Jump to content
reno49

Ainevahetus

Recommended Posts

Kas pead tihti sööma ja kuidas on lood keha rasvaprotsendiga? Ma ise arvan, mis tundub loogiline, et tihti sööma paneb just kiire ainevahetus ning teine variant kehatüübid- peenike, keskmine, tüse.

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A kuidas selle ainevahetusega on, et siis on normaalne kui ma ületan ikka parajalt kalorite normipiiri aga ikka ei minigt rasva. :o (ei kurda lihaste kasvu üle ega ei kurda üldse. Lihtsalt tundub imelik).

Et kas see rasv siis ei lähe mu kheasse või? mu kõht on nagu mingi toru mis ühest sisse teisest välja tuleb :(

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju sööd ja rasva ei tule, siis järelikult on kiire ainevahetus. Ma endal ka ei märka erilist rasva tulekut, kuigi söön palju mahub ja lihase kasvu üle ka ei kurda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks oleneb ka mida süüa, mul on väga aeglane ainevahetus, kuid praeguse toidukava järgi söön ikka suht suuri koguseid ja rasvapross muudkui väheneb:-) Võtmesõnaks siinkohal vähe süsikaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas pead tihti sööma ja kuidas on lood keha rasvaprotsendiga? Ma ise arvan, mis tundub loogiline, et tihti sööma paneb just kiire ainevahetus ning teine variant kehatüübid- peenike, keskmine, tüse.

Syya juskui tahaks tihti, kehatyyp on keskmine... Ja veel oskan 6elda seda et kui eriti ei liiguta ja 6lut palju joon sis ikka rasva tuleb ja kui toituda korralikult ja aeroobset teha sis ka langeb kaal kiiresti ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju sööd ja rasva ei tule, siis järelikult on kiire ainevahetus. Ma endal ka ei märka erilist rasva tulekut, kuigi söön palju mahub ja lihase kasvu üle ka ei kurda.

Suuure s66gikogusega ei ole rasva tulnud, pigem 6lle joomine ja sn2kkide s66mine sinna k6rvale on pekki tekitand, kuid selle j2rgi vist midagi j2reldada ei saa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suuure s66gikogusega ei ole rasva tulnud, pigem 6lle joomine ja sn2kkide s66mine sinna k6rvale on pekki tekitand, kuid selle j2rgi vist midagi j2reldada ei saa?

mina näiteks joon ka õllet ja snäkke ;D söögikogused on ka suured suhteliselt... samas kaalun ikka 71 kg ja pikkus on 188. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina näiteks joon ka õllet ja snäkke ;D söögikogused on ka suured suhteliselt... samas kaalun ikka 71 kg ja pikkus on 188. :o

J2relikult ainevahetus aeglane? v just kiire.. krt ei saa aru :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka ainevahetus väga-väga aeglane... Ostsin rohelist-teed ja jõin seda 2-3 tassi päevas. Peale teist nädalat hakkasin ma vetsus käima kord päevas. Enesetunne paranes ja kaal hakkas tasapisi ka langema... Ostaks veel aga kallis tee...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka ainevahetus väga-väga aeglane... Ostsin rohelist-teed ja jõin seda 2-3 tassi päevas. Peale teist nädalat hakkasin ma vetsus käima kord päevas. Enesetunne paranes ja kaal hakkas tasapisi ka langema... Ostaks veel aga kallis tee...

Kui tihti sa siis muidu käisid?? Kusjuures see vahemik mida loetakse "vetsus käimise" all tervislikus mõttes normaalseks on ääretult suure kõikumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka ainevahetus väga-väga aeglane... Ostsin rohelist-teed ja jõin seda 2-3 tassi päevas. Peale teist nädalat hakkasin ma vetsus käima kord päevas. Enesetunne paranes ja kaal hakkas tasapisi ka langema... Ostaks veel aga kallis tee...

Ma käin 2x päevas "raskemal missioonil" ja ma pole mingit teed joonud :) Tihedalt sööd , siis ainevahetus iseenesest kiireneb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käin 2x päevas "raskemal missioonil" ja ma pole mingit teed joonud :) Tihedalt sööd , siis ainevahetus iseenesest kiireneb

Ei usu, et see tihe söömine aitab. Näiteks ma söön korralikult 5 korda päevas, joon rohelist teed (2-3x päevas), teen sporti, aga ei miskit. Viimane kord esmaspäeva hommik, täna juba reede pärastlõuna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu, et see tihe söömine aitab. Näiteks ma söön korralikult 5 korda päevas, joon rohelist teed (2-3x päevas), teen sporti, aga ei miskit. Viimane kord esmaspäeva hommik, täna juba reede pärastlõuna :)

Ei tea siis. Kui endal söömine paigast ära läheb , siis on kohe tunda , ülepäeviti aint :)

oot..kuhu sul kõik toit läheb siis ?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu, et see tihe söömine aitab. Näiteks ma söön korralikult 5 korda päevas, joon rohelist teed (2-3x päevas), teen sporti, aga ei miskit. Viimane kord esmaspäeva hommik, täna juba reede pärastlõuna :)

See on halb n2itaja.

Kujunda rituaal, st hommikul yks ja seesama kellaaeg...istud. Muuda toitumist. On olemas ka spetsiaalsed "istumist" kergendavad harjutused. Kui v2lja ei tule, yrita kykitada istumise asemel. Asendivahetus m6jub ka kergendavalt...kui oled mingi aeg kykitanud ja siis uuesti istesse l2hed. Soe vesi l66gasatab. K2sidush...

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kella ajalt tuleb hetk kus vaja tühjendada. Eeldan sellest, et kiire ainevahetus, mõnikord päevas vaja 2-3 korda suuremat häda lasta :) Kõht läheb jube ruttu ka tühjaks, vahet pole kui suuri koguseid söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on halb n2itaja.

Kujunda rituaal, st hommikul yks ja seesama kellaaeg...istud. Muuda toitumist. On olemas ka spetsiaalsed "istumist" kergendavad harjutused. Kui v2lja ei tule, yrita kykitada istumise asemel. Asendivahetus m6jub ka kergendavalt...kui oled mingi aeg kykitanud ja siis uuesti istesse l2hed. Soe vesi l66gasatab. K2sidush...

Edu!

Aitäh, edu on vaja.

Kuid kummaline on see, et toitumine on tasapisi aina paremaks läinud. Tänu siit tellitud kavale sain õhtuse toitumise korda. Mingisuguseid vaevuseid ei ole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on just selline kentsakas asi, et ma pean vähemalt iga 2 tunni tagant suure portsjoni kartuleid või mis iganes sooja toitu sööma. Kõige imelikum on see, et kui mul on kõht tühi, siis mul kõht koriseb (peaks vist normaalne olema) kuid isegi kui mul on kõht nii täis, et rohkem ei jõua mitte midagi süüa, mul ikka kõht koriseb. Lühidalt siis: Kõht koriseb 24/7. Pole õrna aimugi millest see tingitud võib olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on just selline kentsakas asi, et ma pean vähemalt iga 2 tunni tagant suure portsjoni kartuleid või mis iganes sooja toitu sööma. Kõige imelikum on see, et kui mul on kõht tühi, siis mul kõht koriseb (peaks vist normaalne olema) kuid isegi kui mul on kõht nii täis, et rohkem ei jõua mitte midagi süüa, mul ikka kõht koriseb. Lühidalt siis: Kõht koriseb 24/7. Pole õrna aimugi millest see tingitud võib olla...

Seedides võib ka koriseda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin küll vähemalt 3x päevas :) , loogika järgi peaks mul ainevahetus kiire olema, kuid kalduvus on ikkagi rasvumise poole olnud eluaeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×