Jump to content
-webplix-

Aitab või ei ?

Recommended Posts

ma arvan et see päris limonaad ka nüüd pole , mingi kasu ikka on . Sõber proovinud.

Rasvapõletus sõltub 1000+1 asjaolust, seega ei julgeks Fatburnerile siinkohal määravat rolli anda... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
fakt on ikka see,et kui trenni ei tee ja õigesti ei toitu siis ei aita fat burner ega muu.

Kas saaksid kirjeldada, mida mõtled selle all, kui ütled õigesti toitumisest, kuidas see veel välja näeb?

Fat burner aitab ma usun küll muidu, samamoodi aitab ka karnitiini kapsel, ja vesi.

Osmolaalsus defineeritakse sellel veebilehel hästi:

http://www.kliinikum.ee/yhendlabor/Kasiraa...tik/O,Ptest.htm

Kas võiks arvata, et kõne all oleva joogi osmolaalsus on treenijale rohkem sobivam kui vesi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemustest võin öelda, et vahel aitab, vahel mitte. Ma ei tea, kas see abi sõltub partii koostise eripäradest või millest, aga vahel hakkab pärast Fat Burneri tarbimist jube kuum ja higimull on otsa ees ja teinekord ei ole halligi. Vahel on punane FB kergelt käärimismaitsega, aga sellega olen ma juba harjunud! Jook on iseenesest väga normaalne! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas saaksid kirjeldada, mida mõtled selle all, kui ütled õigesti toitumisest, kuidas see veel välja näeb?

Fat burner aitab ma usun küll muidu, samamoodi aitab ka karnitiini kapsel, ja vesi.

Eks ta mõtleb korraliku toitainete tasakaalu ja negatiivset kaloraaži

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma kogemustest võin öelda, et vahel aitab, vahel mitte. Ma ei tea, kas see abi sõltub partii koostise eripäradest või millest, aga vahel hakkab pärast Fat Burneri tarbimist jube kuum ja higimull on otsa ees ja teinekord ei ole halligi. Vahel on punane FB kergelt käärimismaitsega, aga sellega olen ma juba harjunud! Jook on iseenesest väga normaalne! :)

Olen ka täheldanud seda et vahest ajab retsi moodi higistama, aga mõni teine kord on täiesti tavaline. Huvitav,millest see võib olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rautselt aitab aga ise tuleb ka kõvasti trenni teha . Niisama pole eriti seda mõtet juua.

Aga samas ei lähe ka midagi hullemaks kui seda niisama juua. Mõtet ei ole, mis tähendab. Vabalt võib juua nagu igat teist jooki, ma panen suvi läbi fat burnerit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti, kasulik südamele ka. Aga rasvapõletuse eesmärgil seda tarbida pole mõtet siiski.

mina tarbin seda ja söön krralikult treenin igapäev ja kaalu saab küll alla ju põleb rasv kah ja ###### on ikka väiksemaks jäänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina tarbin seda ja söön krralikult treenin igapäev ja kaalu saab küll alla ju põleb rasv kah ja ###### on ikka väiksemaks jäänud

Ma olen igalt poolt foorumitest lugenud L-karnitini kohta ja kõik räägivad pmst erinevat juttu ;) Aga otsustsin seda proovida, ja telline selle nädala lõpus endale selle L-karnitini vedelas olekus ära, mitte kapsleid. Eks siis ole näha kas see mõjub või mitte, vähemalt on omal nahal proovitud. Ise teen ka igapäev mitu tundi kõvasti trenni ja nüüd lähen veel toitumis spetsialisti juurde kes annab nõuandeid mulle. Kui toitumise paika saan , teen kõvasti trenni ja tarvitan L-karnitini siis loodan et näitab ka tulemust. Oleks vaja võistlus hooajaks teatud kilod kindlasti alla saada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen igalt poolt foorumitest lugenud L-karnitini kohta ja kõik räägivad pmst erinevat juttu :o Aga otsustsin seda proovida, ja telline selle nädala lõpus endale selle L-karnitini vedelas olekus ära, mitte kapsleid. Eks siis ole näha kas see mõjub või mitte, vähemalt on omal nahal proovitud. Ise teen ka igapäev mitu tundi kõvasti trenni ja nüüd lähen veel toitumis spetsialisti juurde kes annab nõuandeid mulle. Kui toitumise paika saan , teen kõvasti trenni ja tarvitan L-karnitini siis loodan et näitab ka tulemust. Oleks vaja võistlus hooajaks teatud kilod kindlasti alla saada :rolleyes:

Mulle jääb see lihtsalt arusaamatuks, et kuidas sa aru saad, et see L-karnitiin just rasva põletada aitas?;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle jääb see lihtsalt arusaamatuks, et kuidas sa aru saad, et see L-karnitiin just rasva põletada aitas?:rolleyes:

Polegi seda öelnud, ma ütlesin et ma lihtsalt proovin selle L-karnitini ära omal nahal ja eks siis ole näha kas toimib või ei. Kui see on tegijate poolt täis bul shit siis palun esitage omad arvamused, ennem kui ma seda ostan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polegi seda öelnud, ma ütlesin et ma lihtsalt proovin selle L-karnitini ära omal nahal ja eks siis ole näha kas toimib või ei. Kui see on tegijate poolt täis bul shit siis palun esitage omad arvamused, ennem kui ma seda ostan :rolleyes:

Sul nagu kinnis idee see L-karnitiin. Foorumis on pikalt räägitud selles, et ei mõju (tõenäoliselt) ja sa ikka ootad arvamusi ? Mina kindlasti ei ostaks kaheldava väärtusega asja. Kuid kui soovid osta siis telli juba ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Kes kasutab Universal Animal Cuts ja Nutrex Lipo 6 Black? Kas need prepparaatid aitavad teid?

Palju rasvu te võtsite maha nädala jooksul?

Pole ise kasutanud, aga Lipo 6'te kiidetakse igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×