kilo ilma, et raskused oluliselt väheneksid. See on minu ebakompetentne arvamus, mida ma väljendan ilma, et ma kedagi selle arvamusega alandaks. Kui see tõepoolest õnnestub, siis olen Kaido üle väga õnnelik.

Ära iga asja peale närvi ka mine ja isiklikke solvanguid ei pea ka igal pool loopima.

Kes läks närvi? Millest selline arvamus? Kui ma närvis olexin siis kirjutaksin ma siin hiina keelt kokku ja jätaksin sealt ka pooled sõnad erutusest ära. RAHU tõstja! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teeksin hoopis sellise julge ennustuse, et Kaido raskused hakkavad hoopis nüüd tõusma - vähemalt alguses! Juhul kui mees ikka nüüd ilusti sööma rangelt pannakse, tublisti proteiini-särki-värki jne :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeksin hoopis sellise julge ennustuse, et Kaido raskused hakkavad hoopis nüüd tõusma - vähemalt alguses! Juhul kui mees ikka nüüd ilusti sööma rangelt pannakse, tublisti proteiini-särki-värki jne :P

Kaido võiks muidugi oma praegust toitumist kirjeldada, seda oleks huvitav vaadata. Aga mulle tundub, et enam-vähem kõik jõutõstjad söövadki tublisti "proteiini-särki-värki". Lihtsalt osa sööb neid särke-värke üle. Ma ei tea küll ühtegi jõustõstjat, kes ei jälgiks absoluutselt, mida ta sööb.

Aga noh, kes seda teab, äkki tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks see oli lihtsalt ennustus. Kulturistid söövad ka nn hooajaväliselt väga kõvasti, aga pea kõik on täheldanud jõu tõusu alguses, mil alustatakse võistlusteks valmistumisega, ning paratamatult pööratakse menüüle rohkem tähelepanu, samuti kindlasti ka motivatsioon laes rohkem. Ja pealegi on alati esmatähtis jälgida jõunäitajaid dieedil. Muidugi kuna Rusikas nii jubedalt tugev, siis ei pruugi "kulturismi-teooriad" paika pidada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis peab Kaido ka uue surumisärgi omale ostma. :P Või mis siis tegelikult? Hüvasti tippsport, loen ma sellest projektist välja!?

Mina loen siit välja: "Tere tulemast jalgpall!" :)

"Täna kaalun 120 kilo ja ilmselt saan jalgpalli mängida uuesti alles siis, kui raskejõustikuga on tehtud lõpparve ja teatud hulk kilosid kaotatud."

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=142

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeksin hoopis sellise julge ennustuse, et Kaido raskused hakkavad hoopis nüüd tõusma - vähemalt alguses! Juhul kui mees ikka nüüd ilusti sööma rangelt pannakse, tublisti proteiini-särki-värki jne :P

Ta teeb kergemat trenni , nii et me ei saa teada , kas ta raskused tõusevad või langevad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeksin hoopis sellise julge ennustuse, et Kaido raskused hakkavad hoopis nüüd tõusma - vähemalt alguses! Juhul kui mees ikka nüüd ilusti sööma rangelt pannakse, tublisti proteiini-särki-värki jne :P

See on ju ammu teada, et kõik jõutõstjad söövad kahe suupoolega rämpsu ja pole proteiinist kuulnudki. See on neil vist isegi keelatud. Neile tehakse kontrolli kah kas proteiini kehas on. Kes vahele jääb, saab vastu pükse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ju ammu teada, et kõik jõutõstjad söövad kahe suupoolega rämpsu ja pole proteiinist kuulnudki. See on neil vist isegi keelatud. Neile tehakse kontrolli kah kas proteiini kehas on. Kes vahele jääb, saab vastu pükse.

Kes veel sellised tõstjad on , kes protest midagi ei tea. Ega me ainult hamburgeritega tugevaks saa, me saame ka Ikka Oti käest trenniks vajalikku kraami. :P

(selle eest suured tänud talle muidugi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes veel sellised tõstjad on , kes protest midagi ei tea. Ega me ainult hamburgeritega tugevaks saa, me saame ka Ikka Oti käest trenniks vajalikku kraami. :)

(selle eest suured tänud talle muidugi)

See oligi naljana mõeldud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vinge projekt:-)

Ma pole küll jõutõstja, aga mingi tippvorm oli enne teada ja peale kehakaalu langust (umbes36%, e. 48kg) langesid max. jõunumbrid oluliselt, kusjuures esimese 20% kehakaalu kaoga ei langenud suurt midagi, vb mingi 5% (mis tähendab, et siis hakkas lihast ilmselt rohkem hävima). Nüüd keha kohaneb vaikselt, alates nov. (jaan kuni nov oli prakt 1kg nädalas langus) on kaal suht stabbilne olnud ja isegi tõusnud pisut, samas rasvaprotsent langenud, minu algnumber oli 32%, nüüd umbes 10-12% vahele.

Elukvaliteedist rääkides, absoluutselt kõik on paranenud, alates vererõhust ja verenäitajatest kuni mõnusalt kerge liikumiseni.

Sina nii ekstreem langetamiseni ei lähe ja pole ka algkaal suurt hullu midagi ja see tempo, pisut alla kg nädalas on igati mõistlik ja tehtav. Igatahes soovin edu ja järgmiseks suveks rannavormi:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea küll ühtegi jõustõstjat, kes ei jälgiks absoluutselt, mida ta sööb.

Siiski-siiski, on olemas selline. Margus Silbaumil on toitumine arvutifailina kirja pandud kuni MM-ni mis toimub novembri alguses Indias. Jälgib seda. Võimalikud muutused tekivad ainult toidu kogustes, vastavalt keha rasvaprotsendi muutustele, et olla õigeks ajaks valmis veel tugevamana kui varem. Kui rasvaprotsent on tal selleks ajaks 6-7 ja kaal 90kg, on eesmärk täidetud. Seejärel tuleb juba vaadata kas -90 jääda või arengu huvides kaaluklass ülespoole minna.

Nii toimus see ka enne viimaseid euroopakaid kui 100 päeva dieet oli ette valmistatud ja rangel jälgimisel. Isegi 24 tundi enne kaalumist ei löönud Margus põnnama ja sõi ikka korralikult (piisavalt, et mitte jõudu kaotada). Väike valearvestus tekkis teatud asjaoludel siiski ja tund enne kaalumist oli Margus 600g ülekaalus. See sai võetud saunalaval alla ja õnneks mitte liiga suuri ohvreid tuues. Võistlused õnnestusid!

Vabandan Kaido teemasse OT toomist, aga soovisin selgitada, et ka jõutõstmises on vajalik dieedi järgimine.

Kaidole edu! Usun, et plaanid õnnestuvad.

Jälgime huviga mängu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marko: seda ma kirjutasingi, et ma ei tea ühtegi jõutõstjat, kes EI jälgiks toitumist. Minu arust kõik mingil määral jälgivad. Kehva toitumisega ei saagi mingit trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marko: seda ma kirjutasingi, et ma ei tea ühtegi jõutõstjat, kes EI jälgiks toitumist. Minu arust kõik mingil määral jälgivad. Kehva toitumisega ei saagi mingit trenni teha.

Jaa-jah! Õigus küll. Kõik jälgivad erineval moel! :) "Ei" jäi lugedes märkamata. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin edu selle projektiga.

Vaatan pilti ja mõtlen, et milliseks ta pärast muutub... Jõhker :)

Endal on natuke pikem projekt pooleli.

Veel 3 aastat, et saada 110kg+ ja rasvaprotsent max 10%

Praegu 85kg aga kuu aega tagasi olin 95kg ;)

Rasvaprotsent alla ja siis suureks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×