Jump to content
Bert

Hera80

Recommended Posts

Ikka ikka. Edaspidi on tooted lihtsalt tavasuuruses.

Kuulsin, et boonussuurusega pakke on veel tulemas.

Nice!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Asdron

Millal tasuks hakata võtma kreatiini?

Hera80, kui palju seda päevas võtma peaks. 1 pakk = mitu päeva vastu peab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80, kui palju seda päevas võtma peaks. 1 pakk = mitu päeva vastu peab?

Mul kulub vahel paari päevaga pakk ära kui igasugu jäätisekokteili tüüpi asju hakkan tegema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas minul on mingi puudujääk või on Hera lahustuvusega midagi üsna metsa läinud ?

Isegi jääkülma veega läheb tükkideks ja pudruks, ühtlasemaks läheb alles pärast paari tundi külmkapis.

Kunagi minu meelest sulas nagu lumi vee sisse. Ja mõned siin panid isegi kohvi sisse :)

Eelmise pakiga juba häiris aga viimasega tundub eriti hull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paar kuud tagasi kui mul herad otsa said (päris mitu oli kasutusel) lahustusid küll võrdlemisi hästi. aga tont teab mis vahepeal võib olla juhtunud.

seda mäletan igatahes, et kui kunagi sai prode90 maitseta soetatud, siis see ei nõustunud kohe kuidagi veega sõbraks saama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas minul on mingi puudujääk või on Hera lahustuvusega midagi üsna metsa läinud ?

Isegi jääkülma veega läheb tükkideks ja pudruks, ühtlasemaks läheb alles pärast paari tundi külmkapis.

Kunagi minu meelest sulas nagu lumi vee sisse. Ja mõned siin panid isegi kohvi sisse :o

Eelmise pakiga juba häiris aga viimasega tundub eriti hull.

Kasutan banaani-šokolaadi maitselist, mis läheb šeikerisse koos 400ml kraaniveega ja ei ole lahustumisega mingeid probleeme <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan banaani-šokolaadi maitselist, mis läheb šeikerisse koos 400ml kraaniveega ja ei ole lahustumisega mingeid probleeme <_<

reaalselt mul ei läinud ükski kord see alla veegA:D ainult piimaga:p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
reaalselt mul ei läinud ükski kord see alla veegA:D ainult piimaga:p

Banaani-šokolaadi hera on maitselt üks parimaid ja seda ka veega.

Lahustub vägagi hästi, selles osas on ainult promixiga probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
reaalselt mul ei läinud ükski kord see alla veegA:D ainult piimaga:p

Eks piimaga ole kõik toidulisandid maitsvamad.

Minu koksi lähevad lisaks ka süsikad ja kreatiin, st lõpuks banaani-šokolaadi maitse natukese muutub <_<

Ja õnneks pole veel ükski toidulisand vastu hakanud. Puhkepäeval võtan kreatiini lahustatuna sooja veega- ka see läheb alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka Herat osta prooviks ja olen igalt poolt kuulnud, et süsivesikud tuleb ise juurde lisada (nt Dextro). Aga kas mingit teist varianti süsivesikute asendamiseks pole? Tean, et banaanis on päris palju süsivesikuid. Segatakse ka mahlaga vist, aga kas sellest saab piisavalt süsivesikuid? Või on mingeid variante veel? Või siis on Dextro ikka kõige mõttekam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ka Herat osta prooviks ja olen igalt poolt kuulnud, et süsivesikud tuleb ise juurde lisada (nt Dextro). Aga kas mingit teist varianti süsivesikute asendamiseks pole? Tean, et banaanis on päris palju süsivesikuid. Segatakse ka mahlaga vist, aga kas sellest saab piisavalt süsivesikuid? Või on mingeid variante veel? Või siis on Dextro ikka kõige mõttekam?

Täiesti ebaoluline. Joo ilma süskariteta, joo koos. Ei ole praktilist vahet. Teeb joogi vbl maitsvamaks, seega kui sulle nii meeldib siis lase käia. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks Hera 80 kasutamises on järgmine lause: Treeningjärgse taastusjoogina kasutades segada Dextro Või Malto6-ga. Kas see on ainult maitse pärast või see mängib olulist rolli lihase kasvatamisel kui valk tänu süsivesikutele kiiremini imendub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks Hera 80 kasutamises on järgmine lause: Treeningjärgse taastusjoogina kasutades segada Dextro Või Malto6-ga. Kas see on ainult maitse pärast või see mängib olulist rolli lihase kasvatamisel kui valk tänu süsivesikutele kiiremini imendub?

Tänu süsikatele valk imendub paremini/kiiremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänu süsikatele valk imendub paremini/kiiremini.

Ebaoluline. Pigem räägitakse sellest, et valk jõuab paremini lihastesse. Mis nagu ütlesin, on ebaoluline.

Aga miks Hera 80 kasutamises on järgmine lause: Treeningjärgse taastusjoogina kasutades segada Dextro Või Malto6-ga. Kas see on ainult maitse pärast või see mängib olulist rolli lihase kasvatamisel kui valk tänu süsivesikutele kiiremini imendub?

Ilma eriliste teaduslike põhjendusteta üleshaibitud marketing. Kuna süsivesikud tõstavad insuliinitaseme kõrgeks ning see omakorda võimendab transporti lihastesse, siis ekslikult arvatakse, et see on vajalik lihaskasvu optimeerimiseks. Vajalik insuliinitase saavutatakse ka ainult valguga enamasti. Ning pikemas plaanis polegi see üldse oluline. Meie keha suudab vajaliku valgu ära sünteesida ka siis, kui kohe peale trenni talle mitte midagi ei anna.

Kuna paljud tarbivad ka enne trenni Sheike, siis need seedivad tavaliselt mitu, mitu tundi ning hoiavad nii insuliinitaseme, kui vere aminohapete sisalduse ka mitu tundi hiljem, piisavalt kõrgena, et tagada vajalike toitainete olemasolu ja transpordi kiirendamine.

Seega puudub isegi teoreetiline vajadus ennast erinevaid Sheike täis toppida peale trenni... rääkimata praktilistest vajadustest.

Aga kui meeldib, siis laske käia. Halba see ei tee, kui just kaloritega üle ei pinguta ja seetõttu paksuks ei lähe. (Vastupidiselt, need, kes massikaval on - võivad tihti sheike kasutada, et veidi enam kaloreid saada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt aitäh eelmistele vastajatele.

Kui siin juba küsimiseks läks ja mu enda teadmised pole just kõige paremad siis küsin veel. ;)

Kas Hera 80 võib kuidagi neerudele või teistele organitele kahjulik olla või mingeid muid kõrvalnähte tekitada? Olen kuulnud, et kui liiga palju tarvitada, siis pole vist just kõige parem, aga kui 3 korda nädalas pärast jõusaali trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x nädalas peale jõusaali ei tohiks sulle mõjuda kuidagi kahjulikumalt kui 3x nädalas peale jõusaali liiter piima juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt aitäh eelmistele vastajatele.

Kui siin juba küsimiseks läks ja mu enda teadmised pole just kõige paremad siis küsin veel. :P

Kas Hera 80 võib kuidagi neerudele või teistele organitele kahjulik olla või mingeid muid kõrvalnähte tekitada? Olen kuulnud, et kui liiga palju tarvitada, siis pole vist just kõige parem, aga kui 3 korda nädalas pärast jõusaali trenni?

Ütlen ainult enda kogemustest, et mul lõi põhja alt ära. :D

Ma ei usu, et kahjulik on, kuid mõne inimese seedesüsteemi jaoks ilmselgelt mitte kõige sobivam. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aminohapete ühtlane tase ei kasvata lihast.. impulss kasvatab ;)

Süsivesik on oluline siis kui imendumiskiirus on kriitiline - veevarude taastamine pärast kaalumist kaaluklassidega võistlusspordis, taastumine võitluskunstides ja vastupidavusaladel.

Kusjuures eri süsivesikud on erinevad. Peab veel uurima struktuuri-imendumiskiiruse seoseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aminohapete ühtlane tase ei kasvata lihast.. impulss kasvatab :P

Süsivesik on oluline siis kui imendumiskiirus on kriitiline - veevarude taastamine pärast kaalumist kaaluklassidega võistlusspordis, taastumine võitluskunstides ja vastupidavusaladel.

Kusjuures eri süsivesikud on erinevad. Peab veel uurima struktuuri-imendumiskiiruse seoseid.

Impulss kasvatab, aga on veel suhteliselt teadmata, kas see võimaldab lihaskasvu ülendada üle niigi piiratud taseme. (ehk trennist pakutav stimulatsioon võib olla juba niivõrd võimas, et piisava valgukoguse tarbimisega ehitatakse maksimaalne koguseid lihaseid igal juhul ära - olenemata, kas lisaks veel nende toitumise impulssidega mängime või ei)

Erinevad süsivesikud on tõesti erinevad, kuid põhimõtteliselt siiski on nende vahe kasulik ainult neile, kes justnimelt tegelevad sinu mainitud aladega. Ülejäänutel peaks suhteliselt savi olema, mis tüüpi süsikuid kasutavad, millal ja kui palju.

Fruktoos on huvitav asi, mis töödeldakse pea-täielikult maksas ning verre ei jõua sellest praktiliselt midagi. Samuti ei tõsta see insuliini taset (sel samal põhjusel loogiliselt). Samuti alates teatud kogusest ei suuda maks seda enam energiaks töödelda ning salvestatakse otse rasvaks.

http://www.bodyrecomposition.com/research-...rch-review.html

Kuid tundub, et olenemata kõigest sellest on isegi sellega "mängimine" kokkuvõttes suhteliselt ebaoluline, kui ekstreemsustesse ei lange... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Impulss kasvatab, aga on veel suhteliselt teadmata, kas see võimaldab lihaskasvu ülendada üle niigi piiratud taseme. (ehk trennist pakutav stimulatsioon võib olla juba niivõrd võimas, et piisava valgukoguse tarbimisega ehitatakse maksimaalne koguseid lihaseid igal juhul ära - olenemata, kas lisaks veel nende toitumise impulssidega mängime või ei)

Erinevad süsivesikud on tõesti erinevad, kuid põhimõtteliselt siiski on nende vahe kasulik ainult neile, kes justnimelt tegelevad sinu mainitud aladega. Ülejäänutel peaks suhteliselt savi olema, mis tüüpi süsikuid kasutavad, millal ja kui palju.

Fruktoos on huvitav asi, mis töödeldakse pea-täielikult maksas ning verre ei jõua sellest praktiliselt midagi. Samuti ei tõsta see insuliini taset (sel samal põhjusel loogiliselt). Samuti alates teatud kogusest ei suuda maks seda enam energiaks töödelda ning salvestatakse otse rasvaks.

http://www.bodyrecomposition.com/research-...rch-review.html

Kuid tundub, et olenemata kõigest sellest on isegi sellega "mängimine" kokkuvõttes suhteliselt ebaoluline, kui ekstreemsustesse ei lange... ;)

No kuni ei ole absoluutne mõju teada, tuleks lähtuda olemasolevatest piiratud teadmistest. Muuseas mõni ei teegi üldse trenni ja on ikka lihaseline, aga siin on ilmselt mängus paljud mehhanismid :P

Süsivesikute teemat peab uurima sest juhtusin lugema üht pöörast kiitust ühele kiriimenduvale tärklisele ja seda eeldatavalt sõltumatult inimeselt. Jäi mulje kui peaaegu psühhotroopsest ainest :D

Fruktoosiga simuleeritakse katseloomadel suhkruhaigust, ma pole kindel kas ta on päris ohutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuni ei ole absoluutne mõju teada, tuleks lähtuda olemasolevatest piiratud teadmistest. Muuseas mõni ei teegi üldse trenni ja on ikka lihaseline, aga siin on ilmselt mängus paljud mehhanismid ;)

Süsivesikute teemat peab uurima sest juhtusin lugema üht pöörast kiitust ühele kiriimenduvale tärklisele ja seda eeldatavalt sõltumatult inimeselt. Jäi mulje kui peaaegu psühhotroopsest ainest :P

Fruktoosiga simuleeritakse katseloomadel suhkruhaigust, ma pole kindel kas ta on päris ohutu.

Olemasolevad piiratud teadmised on ka nii vastuolulised, et paljude asjade puhul, mida väga laialdaselt propageeritakse on reaalne kasu olematu, kuid kuna puutub negatiivne mõju siis eeldatakse automaatselt, et tegemist on ideaalse lahendusega. Eriti kui need "viisid" võimaldavad paljude jaoks lihtsamat järgimist. (Ehk kasu võib tulla lihtsalt püsivusest, mitte niivõrd toimemehhanismidest endist)

Kiiresti-imenduv tärklis? Kas mitte Vitargo see pole? Peaks olema vist ainuke patenteeritud tärklise baasil toodetud süsivesik, mille imendumiskiirus peaks olema võrreldamatu ühegi teise süskariga.

Fruktoosil on kindlasti oma ohud. Kuid nagu ikka näitavad uuringud kahjuslikke mõjusid enamasti loomade puhul ning ka siis ekstreemsete koguste puhul nagu mingi 400g fruktoosi päevas, mis on arvatavasti omandamatu pea-aegu ükskõik mis isikule kuna peaks tarbima ebanormaalselt palju süskareid seega oma päeva menüüst - ning sel juhul on probleemid pigem ka mujal, kui ainult fruktoosis.

Üks uuring näitab, et kõrg-fruktoosi dieedi peal olijad kaotasid isegi rohkem rasva, kui tavaliste süskarite peal olijad. (kuigi sellel uuringul oli palju puudusi, siis midagi see siiski näitab).

Midagi selget kindlasti pole... :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasv rasvaks, mind huvitaks glükeeritud valgud... need on need mille kätte suhkruhaiged oma silmi ja jalgu kaotavad.

Veider muidugi et ükski peavoolumeditsiini esindaja ei soovita suhkruhaigetele glükatsiooni inhibiitoreid. Aga selline see peavoolumeditsiin juba kord on... eksisteerib rohkem iseenda jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasv rasvaks, mind huvitaks glükeeritud valgud... need on need mille kätte suhkruhaiged oma silmi ja jalgu kaotavad.

Veider muidugi et ükski peavoolumeditsiini esindaja ei soovita suhkruhaigetele glükatsiooni inhibiitoreid. Aga selline see peavoolumeditsiin juba kord on... eksisteerib rohkem iseenda jaoks.

Glükeeritud valgud? Jään vastuse võlgu... uurin hiljem, kui jõuan täna. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal fitshopi lehel on kirjas, et tarvitada iga päev, aga kui ma tarvitan seda ainult trennipäevadel (3 korda nädalas) kas siis on sellest kasu või oleks mõtekam siiski iga päev tarbida seda valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×