Jump to content
freakonaleash

Küsimus kiropraktikute kohta.

Recommended Posts

Tere! Oleks vaja kiiresti kiropraktiku juurde saada.

Mingi suvalise "kiropraktiku" juurde ei julge minna, see paika vajutamine on ilmselt üsna peen asi ja kindlasti on väga ohtlik kui keegi valesti teeb midagi. Lugesin natuke internetist ja paistis et eestis on väga vähe päris õige paberiga kiropraktikuid: Rainer Kägo, Jaak Lill ja siis Gerly Truuväärt ja Matthew Stevens kes koos teevad. Üks nimi mis läbi käis oli ka Tiit Ilves, kuigi ta vist ei ole kiropraktik? Kas keegi oskab öelda kes neist võiks olla kompetentseim? Samas kui nad on kõik korraliku paberiga tegijad, siis ehk väga suurt vahet ei olegi kes neist mul seda selga väänab? Küsimus võibolla pigem rahas. Kägo võtab 800 krooni korra eest. See on ikka liiga palju. Ise mõtlen et Jaak Lille juurde läheks vist piritale (ta peaks odavamalt tegema). Samas jälle ei tea kui pikad sinna järjekorrad on... Ja üks asi veel, et kui palju kordi nad seda protseduuri teevad? Lugesin mõnest kohast ja sain aru et mõni tahab tunduvalt rohkem kordi teha kui teine. Ja see on kallis...

Oleksin tänulik kui keegi valgustaks mind natuke nende konkreetsete kiropraktikute tegevuse kohta. Hinnad, kui mitu korda käia tuleb jne. Keegi näiteks kes on ise käinud mõne juures neist?

Usun et nii mõnelegi inimesele peale minu oleksid vastused abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Tiit Ilvese juures käinud, professionaalne vana - tegi mu korda. Aga miinuseks kallidus. Tema hinnad olid kõrgemad kui muu turg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljahädade korral julgeks ka Ilvest soovitada. isiklikku kogemust mul küll pole, aga elukaaslase aitas piltlikult öeldes voodist jalule. Kui kunagi sai rattasõiduga rohkem tegeletud, siis ikka siit-sealt käis ka seda infot läbi, et paljud rattamehed oma seljahädadele sealt abi saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskan ka vaid Tiit Ilvese kohta sõna võtta ja ainult kiita. Selle asemel, et mind väänama hakata ja mitu korda tagasi kutsuda näitas ette harjutused mida saan ise teha, rääkis ära põhitõed ja piisaski ühest korrast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Powermani kodulehel on Dr. Lille kohta räägitud. Keegi teab palju ta hinnad on ?Tundub odavam kui Ilves, tõesti rohkemaks raha pole, aga disk on ikka paigast ära ja häirib kohutavalt, tahaks lasta paika tagasi väänata, tahaks elu ilma pideva valuta.Natuke raha saaks sinna alla panna, muidu isegi raha hambaarstile pole minna, aga selg on hetkel tähtsam.Tahaks ära proovida, sest kaalun isegi kirurgiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käisin Tartu mnt. 54 asuva kiropraktiku juures. Vastavalt inimeste soovitustele. Tulemusega jäin väga rahule ning see weekend lähen jälle.

Tegu on väga kogenud isikuga, omab vastavat kõrgharidust antud alal. Lisaks mitemkordse kõrgharidusega.

Jätan igaks juhuks kontaktid.

Anitra, tel. 51 971 620

Tunni hind ka ainult 400 krooni

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt netist otsisin kiropraktikuid ja selgus siis, et Tartus nagu polegi...eriarstid(kiropraktikud) kõik Tallinnas, külastavad küll Tartut aga see niivõrd harva, tuleb proovida sellisesse aega sobitada end kui Tartu liigub.

Dr. Leili Lepik tundus odav olema, oskab keegi tema kohta midagi head rääkida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus vist kiropraktikuid ei ole aga lugesin et nad vahepeal käivad ka tallinnast tartusse... Uurisin erinevate kiropraktikute kohta aga ei leidnud kusagilt infot... Kas keegi oskab välja tuua mõne nime kes käib vahepeal ka tartusse? oleks väga tänulik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan Pühajärve spa-s Peep Kangrot, kes nimetab end liiga tagasihoidlikult lihtsalt masööriks. Minu 10 aastat kestnud seljavalud lõpetas ta paari seansiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käisin dr. Lille juures, hind oli vist 500 ja aitas.

Käin Lauri Rannamaa juures. Väga viis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen Tiit Ilvese juures käinud, professionaalne vana - tegi mu korda. Aga miinuseks kallidus. Tema hinnad olid kõrgemad kui muu turg.

Kvaliteet maksab. Üks tema kord aitas rohkem kui kümned korrad muude juures. Nii on.

Osade asjade puhul piisab ilmselt ka madalamast tasemest.

Ja veel et, Ilves on kiropraktik küll. Arstipaberitega.

Tartus olen sellise asja kohta kuulnud:

Mustimets füsioteraapia

Juttude järgi pidi ka kiropraktikat tegema, kuigi vist pole arst (kui jutt nüüd nooremast Mustimetsast. Vanem on arst)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin Lauri Rannamaa juures. Väga viis!

Julgen ka soovitada.

Ahjaa: Rannama, mitte Rannamaa. Vähemalt see mees, kelle juures mina käisin :blink:

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Julgen ka soovitada.

Ahjaa: Rannama, mitte Rannamaa. Vähemalt see mees, kelle juures mina käisin :blink:

Jah, kontrollisin, tõesti Rannama. Mul on mob mälus valesti kirjas... kinnistus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Kris_*

Tere.

Järsku keegi teab, kas Lääne-Virus mõne kiropraktiku teenuseid ka kasutada saab?

Probleem siis selline, et muret valmistab selgroolülide vaheline disk, mis paneb valutama vasaku jala.

Otsingut kasutades leidsin infot pealinna kohta, aga järsku saab abi ka ligemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×