Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Nii sai siis kaalulangusegraafik paika. Hakkasime numbritega allapoole liikuma, ilma et oleks planeerinud täpselt, kuid huvitav fakt oli see, et 99kg peaks saabuma 31.12.2009. - ja õhtul siis laadima (sellest teeme ka pildid, kus mees kaalub samal päeval) :angry:

Andsin ka esimesed toitumisalased soovitused, Kaido ehk lisab oma tavatoitumise ühe näidispäeva.Ja siis juba räägime mida korrigeerisime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana surumissärgi võiks pühendusega siis TANK`ile kinkida.

Ei aitähh aga mul pole vaja särki.

Igatahes jaksu ja kindlat meelt Kaidole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaidoga peaks mingi aja pärast siis uue trennivideo tegema, kus räägib asjast lähemalt, samuti, kuidas kaalulangus trennile mõjunud, mida trennikavas seoses dieediga muutnud on.. ja muidugi põhjalik pildiseeria ikka ka :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba kujutan ette kuidas paljud jõutõstjad täna õhtul tähistavad......, et Kaido väiksemaks jääb (ja lootes, et ka nõrgemaks... :angry: )

Lootma nad j22vadki...

Edu! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tühja need kg seal kangil. Need mis oled siiani ülesse lükanud jäävad sinu "kontosse" igaveseks. Teised tehku vaid järgi või üritagu suuremaid. Usu mind, enesetunne ja ka nüüd vasti teisem välimus kaaluvad selle kuhjaga üles mis kangilt kaduma läheb. Aga ikkagi, sinu puhul, usun, et see maks raskus mis 100kilosena üles lükkad ei saa olema oluliselt väiksem kui hetkel suudad. Juhul muidugi kui treeningud jäävad kangisaalis sama suunaliseks. Kui aga jooksmisele hakkad rõhku panema siis loomulikult on kilode kadu ka kangilt suurem. Ma usun, et Fred seletaks sulle asja peensusteni lahti. Ah mis ma seletan, eks sa isegi jagad ju seda, kuis muidu sa oma tulemusteni jõudnud oleksid. KÕIK TÖÖTAB KINDLA LOOGIKA ALUSEL. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma olen 100 kilo, siis proovin mõelda sellele, kui kiiresti ma 5 km. jookseksin mitte sellele palju ma surun või tõmban:)

Miks sa pead 100-kilosena jooksma 5 km ja kiiresti? :( Autot ei ole või? :angry:

Ja tegelikult ka, mida ütlevad aastate pärast põlve-, puusa- ja hüppeliigesed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma annan oma parima! Ma ei taha eputada või olla pidavalt kaanepoiss, minu jaoks on see töö ja suur elumuutus.

Panime Otiga maha tähtajad - 27.detsembriks 99 kilo.

Tänase seisuga olen ma jõutõstmisega teinud lõpparve.

Kui ma kunagi peaksin veel tõstma, siis rohkem for fun...

Kõikidele konkurentidele elan südamest kaasa - ma tean mida te tunnete:)

Jõutõstmise juurde jään edasi. Treenin noori ja vaatan, et raskejõustik Eestis areneks. Tegevust on küllaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmisena tuleb projekt Kiivikas jõutõstjaks? :(

Kiivikas muutus juba jõutõstjast - kulturistiks 1993-1997 võistlesin jõutõstmises. Esimese võistluse raskejõustikus tegin just jõutõstmises :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lõpetage juba ära! Neid suveks vormi teemasi on juba piisavalt :angry:

Teemasid talveks vormi ei ole just palju - eesmärk on aasta viimasel päeval olla 99kg. Proovi seda ise peale jõule :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemasid talveks vormi ei ole just palju - eesmärk on aasta viimasel päeval olla 99kg. Proovi seda ise peale jõule :angry:

Mis on kõige tähtsam - kas kuupäev, kehakaal või peegelpilt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rotter: Kõik maratonijooksjad võiksid ka autoga sõita.

huvitav võrdlus on toodud, kui palju surusid 120kg ringi ja palju surud 99kg ringis. Jõudu ja Jaksu!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rotter: Kõik maratonijooksjad võiksid ka autoga sõita.

huvitav võrdlus on toodud, kui palju surusid 120kg ringi ja palju surud 99kg ringis. Jõudu ja Jaksu!!

Tead sa liigeseproteesidest palju muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka väga pabistaks numbrite vähenemise pärast. Ise võtaksin ka alla, kuid raskuste langemine viib mind sellisesse masendusse, et ma ei suuda üldse midagi teha, kui mul vorm langeb. Psühholoogiline barjäär tekib. Enda jaoks otsustasin, et hakkan end "suveks vormi" ajama ainult siis, kui end nii ära vigastada suudan, et jõutõstmisega jätkata ei saa. Loodetavasti ei juhtu see varsti.

Aga Kaido võib seda endale lubada, kuna ta on aastaid olnud Eestis absoluutselt parim.

Seda, et raskused väga palju ei vähene, ma ausalt öeldes ei usu. Mulle tundub, et vähenevad ikka oluliselt. Aga eks seda ole näha. Loodame südamest, et ei lange palju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×