Jump to content
ristokru

Liha+hapukoor?

Recommended Posts

Eks ta mõtles seda loomsete ja piimsete valkude värki... Et mis neid koos süües omistub, millal omistub ja kas omistub.

Loomne valk—liha, kala, piim, piimatooted, munad jne.

Taimne valk - sojauba, riis, rukis, kaer, kartul jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ta mõtles seda loomsete ja piimsete valkude värki... Et mis neid koos süües omistub, millal omistub ja kas omistub.

Loomne ja piimne :) ...v2ga hea...

Paljud inimesed ei s88 piimatooteid koos lihaga. Va kala. Esialgu ma saan seda seletada vaid usuliste t6ekspidamistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomne ja piimne :) ...v2ga hea...

Paljud inimesed ei s88 piimatooteid koos lihaga. Va kala. Esialgu ma saan seda seletada vaid usuliste t6ekspidamistega.

No lihas on palju rauda ja piimatoodetes Ca, mis takistab raua imendumist. Mina oma madala hemoglobiinitaseme ja vastupidavusspordialadega olen lapsest saadik sellepärast piima ja liha koos tarbimist vältinud. Ei mingit usku, peale usu toitumisspetsialistide soovitustesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lihas on palju rauda ja piimatoodetes Ca, mis takistab raua imendumist. Mina oma madala hemoglobiinitaseme ja vastupidavusspordialadega olen lapsest saadik sellepärast piima ja liha koos tarbimist vältinud. Ei mingit usku, peale usu toitumisspetsialistide soovitustesse.

Piim ja liha kokku ei sobi,seda ammu teada! Aga hapukoor?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piim ja liha kokku ei sobi,seda ammu teada! Aga hapukoor?

Hapukoor on ka piim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mitte lihaga hapukoort süüa, siis mille muuga? Piima kõrvale nosida? Mina isiklikult kavatsen seda liha peal edasi süüa ja ma usun, et teemaalgataja peaks sama tegema. Vaevalt ta nüüd halba teeb, pigem ikka head! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa vist ei lugenud teemat läbi:

No lihas on palju rauda ja piimatoodetes Ca, mis takistab raua imendumist. Mina oma madala hemoglobiinitaseme ja vastupidavusspordialadega olen lapsest saadik sellepärast piima ja liha koos tarbimist vältinud. Ei mingit usku, peale usu toitumisspetsialistide soovitustesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa vist ei lugenud teemat läbi:

No lihas on palju rauda ja piimatoodetes Ca, mis takistab raua imendumist. Mina oma madala hemoglobiinitaseme ja vastupidavusspordialadega olen lapsest saadik sellepärast piima ja liha koos tarbimist vältinud. Ei mingit usku, peale usu toitumisspetsialistide soovitustesse.

Selliseid inimesi, kes s88vad piima- ja lihavalke koos, on v2ga palju.. ja ega see ju kohe tapa :) Kogu meie pizza, pastamaailm istub enamuses selle kombinatsiooni peal. Endlagi l2heb vahest suu vesiseks, kui m6tlen pelmeenidele hapukoorega...

S88misharjumusi muuta on v2ga raske ja siin v2ita midagi, mis erineb tavaharjumusest on nagu kusta vastu tuult :)

S88ge edasi ja 2rge kysige... V6i siis lisage juba eelnevalt kysimusele juurde, et tahate ainult kinnitust oma arvamusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×