Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Projekti Kaido Leesmann alla 100kilo kutsus ellu asjaolaine ise, sooviks kergema sammuga ringi liikuda ja ennast paremini tunda.
Kaido palus minu abi, et korrastada tema toitumine ja aidata seda allavõtmis protsessi jälgida kogu ettepandud aja jooksul.
Algne kaal millilt projekti alustasime oli 122kg.Eesmärk oleks kaaluda 99kg. Panime märgi, et selline kaalu langus võiks toimuda 6-7 kuu jookul.
Tänaseks on Kaido ära saatnud oma tavapärase toitumise 6 päeva, analüüsin selle ära ja teen vastavad korrektuurid, et tagada õige tulemus.
Lisaks sellele hakkab Kaido kasutama ka figuurikombot (sisaldab rohelise tee ekstrakti, Omega 3 rasvhappeid ja rasvapõletajat).

post-17-1246421742_thumb.jpg

Tegime meie esimesel kohtumisel ka pildid ja hakkame neid tegema iga kuu 1 korra, et ka tavainimestel oleks kogu protsess nähtav.
Miks me seda teeme avalikult? Väga lihtsal põhjusel, et motiveerida ka neid mehi - naisi, kellel on raske ennast kätte võtta ehk saavad nemad Kaido tulemustest
lisa innustust.

Tõstame selle uudise ka foorumisse, et teil oleks edaspidi võimalus ka kaasa rääkida ja kommenteerida.

Isekeskis nimetame seda elukestvaks protsessiks: kabetajast - jõutõstjaks, jõutõstjast - kulturistiks.Kõik on võimalik nagu Kaido läbi oma tegemist on elus tõestanud!

Kommenteeri ja küsi Kaido käest siin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist võlgnen vähemalt selgituse...

Alustasin jõutõstmist ca 100 kilosena (madalaim kaal on võitlustel olnud 97,2).

Isu kasvas, ajasin taga suuremaid numbreid, kaal tõusis aastatega 122 kiloni (tõuseks veelgi). Jõutõstmist oli mõnus teha, kang muutus kergemaks.

Samas elukvaliteet langes. Üldine vastupidavus kannatas, on palju asju, mida ei saa teha või mis on rasked. Ka rasvaprotsent tõusis liiga suureks (28,4).

Kuna reisin palju, siis näiteks lennukis lendamine muutus minu jaoks täielikuks katsumuseks (kõrval reisijatele ruumi ei jää, endale ka mitte).

Mis saab jõutõstmisest?

Üks eesmärk korraga. Kõigepealt võtame ennast soovitud kaalu ja siis elame edasi. Kunagi võib-olla proovin veel tõsta. Aga kindlasti peab särk siis olema mitu numbrit väiksem.

Lisaks on mul praegu Revalis grupp jõutõstjaid keda treenin (20 inimest), saan rohkem neile pühenduda.

Püüan harjuda uue elurütmiga.

Otiga koos liigume nüüd uute eesmärkide poole. Ta aitab mind toitumisega ning on vaimselt toeks.

Trenni teen kergelt 5xnädalas, neist 2 päeva Bodypumpi. Natukene pabistan oma jõunäitajate langemise eest, aga midagi pole teha.

Annan teada oma edusammudest, paigalseisust või tagasiminekutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vist võlgnen vähemalt selgituse...

Sul saab olema see kaalumuutus umbes-täpselt sama mis mina siin läbi tegin. Minu maks raskus, rinnalt, ühe korra peale langes 30kg seda 20kg kehakaalu languse puhul. Meie keha koostis oli stardimomendil pisut erinev, mina kaotasin ka umbes 6-8kg lihaseid et klassikasse mahtuda, seega arvan, et sinul need jõunäitajad niipalju kukkuda ei tohiks. Natuke aga vast ikka, vähemalt esialgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super projekt. Väga huvitav on jälgida sellist muutust ja eriti seda, mida kaalulangus jõunäitajatega teeb.

Palju edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on ühist Kaido Leesmannil ja sellel pildil?? Reklaam? Kasuta naist lisandite hoidjana?

Tekkis sama küsimus :angry:

Ja pealehe pildil oleval naisel on väga kahtlane poos: selg nõgusaks ja kõht punni aetud :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on ühist Kaido Leesmannil ja sellel pildil?? Reklaam? Kasuta naist lisandite hoidjana?

A mis pildil viga? Kõike ei pea ju lõpuni ära seletama mis pildilt näha on. Kokku võiks ju mõelda mida iganes. Ehk siis, et mida see kompositsioon tähendada võiks. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek - eks see jõunäitajate langemine ongi suurim hirm. Ikkagi aastatega kogutud kilod, aga nagu ma aru saan oled sa 105 kilosena ikka rahul.

Kui ma olen 100 kilo, siis proovin mõelda sellele, kui kiiresti ma 5 km. jookseksin mitte sellele palju ma surun või tõmban:)

Alessandro - mul olid mõned sihid, mis sellel aastal täitusid (näit. kindel arv Eesti MV tiitleid). Aga see plaan küpses juba varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis sama küsimus :angry:

Ja pealehe pildil oleval naisel on väga kahtlane poos: selg nõgusaks ja kõht punni aetud :S

See on see iluideaal kuhu Kaido pürgib :(

Mul ei olnud figuurikombost atraktiivsemat pilti - põhitegelane on ikkagi Kaido ja suurem muutus tuleb ikkagi toitumise osas läbi viia, kuid proovime ka kuidas mõjub kombo kasutamine dieedi ajal. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek - eks see jõunäitajate langemine ongi suurim hirm. Ikkagi aastatega kogutud kilod, aga nagu ma aru saan oled sa 105 kilosena ikka rahul.

Kui ma olen 100 kilo, siis proovin mõelda sellele, kui kiiresti ma 5 km. jookseksin mitte sellele palju ma surun või tõmban:)

Alessandro - mul olid mõned sihid, mis sellel aastal täitusid (näit. kindel arv Eesti MV tiitleid). Aga see plaan küpses juba varem.

Jõunäitajad kindlasti langevad, kuid üritame teha nii, et langus oleks minimaalne. Kui suudaks maksimaalselt säilitada, muutuks mees ju tegelikult tugevamaks, kui suudab 2 kaalukategooriat madalamal suruda lähedale sellele numbrile mis suure kaaluga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes veel aru ei saanud, siis sellise keha saavutamine, nagu seda on pildil, ongi Kaido eesmärgiks.

Päris hea... :angry:

Igatahes Kaidole palju edu ja on tõesti väga huvitav projekt, tore et meile ülevaate sellest annate :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis peab Kaido ka uue surumisärgi omale ostma. :angry: Või mis siis tegelikult? Hüvasti tippsport, loen ma sellest projektist välja!?

Vana surumissärgi võiks pühendusega siis TANK`ile kinkida.

Siin on minu 1 FIT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis sama küsimus :angry:

Ja pealehe pildil oleval naisel on väga kahtlane poos: selg nõgusaks ja kõht punni aetud :S

Sellise pildiga tõmbab mind küll figuuri kombot ostma :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×