Jump to content
okmarika

Toitumine

Recommended Posts

Palun avaldage arvamust sellise toitumise kohta :)

H: 7.00 kaerahelbe pudru veega + 2leiba juustuga

V: 11.00 Banaan/porgandid

L: 13.00 kas siis

* tatrapudru + tomatid

* kartul

* riis

Õ: 18.00 kas siis

* kodujuust+tomatid

* kohupiim+jogurt

* kanafilee

* Spargelkapsas/brokoli

Trenn kell 19.00-20.30

Pikkus 168, kaal 59, kas sellise toitumisega oleks võimalik alla võtta ja rohkem trimmi ?

Teen bodypumpi 3x nädalas ja nädalas jooksmas 1-2korda

Eriti ootaks soovitusi mida lõunal süüa või mida muuta, mis oleks kasulik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige efektiivsemalt saab rasva põletada süües "low-carb". Sinul seal peaaegu ainult süsivesikud ongi.

Söö vähem süsivesikuid, rohkem valku ja rasva. Kindlasti hoia eemale nisutoodetest, suhkrust ja taimeõlidest (v.a oliivi ja kookose).

Lühidalt öeldes sul on rasva põletamiseks üks halvimaid makrotoitainete suhteid, aga piisava alakaloraaziga võib mingisuguseid tulemusi saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õhtusöögi puhul tähendaks need tärnid seda, et süüakse kõike mis kirjas, mitte ei valita ühte tärnidest, siis oleks päris hea õhtusöök.

Muidu suht mööda jh. Eelmised postijad räägivad õiget juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki siis ütlete, mis seal siis nii väga mööda on?

Minu arust on isegi suht ok toitumine, kui eeldada, et suuremaid teadmisi toitumisest ei ole. Mida muudaks esiteks, pärast treeningut lisada üks toidukord; võiks olla ühtlasem toitumine (a la: Õ brokkoli või kanafilee - 2 täiesti eri asja, vaata, et sul valikud oleksid toitainete sisalduse poolest enam-vähem sarnased); lõunaks lisaks riisile või kartulile mingi väike lihatükk või kala näites.

Need soovitused on pakutud kiiruga ja ilma süvenemata, mis inimesega on tegu, kuid võid proovida neid järgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki siis ütlete, mis seal siis nii väga mööda on?

Minu arust on isegi suht ok toitumine, kui eeldada, et suuremaid teadmisi toitumisest ei ole. Mida muudaks esiteks, pärast treeningut lisada üks toidukord; võiks olla ühtlasem toitumine (a la: Õ brokkoli või kanafilee - 2 täiesti eri asja, vaata, et sul valikud oleksid toitainete sisalduse poolest enam-vähem sarnased); lõunaks lisaks riisile või kartulile mingi väike lihatükk või kala näites.

Need soovitused on pakutud kiiruga ja ilma süvenemata, mis inimesega on tegu, kuid võid proovida neid järgida.

Jälle ühel kodanikul rasvade vastu foobia, :)

Hommikusöögil vahetaks kaerahelbepudru omleti vastu ,samuti lisaks tomatitele avokado ja hapukoore.

Lõunaks on tatrapuder OK,aga ei mingit riisi ega kartulit;nende asemel liha - nagu sa ise ka pakkusid.

Vat õhtusöök võiks jääda,nagu on.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et ma küsin, aga mille alusel sa nii julgeid nõuandeid annad? Saan aru, et oled ka vaimustuses nendest paarist artiklist mida siia lehele pandud on, aga see nagu ei tähenda, et see kõigile nii sobiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry, et ma küsin, aga mille alusel sa nii julgeid nõuandeid annad? Saan aru, et oled ka vaimustuses nendest paarist artiklist mida siia lehele pandud on, aga see nagu ei tähenda, et see kõigile nii sobiks.

A-aga sul on alati võimalus tõestada,et nood paar artiklit on ekslikud, :D

Jään sinu artikleid huviga ootama.

mis minusse puutub ...

et paar artiklit on mõjutanud ...

No ega's ma kah vaakumis eksisteeri - ntx,kas -100kg minu poolt on piisav argument paari artikli toetuseks, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle ühel kodanikul rasvade vastu foobia, :)

Hommikusöögil vahetaks kaerahelbepudru omleti vastu ,samuti lisaks tomatitele avokado ja hapukoore.

Lõunaks on tatrapuder OK,aga ei mingit riisi ega kartulit;nende asemel liha - nagu sa ise ka pakkusid.

Vat õhtusöök võiks jääda,nagu on.

mis sellel riisil viga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viga?

Ei muud et kui eesmärgiks kaalulangetamine,võiks teraviljadest hoiduda.

Ei pea ju tingimata hoiduma, ta võib need lükata lihtsalt trennijärgsesse toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui jooksma lähed võid enne kõhtu teha väsimiseni ja siis jooksma peale seda peaks kõhu piirkonnast siis paremini põletama ja kofeiin peaks ka aitama enne aeroobset :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui jooksma lähed võid enne kõhtu teha väsimiseni ja siis jooksma peale seda peaks kõhu piirkonnast siis paremini põletama ja kofeiin peaks ka aitama enne aeroobset :o

Kust sa seda kõhutegemise teooriat võtad? Kofeiini tarvitades sa jaksadi ntensiivsemalt joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui jooksma lähed võid enne kõhtu teha väsimiseni ja siis jooksma peale seda peaks kõhu piirkonnast siis paremini põletama ja kofeiin peaks ka aitama enne aeroobset :o

Äkki saaks mõne viite,millel su informatsioon põhineb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui jooksma lähed võid enne kõhtu teha väsimiseni ja siis jooksma peale seda peaks kõhu piirkonnast siis paremini põletama ja kofeiin peaks ka aitama enne aeroobset :o

Lokaalset rasvapõletust ei eksisteeri. Kofeiin kiirendab ainevahetust ja on tõesti rasva põletamisel abiks. Samuti sobib roheline tee (ilma suhkruta).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saaks mõne viite,millel su informatsioon põhineb.

no ma ei hakkagi väitma, et ma mingi spets või midagi päris olengi :D

aga selline tekst näiteks:

mitte aint intensiivsemalt ei ole ju kasu kui jooksed anaeroobses ja ei saa rääkidagi siis ei kuluta ju rasvu vaid süsivesikuid rasvu põletad suht madala intensiivsusega va intervalltreening kus keha hakkab pärast alles märgatavalt rohkem kulutama rasva.

kofeiini asi oli M&F-s: ei ole rasvapõletajat, mis ei sisalda mingit kofeiini vormi ja teiseks on selle toidulisandina võtmine parem kui kohvi või teiste seda sisaldavate jookide joomine. Kofeiin aitab rasva kaotusele kaasa, sidudes end rasvarakkudega, et rasva eemaldamist soodustada ja ladestumist takistada, samuti aitab see treenimise ajal rohkem rasva põletada. Põhimõtteliselt sama jutt on ka raamatus Sportlase Toitumine. seda, et enne kõhtu teha ma ei mäleta kust lugesin kui aus olla :o ja tõmmake nüüd alla mind ;)

aga trenn ikka suht individuaalne ei saa never teha kava või asja mis kõigile sobib eks igaüks katsetab vaikselt muidu oleks kõik põkid ja radikas ees aga millegipärast ei ole see nii. mina teen nii edasi kui ma teeks jumalast valesti nagu ilmselt kõik arvavad ja toituks ülivalesti siis ei saaks radikat ju olla ees :D aga ma enam ei kommenteeri las targad räägivad siis :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

leidsin ka selle üles mis küsiti :o

Mingi Kopenhaageni ülikooli uuring, muidugi neid tehakse igalpool iseasi kas keegi usub või ei usu keegi enda asi :(

Osalenutel kes tegid enne jõutrenni ütleme siis jalga või nt siis kõhtu, suurenes treenitaha kehaosa(lihase) verevarustus ja rasva vallandumine nahaalustest rasvarakkudest. St et kui teed enne jõukat, vabastad sa töötavate lihaste piirkondades rasva ja kui selle järel kohe kardiotreeningut teed, siis põletatakse see vallandunud rasv energiaallikana ja see ei ladestu uuesti kehas.

eks igaüks ise otsustab kuda teha tahab see aint soovitus mitte käsk :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
leidsin ka selle üles mis küsiti :o

Mingi Kopenhaageni ülikooli uuring, muidugi neid tehakse igalpool iseasi kas keegi usub või ei usu keegi enda asi :(

Osalenutel kes tegid enne jõutrenni ütleme siis jalga või nt siis kõhtu, suurenes treenitaha kehaosa(lihase) verevarustus ja rasva vallandumine nahaalustest rasvarakkudest. St et kui teed enne jõukat, vabastad sa töötavate lihaste piirkondades rasva ja kui selle järel kohe kardiotreeningut teed, siis põletatakse see vallandunud rasv energiaallikana ja see ei ladestu uuesti kehas.

eks igaüks ise otsustab kuda teha tahab see aint soovitus mitte käsk :D

Kuna suvi pm kohal, siis olen hakanud tegema tugevalt aeroobset ehk siis alustan oma trenni alati HIITiga ning pärast seda teen jõutrenni ja kõhulihaseid peale. Ehk siis vastupidi sinu teooriale, aga kas mõju võib siiski sama olla? Kuna HIIT ju nö põletab ka pärast seda rasva edasi mingi aja, kuigi enam tegelikult ei tee aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna suvi pm kohal, siis olen hakanud tegema tugevalt aeroobset ehk siis alustan oma trenni alati HIITiga ning pärast seda teen jõutrenni ja kõhulihaseid peale. Ehk siis vastupidi sinu teooriale, aga kas mõju võib siiski sama olla? Kuna HIIT ju nö põletab ka pärast seda rasva edasi mingi aja, kuigi enam tegelikult ei tee aeroobset.

HIIT on rohkem nagu anaeroobne ikka, :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HIIT on rohkem nagu anaeroobne ikka, :o

ee.. on küll jah, ma selle üle ei arutlegi, võibolla väljendasin ennast natuke valesti eelmises postis, aga minu küsimus oli selles, et kas selle teooria järgi, mis -arx- välja tõi, on võimalik, et asi ka teistpidi töötab, et kõigepealt aeroobne ja siis jõutrenn?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee.. on küll jah, ma selle üle ei arutlegi, võibolla väljendasin ennast natuke valesti eelmises postis, aga minu küsimus oli selles, et kas selle teooria järgi, mis -arx- välja tõi, on võimalik, et asi ka teistpidi töötab, et kõigepealt aeroobne ja siis jõutrenn?

HIIT'i tee ikka pärast trenni, siis on lihaste glükogeeni varud tühjemad ning oled juba raskema osa treeningust ära teinud ning enamasti peale jõutrenni jaksab aeroobset(ka HIIT) trenni kõvasti suuremal hulgal teha, kui pärast aeroobset(ka HIIT) treeningut teha jõusaali trenni. Palju on ka räägitud rasva põlemisest peale jõutreeningut, pidavat olema sama efektiivne, kui hommikuti jooksmine - eeldusel, et eelnev toitumine on korras ning hommikuks on lihaste varud suhteliselt tühjad :)

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee.. on küll jah, ma selle üle ei arutlegi, võibolla väljendasin ennast natuke valesti eelmises postis, aga minu küsimus oli selles, et kas selle teooria järgi, mis -arx- välja tõi, on võimalik, et asi ka teistpidi töötab, et kõigepealt aeroobne ja siis jõutrenn?

Ausalt öeldes ei kujuta ette,et oleksid peale HIITi veel võimeline korralikuks jõutrenniks ..., :)

Mingi hommikuvõimlemise taoline on muidugi iseasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×