Jump to content
Ishwar

K: Kust osta kangi lõuatõmbeks?

Recommended Posts

Mööblipoest.

Endal on mingi garderoobi mõeldud toru, originaalis seest tühi aga panin tavalise harja varre läbi sealt ja tavaliste kruvidega seina külge. Kannatab isegi 100 kiloseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kellegil on selle Benspordi omaga kogemusi ? Ma kardan et mu 115kg lõhub selle ära :)

Olen välja mõelnud kuidas seda ise teha nii et oleks korralik ja kannataks aga siis ei kannataks ma oma preilit enam ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellega saab ju ainult kitsast lõuatõmmet teha.. mõistlikum oleks vast kohe osta selline kus saab nii kitsast kui laia teha, muidu pärast pead veel ühe ostma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina saatsin Adrem Pärnu AS`le sellise joonise ja läksin 4 päeva hiljem järgi. Maksma läks 360.-. Värviti ilusti valgeks ja isegi plast otsanupud pandi külge. Tagant järgi arvan, et natuke pikem oleks võinud olla, aga ajab asja ära. Ilmselt valmistab sellise asja sama raha eest iga metallifirma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina saatsin Adrem Pärnu AS`le sellise joonise ja läksin 4 päeva hiljem järgi. Maksma läks 360.-. Värviti ilusti valgeks ja isegi plast otsanupud pandi külge. Tagant järgi arvan, et natuke pikem oleks võinud olla, aga ajab asja ära. Ilmselt valmistab sellise asja sama raha eest iga metallifirma!

mul on üks selline müügis siin: http://forums.fitness.ee/index.php?showforum=27

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×